Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2014 > 10:40 Versiunea pentru printare
Marți, 30 septembrie 2014, ora 10:40

Poziție pe
ordinea de zi:
11
Subiect vot: Introducere pe ordinea de zi la nr. crt. 11
PL 385/2013 privind reglementarea regimului juridic al societăților ale căror acțiuni se tranzacționează pe piața RASDAQ sau pe piața valorilor mobiliare necotate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:66 31 17 4 3 1 5 5
- voturi pentru (DA):45 31 2 - 1 1 5 5
- voturi împotrivă (NU):19 - 14 4 1 - - -
- abțineri:2 - 1 - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL Abținere
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axente Ioan PSD DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Bălan Ion PSD DA
6. Berci Vasile PNL NU
7. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
8. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
9. Călin Ion PSD DA
10. Cherecheș Florica PNL NU
11. Chiriță Dumitru PSD DA
12. Chirteș Ioan-Cristian PNL NU
13. Ciobanu Gheorghe PSD DA
14. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
15. Ciuhodaru Tudor ND NU
16. Costin Gheorghe PNL NU
17. Crăciunescu Grigore PNL NU
18. Cristea Victor PSD DA
19. Cristian Horia PNL NU
20. Delureanu Virgil PSD DA
21. Dobre Victor Paul PNL NU
22. Dolha Mircea PNL DA
23. Dolha Nechita-Stelian PNL NU
24. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
25. Emacu Gheorghe PSD DA
26. Firczak Gheorghe Minoritati DA
27. Frăticiu Gheorghe PSD DA
28. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
29. Gheorghe Tinel PDL NU
30. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
31. Hărău Eleonora-Carmen PNL NU
32. Ialomițianu Gheorghe PDL NU
33. Iordache Florin PSD DA
34. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
35. Khraibani Camelia PSD DA
36. Laza-Matiuța Liviu PDL NU
37. Marcoci Vlad PSD DA
38. Marin Gheorghe PSD DA
39. Marin Laura PSD DA
40. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
41. Mincă Liliana ND DA
42. Munteanu Ioan PSD DA
43. Nassar Rodica PSD DA
44. Neacșu Marian PSD DA
45. Niculescu Dumitru ND Abținere
46. Niță Emil PSD DA
47. Pocora Cristina-Ancuța PNL NU
48. Popa Octavian-Marius PNL NU
49. Răducanu Ion PSD DA
50. Roman Cristian-Constantin PDL NU
51. Scarlat George PNL NU
52. Secară Florin Mihail PSD DA
53. Seres Dénes UDMR DA
54. Stan Ion PSD DA
55. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
56. Ștefan Viorel PSD DA
57. Teju Sorin ALDE DA
58. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
59. Tudorache Daniel PSD DA
60. Tudorie Violeta PSD DA
61. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
62. Țîmpău Radu Bogdan PNL NU
63. Varga Lucia-Ana PNL NU
64. Zaharcu Neviser PSD DA
65. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
66. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 17 octombrie 2019, 18:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro