Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 13:06 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 13:06

Poziție pe
ordinea de zi:
20
Subiect vot: Dezbaterea în grupuri de câte 10 amendamente
PL 673/2013 pentru modificarea și completarea Legii nr.295/2004 privind regimul armelor și munițiilor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:89 55 19 - 1 8 5 1
- voturi pentru (DA):88 55 18 - 1 8 5 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amet Varol Minoritati DA
2. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
3. Axente Ioan PSD DA
4. Babuș Radu PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL Abținere
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Bîrsășteanu Florică PSD DA
10. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
11. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
12. Boghicevici Claudia PNL DA
13. Canacheu Costică PNL DA
14. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
15. Chebac Eugen PSD DA
16. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
17. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
18. Ciuhodaru Tudor PSD DA
19. Costin Gheorghe PNL DA
20. Cristea Victor PSD DA
21. Daea Petre PSD DA
22. Delureanu Virgil PSD DA
23. Dima Toader PSD DA
24. Dîrzu Ioan PSD DA
25. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
26. Emacu Gheorghe PSD DA
27. Erdei Dolóczki István UDMR DA
28. Frăticiu Gheorghe PSD DA
29. Georgescu Laura PSD DA
30. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
31. Gheorghe Florin PSD DA
32. Grama Horia PSD DA
33. Gudu Vasile PNL DA
34. Guran Virgil PNL DA
35. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
36. Harbuz Liviu PSD DA
37. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
38. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
39. Iancu Iulian PSD DA
40. Iordache Florin PSD DA
41. Itu Cornel PSD DA
42. Khraibani Camelia PSD DA
43. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
44. Longher Ghervazen Minoritati DA
45. Manolescu Oana Minoritati DA
46. Marcoci Vlad PSD DA
47. Marica Petru-Sorin PSD DA
48. Marin Gheorghe PSD DA
49. Melinte Ion PSD DA
50. Mihai Aurelian PNL DA
51. Mircovici Niculae Minoritati DA
52. Muntean Mircia PSD DA
53. Munteanu Ioan PSD DA
54. Murgu Neagu PSD DA
55. Neacșu Marian PSD DA
56. Necula Cosmin PSD DA
57. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
58. Nichita Cristina PSD DA
59. Nicolae Florian PNL DA
60. Niță Emil PSD DA
61. Orban Ludovic PNL DA
62. Pambuccian Varujan Minoritati DA
63. Pană Adriana-Doina PSD DA
64. Paul Maria-Andreea PNL DA
65. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
66. Răducanu Ion PSD DA
67. Rădulescu Constantin PSD DA
68. Rădulescu Romeo - DA
69. Roman Ioan Sorin PSD DA
70. Roman Victor PSD DA
71. Roșca Lucreția PSD DA
72. Solomon Adrian PSD DA
73. Stan Ioan PSD DA
74. Stragea Sorin Constantin PSD DA
75. Șimon Gheorghe PSD DA
76. Ștefan Viorel PSD DA
77. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
78. Teju Sorin ALDE DA
79. Toader Mircea-Nicu PNL DA
80. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
81. Tudorie Violeta PSD DA
82. Udriște Gheorghe PNL DA
83. Uricec Eugen Constantin PSD DA
84. Ursărescu Dorinel ALDE DA
85. Vainer Aurel Minoritati DA
86. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
87. Zaharcu Neviser PSD DA
88. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
89. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 18 august 2022, 19:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro