Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2014 > 10:41 Versiunea pentru printare
Marți, 30 septembrie 2014, ora 10:41

Poziție pe
ordinea de zi:
31
Subiect vot: Rediscutare
PL 346/2014 privind autorizarea plății cotizațiilor la Forumul Internațional al Echipelor de Răspuns la Incidente de Securitate Cibernetică (Forum of Incident Response and Security Teams - FIRST) și la Forumul TF/CSIRT Trusted Introducer (T1) din cadrul Asociației Transeuropene a Rețelelor din domeniul Cercetării și al Educației (Trans-European Research and Education Network Association - TERENA) în scopul menținerii participării Centrului Național de Răspuns la Incidente de Securitate Cibernetică, CERT-RO la aceste două organisme non-guvernamentale
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:71 34 18 4 3 1 6 5
- voturi pentru (DA):25 1 18 4 1 - 1 -
- voturi împotrivă (NU):44 33 - - 2 1 5 3
- abțineri:2 - - - - - - 2
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Avram Constantin ALDE Abținere
3. Axente Ioan PSD NU
4. Baltă Mihai PSD NU
5. Bălan Ion PSD NU
6. Berci Vasile PNL DA
7. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
8. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
9. Calimente Mihăiță PNL DA
10. Călin Ion PSD NU
11. Cherecheș Florica PNL DA
12. Chiriță Dumitru PSD NU
13. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
14. Ciobanu Gheorghe PSD NU
15. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
16. Ciuhodaru Tudor ND DA
17. Costin Gheorghe PNL DA
18. Crăciunescu Grigore PNL DA
19. Cristea Victor PSD NU
20. Cristian Horia PNL DA
21. Daea Petre PSD NU
22. Delureanu Virgil PSD NU
23. Dima Toader PSD NU
24. Dobre Victor Paul PNL DA
25. Dolha Mircea PNL DA
26. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
27. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE NU
28. Emacu Gheorghe PSD NU
29. Firczak Gheorghe Minoritati NU
30. Frăticiu Gheorghe PSD NU
31. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
32. Gheorghe Tinel PDL DA
33. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati NU
34. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
35. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
36. Iordache Florin PSD NU
37. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE NU
38. Khraibani Camelia PSD NU
39. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
40. Marcoci Vlad PSD NU
41. Marin Gheorghe PSD NU
42. Marin Laura PSD NU
43. Merka Adrian-Miroslav Minoritati NU
44. Mincă Liliana ND NU
45. Mircovici Niculae Minoritati NU
46. Munteanu Ioan PSD NU
47. Nassar Rodica PSD NU
48. Neacșu Marian PSD NU
49. Niculescu Dumitru ND NU
50. Niță Emil PSD NU
51. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
52. Popa Octavian-Marius PNL DA
53. Răducanu Ion PSD NU
54. Roman Cristian-Constantin PDL DA
55. Scarlat George PNL DA
56. Secară Florin Mihail PSD NU
57. Seres Dénes UDMR NU
58. Stan Ion PSD DA
59. Steriu Valeriu-Andrei PSD NU
60. Ștefan Viorel PSD NU
61. Tătaru Florin-Cristian PSD NU
62. Teju Sorin ALDE Abținere
63. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE NU
64. Tudorache Daniel PSD NU
65. Tudorie Violeta PSD NU
66. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD NU
67. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
68. Varga Lucia-Ana PNL DA
69. Zaharcu Neviser PSD NU
70. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU
71. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 14 octombrie 2019, 16:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro