Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.05.2017 > 12:05 Versiunea pentru printare
Marți, 30 mai 2017, ora 12:05

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:171 92 34 16 7 5 5 11 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Antal István-János UDMR
6. Anton Anton ALDE
7. Axinte Vasile PSD
8. Badea Leonardo PSD
9. Balint Liviu-Ioan PMP
10. Banias Mircea Marius -
11. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
12. Bejinariu Eugen PSD
13. Benedek Zacharie UDMR
14. Benga Tudor - Vlad USR
15. Benkő Erika UDMR
16. Bica Dănuț PNL
17. Boboc Valentin Gabriel PSD
18. Bode Lucian Nicolae PNL
19. Bodea Marius PNL
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
22. Bontea Vlad PSD
23. Boroianu Aurel-Robert PNL
24. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
25. Botez Mihai-Cătălin USR
26. Bran-Voinea Ioana PSD
27. Budăi Marius-Constantin PSD
28. Buicu Corneliu-Florin PSD
29. Bulai Iulian USR
30. Bumb Sorin-Ioan PNL
31. Burciu Cristina PSD
32. Calotă Florică Ică ALDE
33. Căciulă Aurel PSD
34. Călin Ion PSD
35. Căruceru Aida-Cristina PSD
36. Cherecheș Florica PNL
37. Chiriac Viorel PSD
38. Chiriță Dumitru PSD
39. Ciocan Dan PSD
40. Cobuz Maricela PSD
41. Cocoș Vasile PSD
42. Cosma Lavinia-Corina USR
43. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
44. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
45. Culeafă Mihai PNL
46. Cupă Ion ALDE
47. Dan Nicușor Daniel USR
48. Dîrzu Ioan PSD
49. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
50. Drulă Cătălin USR
51. Dunava Costel Neculai PSD
52. Duruș Vlad-Emanuel USR
53. Farago Petru UDMR
54. Firczak Iulius Marian Minoritati
55. Florea Damian ALDE
56. Floroiu Ionel PSD
57. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
58. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
59. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
60. Găină Mihăiță PSD
61. Gheorghe Andrei Daniel PNL
62. Gheorghiu Bogdan PNL
63. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
64. Ghilea Găvrilă PNL
65. Ghinea Cristian USR
66. Giugea Nicolae PNL
67. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
68. Halici Nicușor PSD
69. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
70. Huncă Mihaela PSD
71. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
72. Iancu Iulian PSD
73. Iancu Marius-Ionel PSD
74. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
75. Intotero Natalia-Elena PSD
76. Ion Stelian-Cristian USR
77. Ionescu George PNL
78. Ioniță Antoneta PNL
79. Itu Cornel PSD
80. Jivan Luminița-Maria PSD
81. Kelemen Hunor UDMR
82. Lazăr Sorin PSD
83. Longher Victoria Minoritati
84. Lungu Tudorița PNL
85. Macovei Silviu Nicu PSD
86. Márton Árpád-Francisc UDMR
87. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
88. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
89. Mînzatu Roxana PSD
90. Mocioalcă Ion PSD
91. Mohaci Mihai PSD
92. Moldovan Sorin-Dan PNL
93. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
94. Munteanu Ioan PSD
95. Mușoiu Ștefan PSD
96. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
97. Neață Eugen PSD
98. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
99. Nicoară Romeo Florin PNL
100. Nicolae Andrei PSD
101. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
102. Nistor Laurențiu PSD
103. Niță Mihai ALDE
104. Niță Nicu PSD
105. Nosa Iuliu PSD
106. Oprea Dumitru PNL
107. Oteșanu Daniela PSD
108. Palăr Ionel PNL
109. Pană Adriana-Doina PSD
110. Paraschiv Rodica PSD
111. Pașcan Emil-Marius PMP
112. Păle Dănuț PSD
113. Petric Octavian PSD
114. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
115. Pistru Eusebiu-Manea PNL
116. Pop Andrei PSD
117. Pop Rareș Tudor USR
118. Popa Florin PSD
119. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
120. Popescu Mariana-Venera Minoritati
121. Popescu Nicolae-Daniel USR
122. Popescu Virgil-Daniel PNL
123. Predoiu Marian-Cătălin PNL
124. Presură Alexandra PSD
125. Radu Anișoara PSD
126. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
127. Rădulescu Alexandru PSD
128. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
129. Roman Florin-Claudiu PNL
130. Roman Ioan Sorin PSD
131. Roșca Lucreția PSD
132. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
133. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
134. Sefer Cristian-George PMP
135. Seidler Cristian-Gabriel USR
136. Seres Dénes UDMR
137. Simionca Ionuț PMP
138. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
139. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
140. Solomon Adrian PSD
141. Stancu Florinel PSD
142. Stănescu Alexandru PSD
143. Steriu Valeriu-Andrei PMP
144. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
145. Suciu Matei PSD
146. Suciu Vasile-Daniel PSD
147. Șerban Ciprian-Constantin PSD
148. Șișcu George PNL
149. Șova Lucian PSD
150. Ștefan Corneliu PSD
151. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
152. Tănăsescu Alina-Elena PSD
153. Terea Ioan PSD
154. Todor Adrian PSD
155. Toma Ilie PSD
156. Tudor Beatrice PSD
157. Turcan Raluca PNL
158. Ursu Răzvan-Ion PSD
159. Varga Glad-Aurel PNL
160. Vasilică Radu Costin PSD
161. Văcaru Alin Vasile PSD
162. Velcea Nicolae PSD
163. Vexler Silviu Minoritati
164. Vișan George-Gabriel PSD
165. Vîlceanu Dan PNL
166. Vîrză Mihăiță PSD
167. Vlad Sergiu Cosmin USR
168. Vlase Petru Gabriel PSD
169. Voicu Mihai Alexandru PNL
170. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
171. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 21 octombrie 2021, 12:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro