Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 23.09.2015 > 13:26 Versiunea pentru printare
Miercuri, 23 septembrie 2015, ora 13:26

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 566/2015 privind modalitatea de gestionare a ambalajelor și a deșeurilor provenite din ambalaje
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:95 49 29 - 6 6 4 1
- voturi pentru (DA):95 49 29 - 6 6 4 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Avram Marian PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
11. Boghicevici Claudia PNL DA
12. Buican Cristian PNL DA
13. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
14. Canacheu Costică PNL DA
15. Călin Ion PSD DA
16. Cernea Remus-Florinel - DA
17. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
18. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
19. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
20. Cristea Aurelia PSD DA
21. Cristian Horia PNL DA
22. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
23. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
24. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
25. Dobre Mircea-Titus PSD DA
26. Dragomir Gheorghe PNL DA
27. Eparu Ion PSD DA
28. Erdei Dolóczki István UDMR DA
29. Florea Daniel PSD DA
30. Frăticiu Gheorghe PSD DA
31. Galan Constantin ALDE DA
32. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
33. Gheorghe Tinel PNL DA
34. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
35. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
36. Grama Horia PSD DA
37. Grecea Maria PNL DA
38. Guran Virgil PNL DA
39. Harbuz Liviu PSD DA
40. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
41. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
42. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
43. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
44. Iordache Florin PSD DA
45. Itu Cornel PSD DA
46. Kerekes Károly UDMR DA
47. Manolescu Oana Minoritati DA
48. Marcoci Vlad PSD DA
49. Marin Gheorghe PSD DA
50. Marin Laura PSD DA
51. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
52. Máté András-Levente UDMR DA
53. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
54. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
55. Mincă Liliana PSD DA
56. Mîrza Gavril PSD DA
57. Mocioalcă Ion PSD DA
58. Moisii Constantin PSD DA
59. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
60. Muntean Mircia PSD DA
61. Munteanu Ioan PSD DA
62. Neacșu Marian PSD DA
63. Negruț Cornelia ALDE DA
64. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
65. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
66. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
67. Orban Ludovic PNL DA
68. Pardău Dumitru PNL DA
69. Paul Maria-Andreea PNL DA
70. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
71. Pop Georgian PSD DA
72. Preda Cezar-Florin PNL DA
73. Roman Gheorghe PNL DA
74. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
75. Scarlat George PNL DA
76. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
77. Stan Ioan PSD DA
78. Stan Ion PSD DA
79. Stancu Ionel Minoritati DA
80. Stragea Sorin Constantin PSD DA
81. Stroe Radu PSD DA
82. Szabó Ödön UDMR DA
83. Șoptică Costel PNL DA
84. Șova Lucian PSD DA
85. Ștefan Viorel PSD DA
86. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
87. Toader Mircea-Nicu PNL DA
88. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
89. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
90. Udriște Gheorghe PNL DA
91. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
92. Uricec Eugen Constantin PSD DA
93. Varga Vasile PNL DA
94. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
95. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 25 septembrie 2020, 0:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro