Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.04.2015 > 16:05 Versiunea pentru printare
Miercuri, 22 aprilie 2015, ora 16:05

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:246 123 73 8 11 10 15 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adăscăliței Constantin PSD
2. Alexe Costel PNL
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
4. Amet Varol Minoritati
5. Andea Petru PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Anghel Gabriela-Lola ND
8. Antal István UDMR
9. Anton Marin PSD
10. Anușca Roxana-Florentina PNL
11. Arsene Ionel PSD
12. Avram Marian PSD
13. Axente Ioan PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Balan Ioan PNL
16. Baltă Mihai PSD
17. Bălan Ion PSD
18. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Benga Ioan PSD
21. Berci Vasile PNL
22. Birchall Ana PSD
23. Blăjuț Viorel-Ionel ND
24. Blănariu Valentin -
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Boghicevici Claudia PNL
28. Bónis István UDMR
29. Borbély László UDMR
30. Bordeianu Dan PSD
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budurescu Daniel-Stamate PNL
33. Buican Cristian PNL
34. Buicu Corneliu-Florin PSD
35. Burlacu Ștefan ND
36. Calimente Mihăiță PNL
37. Calotă Florică Ică ALDE
38. Canacheu Costică PNL
39. Cazan Mircea-Vasile PNL
40. Călin Ion PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cernea Remus-Florinel -
43. Chebac Eugen PSD
44. Chirteș Ioan-Cristian PNL
45. Chirvăsuță Laurențiu PSD
46. Cioată Cezar ALDE
47. Ciobanu Gheorghe PSD
48. Ciocan Dan PSD
49. Ciofu Tamara-Dorina PSD
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
52. Ciuhodaru Tudor ND
53. Cocei Erland PNL
54. Comșa Cornel-George -
55. Costin Gheorghe PNL
56. Covaci Dorel PSD
57. Crăciunescu Grigore PNL
58. Cristea Victor PSD
59. Cseke Attila-Zoltán UDMR
60. Cupă Ion ALDE
61. Daea Petre PSD
62. Dalca Ștefan-Petru ND
63. Dascălu Constantin PNL
64. Deaconu Mihai ND
65. Delureanu Virgil PSD
66. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
67. Dima Toader PSD
68. Dîrzu Ioan PSD
69. Doboș Anton PNL
70. Dobre Mircea-Titus PSD
71. Dobrinescu Traian PNL
72. Dolha Mircea PNL
73. Dolineaschi Andrei PSD
74. Donțu Mihai-Aurel PNL
75. Dragomir Gheorghe PNL
76. Dragomir Viorel Marian PSD
77. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
78. Drăghici Sonia-Maria PSD
79. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
80. Dumbrăvanu Paul -
81. Dumitrache Ileana Cristina PSD
82. Dumitru Ioana-Jenica PSD
83. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL
84. Emacu Gheorghe PSD
85. Enache Marian PSD
86. Eparu Ion PSD
87. Erdei Dolóczki István UDMR
88. Firczak Gheorghe Minoritati
89. Florea Damian ALDE
90. Frăticiu Gheorghe PSD
91. Galan Constantin ALDE
92. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
93. Găină Mihăiță PSD
94. Georgescu Laura PSD
95. Gheorghe Andrei Daniel PNL
96. Gheorghe Florin PSD
97. Gheorghe Tinel PNL
98. Ghiveciu Marian PSD
99. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
100. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
101. Grama Horia PSD
102. Grindeanu Sorin Mihai PSD
103. Gudu Vasile PNL
104. Guran Virgil -
105. Hărău Eleonora-Carmen PNL
106. Holban Titi PSD
107. Hulea Ioan PSD
108. Iacoban Sorin-Avram PSD
109. Ialomițianu Gheorghe PNL
110. Iancu Iulian PSD
111. Iane Daniel PNL
112. Iane Ovidiu-Cristian PSD
113. Ibram Iusein Minoritati
114. Ignat Miron Minoritati
115. Intotero Natalia-Elena PSD
116. Ionescu Aurelian ALDE
117. Ionescu George PNL
118. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
119. Ispir Raluca-Cristina PNL
120. Itu Cornel PSD
121. Kerekes Károly UDMR
122. Kereskényi Gábor UDMR
123. Laza-Matiuța Liviu PNL
124. Longher Ghervazen Minoritati
125. Lubanovici Mircea PNL
126. Manolescu Oana Minoritati
127. Marcu Viorica PNL
128. Marian Ion Cristinel ND
129. Marica Petru-Sorin PSD
130. Marin Gheorghe PSD
131. Márton Árpád-Francisc UDMR
132. Máté András-Levente UDMR
133. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
134. Mazilu Constantin PSD
135. Mihai Aurelian PNL
136. Mihăilă Ioan PSD
137. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
138. Militaru Lucian PNL
139. Mircovici Niculae Minoritati
140. Mitrea Manuela PSD
141. Mîrza Gavril PSD
142. Mocanu Adrian PSD
143. Mocioi Niculina PNL
144. Moisii Constantin PSD
145. Moldovan Ioan ALDE
146. Motreanu Dan-Ștefan PNL
147. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
148. Movilă Petru ND
149. Muntean Mircia PSD
150. Munteanu Ioan PSD
151. Nassar Rodica PSD
152. Nazare Alexandru PNL
153. Neacșu Marian PSD
154. Necula Cosmin PSD
155. Negruț Cornelia ALDE
156. Nichita Cristina PSD
157. Nicolae Alexandri PNL
158. Nicolae Florian PSD
159. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
160. Niculae Aurel PSD
161. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
162. Nistor Laurențiu PSD
163. Nistor Marioara PSD
164. Niță Constantin PSD
165. Niță Emil PSD
166. Nosa Iuliu PSD
167. Ochi Ion PSD
168. Oltean Ioan PNL
169. Oros Nechita-Adrian PNL
170. Palașcă Viorel ALDE
171. Palăr Ionel PNL
172. Paleologu Theodor PNL
173. Pană Adriana-Doina PSD
174. Paul Maria-Andreea PNL
175. Pârgaru Ion PSD
176. Petrea Dorin Silviu PSD
177. Petric Octavian PSD
178. Pistru Eusebiu-Manea PNL
179. Plumb Rovana PSD
180. Podașcă Gabriela-Maria PSD
181. Popa Octavian-Marius PNL
182. Popescu Dumitru-Iulian PSD
183. Popoviciu Alin Augustin Florin PNL
184. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
185. Răducanu Ion PSD
186. Rădulescu Constantin PSD
187. Rădulescu Romeo -
188. Rățoi Neculai PSD
189. Reuer Elena-Ramona PNL
190. Rizea Cristian PSD
191. Roman Cristian-Constantin PNL
192. Roman Gheorghe PSD
193. Roman Ioan Sorin PSD
194. Roșca Lucreția PSD
195. Sămărtinean Cornel-Mircea PNL
196. Săpunaru Nini PNL
197. Scarlat George PNL
198. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
199. Secară Florin Mihail PNL
200. Seres Dénes UDMR
201. Smarandache Miron Alexandru PSD
202. Solomon Adrian PSD
203. Stan Ioan PSD
204. Stanciu Anghel PSD
205. Stănescu Alexandru PSD
206. Stragea Sorin Constantin PSD
207. Stroe Radu PSD
208. Suciu Vasile-Daniel PSD
209. Surdu Raluca PNL
210. Surugiu Iulian-Radu PNL
211. Szabó Ödön UDMR
212. Șimon Gheorghe PSD
213. Șoptică Costel PNL
214. Șova Lucian PSD
215. Ștefan Viorel PSD
216. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
217. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
218. Taloș Mirel ALDE
219. Tămâian Ioan PNL
220. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
221. Tătaru Florin-Cristian PSD
222. Teodorescu Ioan Viorel PSD
223. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
224. Tiuch Cătălin PSD
225. Tîlvăr Angel PSD
226. Toader Mircea-Nicu PNL
227. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
228. Tudorache Daniel PSD
229. Tudorie Violeta PSD
230. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD
231. Țîmpău Radu Bogdan PNL
232. Udriște Gheorghe PNL
233. Urcan Ionaș-Florin PNL
234. Uricec Eugen Constantin PSD
235. Vainer Aurel Minoritati
236. Varga Lucia-Ana PNL
237. Varga Vasile PNL
238. Vlase Petru Gabriel PSD
239. Vlădoiu Aurel PSD
240. Vreme Valerian PSD
241. Vulpescu Ioan PSD
242. Weber Mihai PSD
243. Zaharcu Neviser PSD
244. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
245. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
246. Zlati Radu PNL

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 8 decembrie 2021, 4:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro