Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.02.2017 > 10:20 Versiunea pentru printare
Marți, 21 februarie 2017, ora 10:20

Subiect vot: Comisie de numarare si validare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:110 42 31 14 7 5 - 11
- voturi pentru (DA):108 40 31 14 7 5 - 11
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 1 - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Barna Ilie Dan USR DA
7. Benkő Erika UDMR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
10. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Bodea Marius PNL DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR DA
14. Bran-Voinea Ioana PSD DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Calotă Florică Ică ALDE DA
17. Călin Ion PSD DA
18. Cherecheș Florica PNL DA
19. Cherecheș Viorica PNL DA
20. Chiriac Viorel PSD DA
21. Cobuz Maricela PSD Abținere
22. Cocoș Vasile PSD DA
23. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
24. Csép Éva-Andrea UDMR DA
25. Csoma Botond UDMR DA
26. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
27. Culeafă Mihai PNL DA
28. Cupșa Ioan PNL DA
29. Dîrzu Ioan PSD DA
30. Dobre Victor Paul PNL DA
31. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
32. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
33. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
34. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
35. Furic Iarco Minoritati DA
36. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
37. Gavrilă Camelia PSD DA
38. Georgescu Nicolae PSD DA
39. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
40. Ghinea Cristian USR DA
41. Giugea Nicolae PNL DA
42. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
43. Gudu Vasile PNL DA
44. Ignat Miron Minoritati DA
45. Intotero Natalia-Elena PSD DA
46. Ioniță Antoneta PNL DA
47. Itu Cornel PSD DA
48. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
49. Lazăr Sorin PSD DA
50. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
51. Longher Victoria Minoritati DA
52. Lovin Dumitru ALDE DA
53. Lungu Tudorița PNL DA
54. Lupescu Dumitru USR DA
55. Manole Petre-Florin PSD DA
56. Mareș Mara PNL DA
57. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
58. Mihalescul Dumitru PNL DA
59. Mînzatu Roxana PSD DA
60. Mohaci Mihai PSD DA
61. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
62. Munteanu Ioan PSD DA
63. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
64. Neață Eugen PSD DA
65. Nicoară Romeo Florin PNL DA
66. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
67. Nistor Laurențiu PSD DA
68. Niță Mihai ALDE DA
69. Niță Nicu PSD DA
70. Oprea Dumitru PNL DA
71. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
72. Pambuccian Varujan Minoritati DA
73. Păle Dănuț PSD DA
74. Pop Rareș Tudor USR DA
75. Popa Florin PSD DA
76. Presură Alexandra PSD DA
77. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
78. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
79. Prună Cristina-Mădălina USR DA
80. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
81. Roman Florin-Claudiu PNL DA
82. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
83. Simion Lucian-Eduard PSD DA
84. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
85. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
86. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
87. Stancu Florinel PSD DA
88. Stănescu Alexandru PSD DA
89. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
90. Szabó Ödön UDMR DA
91. Șarapatin Elvira PSD DA
92. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
93. Șovăială Constantin PNL DA
94. Ștefan Corneliu PSD DA
95. Ștefan Ion PNL DA
96. Tănăsescu Alina-Elena PSD -
97. Toma Ilie PSD DA
98. Trușcă Constantin PSD DA
99. Tudor Beatrice PSD DA
100. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
101. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
102. Vasile Daniel Minoritati DA
103. Vass Levente UDMR DA
104. Vexler Silviu Minoritati DA
105. Vîlceanu Dan PNL DA
106. Vîrză Mihăiță PSD DA
107. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
108. Vlase Petru Gabriel PSD DA
109. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
110. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 28 noiembrie 2021, 12:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro