Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 13:05 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 13:05

Poziție pe
ordinea de zi:
20
Subiect vot: Timp dezbatere
PL 673/2013 pentru modificarea și completarea Legii nr.295/2004 privind regimul armelor și munițiilor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:101 59 25 - 1 8 6 2
- voturi pentru (DA):94 57 21 - - 8 6 2
- voturi împotrivă (NU):5 1 3 - 1 - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amet Varol Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Babuș Radu PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
12. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
13. Boghicevici Claudia PNL DA
14. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
15. Canacheu Costică PNL DA
16. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
17. Cernea Remus-Florinel - DA
18. Chebac Eugen PSD DA
19. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
20. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
21. Ciuhodaru Tudor PSD NU
22. Costin Gheorghe PNL DA
23. Cristea Aurelia PSD DA
24. Cristea Victor PSD DA
25. Cupă Ion ALDE DA
26. Daea Petre PSD DA
27. Delureanu Virgil PSD DA
28. Dima Toader PSD DA
29. Dîrzu Ioan PSD DA
30. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
31. Emacu Gheorghe PSD DA
32. Erdei Dolóczki István UDMR NU
33. Frăticiu Gheorghe PSD DA
34. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
35. Gheorghe Florin PSD DA
36. Grama Horia PSD DA
37. Gudu Vasile PNL DA
38. Guran Virgil PNL DA
39. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
40. Harbuz Liviu PSD DA
41. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
42. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
43. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
44. Iancu Iulian PSD DA
45. Intotero Natalia-Elena PSD -
46. Itu Cornel PSD DA
47. Khraibani Camelia PSD DA
48. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
49. Longher Ghervazen Minoritati DA
50. Manolescu Oana Minoritati DA
51. Marcoci Vlad PSD DA
52. Marica Petru-Sorin PSD DA
53. Marin Gheorghe PSD DA
54. Marin Laura PSD DA
55. Melinte Ion PSD DA
56. Mihai Aurelian PNL DA
57. Mircovici Niculae Minoritati DA
58. Moisii Constantin PSD DA
59. Muntean Mircia PSD DA
60. Munteanu Ioan PSD DA
61. Murgu Neagu PSD DA
62. Neacșu Marian PSD DA
63. Necula Cosmin PSD DA
64. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
65. Nichita Cristina PSD DA
66. Nicolae Florian PNL DA
67. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL Abținere
68. Niță Emil PSD DA
69. Orban Ludovic PNL NU
70. Pambuccian Varujan Minoritati DA
71. Pană Adriana-Doina PSD DA
72. Paul Maria-Andreea PNL DA
73. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
74. Petric Octavian PSD DA
75. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
76. Răducanu Ion PSD DA
77. Rădulescu Constantin PSD DA
78. Rădulescu Romeo - DA
79. Roman Ioan Sorin PSD DA
80. Roman Victor PSD DA
81. Roșca Lucreția PSD DA
82. Solomon Adrian PSD DA
83. Stan Ioan PSD DA
84. Stan Ion PSD DA
85. Stragea Sorin Constantin PSD DA
86. Șimon Gheorghe PSD DA
87. Ștefan Viorel PSD DA
88. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
89. Teju Sorin ALDE DA
90. Toader Mircea-Nicu PNL DA
91. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
92. Tudorie Violeta PSD DA
93. Udriște Gheorghe PNL DA
94. Uricec Eugen Constantin PSD DA
95. Ursărescu Dorinel ALDE DA
96. Vainer Aurel Minoritati DA
97. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
98. Zaharcu Neviser PSD DA
99. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
100. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
101. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 13 decembrie 2019, 14:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro