Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.10.2015 > 11:24 Versiunea pentru printare
Miercuri, 21 octombrie 2015, ora 11:24

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 566/2015 privind modalitatea de gestionare a ambalajelor și a deșeurilor provenite din ambalaje
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:104 48 35 2 4 6 7 2
- voturi pentru (DA):102 48 35 2 2 6 7 2
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - -
- abțineri:1 - - - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Avram Marian PNL DA
8. Axente Ioan PSD DA
9. Bălan Ion PSD DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Buican Cristian PNL DA
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Calimente Mihăiță PNL DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Cernea Remus-Florinel - DA
18. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
19. Cioată Cezar ALDE DA
20. Ciobanu Liliana ND DA
21. Ciuhodaru Tudor PSD DA
22. Ciurariu Florin PNL DA
23. Costin Gheorghe PNL DA
24. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
25. Cristea Victor PSD DA
26. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
27. Cupșa Ioan PNL DA
28. Deaconu Mihai ND DA
29. Delureanu Virgil PSD DA
30. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
31. Dima Toader PSD DA
32. Dîrzu Ioan PSD DA
33. Dobre Mircea-Titus PSD DA
34. Dobre Victor Paul PNL DA
35. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
36. Dragomir Gheorghe PNL DA
37. Dragomir Maria - DA
38. Dragomir Viorel Marian PSD DA
39. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
40. Dumbrăvanu Paul PNL DA
41. Eparu Ion PSD DA
42. Fejér László-Ődőn UDMR Abținere
43. Florea Daniel PSD DA
44. Frăticiu Gheorghe PSD DA
45. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
46. Gheorghe Florin PSD DA
47. Gheorghe Tinel PNL DA
48. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
49. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
50. Gudu Vasile PNL DA
51. Guran Virgil PNL DA
52. Harbuz Liviu PSD DA
53. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
54. Iancu Iulian PSD DA
55. Iane Daniel PNL DA
56. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
57. Ionescu Aurelian ALDE DA
58. Iordache Florin PSD DA
59. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
60. Longher Ghervazen Minoritati DA
61. Lupu Mihai PNL DA
62. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
63. Marcu Viorica PNL DA
64. Marica Petru-Sorin PSD DA
65. Martin Eduard-Stelian PSD DA
66. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
67. Mihai Aurelian PNL DA
68. Mihăilă Ioan PSD DA
69. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
70. Mircovici Niculae Minoritati DA
71. Mîrza Gavril PSD DA
72. Moldovan Ioan ALDE DA
73. Munteanu Ioan PSD DA
74. Nicolae Florian PNL DA
75. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
76. Oltean Ioan PNL DA
77. Orban Ludovic PNL DA
78. Pambuccian Varujan Minoritati DA
79. Pârgaru Ion PSD DA
80. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
81. Peia Ninel PSD DA
82. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
83. Popa Octavian-Marius PNL DA
84. Roman Cristian-Constantin PNL DA
85. Scarlat George PNL DA
86. Secară Florin Mihail PNL DA
87. Simedru Dan Coriolan PNL DA
88. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
89. Stan Ioan PSD DA
90. Stan Ion PSD DA
91. Stativă Irinel Ioan PSD DA
92. Stănescu Alexandru PSD DA
93. Stragea Sorin Constantin PSD DA
94. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
95. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
96. Șoptică Costel PNL DA
97. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
98. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
99. Traicu Rodin PSD DA
100. Varga Lucia-Ana PNL DA
101. Vlase Petru Gabriel PSD DA
102. Zaharcu Neviser PSD DA
103. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
104. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 24 octombrie 2021, 22:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro