Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2014 > 12:23 Versiunea pentru printare
Marți, 30 septembrie 2014, ora 12:23

Subiect vot: PL 89/2014 ama.22
PL 89/2014 pentru stabilirea unor măsuri de reglementare a pieței produselor din sectorul agricol
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:147 75 21 11 4 7 7 15 7
- voturi pentru (DA):144 73 21 11 4 7 7 14 7
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 - - - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Anton Marin - DA
5. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
6. Avram Marian PSD DA
7. Axente Ioan PSD DA
8. Baltă Mihai PSD DA
9. Bălan Ion PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benga Ioan PSD DA
12. Bîrsășteanu Florică PSD DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
15. Bónis István UDMR DA
16. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
17. Calotă Florică Ică ALDE DA
18. Canacheu Costică PDL DA
19. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
20. Călin Ion PSD DA
21. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
22. Cernea Remus-Florinel - DA
23. Chiriță Dumitru PSD DA
24. Ciobanu Gheorghe PSD DA
25. Ciobanu Liliana ND DA
26. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
27. Ciuhodaru Tudor ND DA
28. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
29. Costin Gheorghe PNL DA
30. Crăciunescu Grigore PNL DA
31. Cristea Victor PSD DA
32. Cupă Ion ALDE DA
33. Daea Petre PSD DA
34. Dascălu Constantin PDL DA
35. Delureanu Virgil PSD DA
36. Dima Toader PSD DA
37. Dîrzu Ioan PSD DA
38. Doboș Anton PNL DA
39. Dobre Mircea-Titus PSD DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrinescu Traian PNL DA
42. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
43. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
44. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
45. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fejér László-Ődőn UDMR DA
48. Firczak Gheorghe Minoritati DA
49. Florea Damian ALDE -
50. Frăticiu Gheorghe PSD DA
51. Galan Constantin ALDE DA
52. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
53. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
54. Geantă Florian Daniel - DA
55. Gheorghe Florin PSD DA
56. Gheorghe Tinel PDL DA
57. Harbuz Liviu PSD DA
58. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
59. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
60. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
61. Ibram Iusein Minoritati DA
62. Intotero Natalia-Elena PSD DA
63. Ionescu Aurelian ALDE DA
64. Ionescu George PDL DA
65. Iordache Florin PSD DA
66. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
67. Iriza Scarlat PSD DA
68. Itu Cornel PSD DA
69. Kerekes Károly UDMR DA
70. Kereskényi Gábor UDMR DA
71. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
72. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
73. Marcoci Vlad PSD DA
74. Marian Ion Cristinel ND DA
75. Marica Petru-Sorin PSD DA
76. Marin Gheorghe PSD DA
77. Marin Laura PSD DA
78. Máté András-Levente UDMR DA
79. Mazilu Constantin PSD NU
80. Melinte Ion PSD DA
81. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
82. Mincă Liliana ND DA
83. Mircovici Niculae Minoritati DA
84. Mitrea Manuela PSD DA
85. Mîrza Gavril PSD DA
86. Mocanu Vasile PSD DA
87. Mocioi Niculina PDL DA
88. Moldovan Ioan ALDE DA
89. Molnar Zsolt UDMR DA
90. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
91. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
92. Muntean Mircia PSD DA
93. Munteanu Ioan PSD DA
94. Nassar Rodica PSD DA
95. Nazare Alexandru PDL DA
96. Neacșu Marian PSD DA
97. Nichita Cristina PSD DA
98. Nicolae Florian PSD DA
99. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
100. Nistor Marioara PSD DA
101. Niță Emil PSD DA
102. Nosa Iuliu PSD DA
103. Oros Nechita-Adrian PNL DA
104. Palașcă Viorel ALDE DA
105. Paleologu Theodor - DA
106. Paul Maria-Andreea PDL DA
107. Pârgaru Ion ALDE DA
108. Petrescu Petre PSD DA
109. Petric Octavian PSD DA
110. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
111. Popa Octavian-Marius PNL DA
112. Popeangă Vasile PSD DA
113. Popescu Florin Aurelian - DA
114. Pușcaș Iacob PSD DA
115. Răducanu Ion PSD DA
116. Rădulescu Constantin PSD DA
117. Rizea Cristian PSD DA
118. Roman Cristian-Constantin PDL DA
119. Roman Ioan Sorin PSD -
120. Roman Victor PSD DA
121. Rotaru Răzvan - DA
122. Rusu Valentin PNL DA
123. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL DA
124. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
125. Scarlat George PNL DA
126. Scutaru Adrian George PNL DA
127. Secară Florin Mihail PSD DA
128. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE DA
129. Simedru Dan Coriolan PNL DA
130. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
131. Stan Ioan PSD DA
132. Stanciu Anghel PSD DA
133. Stragea Sorin Constantin PSD DA
134. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
135. Șova Lucian PSD DA
136. Ștefan Viorel PSD DA
137. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
138. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
139. Teju Sorin ALDE DA
140. Turcan Raluca PDL DA
141. Uricec Eugen Constantin PSD DA
142. Varga Lucia-Ana PNL DA
143. Vasilică Radu Costin PSD DA
144. Vlădoiu Aurel PSD DA
145. Zaharcu Neviser PSD DA
146. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
147. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 16 septembrie 2019, 19:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro