Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 12:10 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 12:10

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Pl-x nr.346/2018 - Text initial
PL 346/2018 pentru modificarea și completarea Legii nr.134/2010 privind Codul de procedură civilă, precum și pentru modificarea și completarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:186 106 31 18 9 8 3 9 2
- voturi pentru (DA):161 106 29 - 9 8 - 8 1
- voturi împotrivă (NU):23 - 1 18 - - 3 1 -
- abțineri:2 - 1 - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Alexe Costel PNL DA
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL NU
6. Andrușcă Dănuț PSD DA
7. Ardelean Ben-Oni PNL DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axinte Vasile PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Balan Ioan PNL DA
12. Balint Liviu-Ioan PSD DA
13. Banias Mircea Marius - Abținere
14. Barna Ilie Dan USR NU
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
16. Bălănescu Alexandru PSD DA
17. Bejinariu Eugen PSD DA
18. Benedek Zacharie UDMR DA
19. Bica Dănuț PNL DA
20. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
21. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
22. Bodea Marius PNL DA
23. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
25. Bontea Vlad PSD DA
26. Botez Mihai-Cătălin USR NU
27. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
28. Buican Cristian PNL DA
29. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
30. Bulai Iulian USR NU
31. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
32. Burciu Cristina PSD DA
33. Calista Mara-Daniela PNL DA
34. Calotă Florică Ică ALDE DA
35. Călin Ion PSD DA
36. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
37. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
38. Cherecheș Viorica PNL DA
39. Chichirău Cosette-Paula USR NU
40. Chiriac Viorel PSD DA
41. Ciocan Dan PSD DA
42. Ciuhodaru Tudor PSD DA
43. Cîtea Vasile PSD DA
44. Cobuz Maricela PSD DA
45. Cocoș Vasile PSD DA
46. Codreanu Constantin PMP NU
47. Cosma Andreea PSD DA
48. Cosma Lavinia-Corina USR NU
49. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
50. Cupă Ion ALDE DA
51. Dinu Cristina-Elena PSD DA
52. Dîrzu Ioan PSD DA
53. Dobre Victor Paul PNL DA
54. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
55. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
56. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
57. Drulă Cătălin USR NU
58. Dunava Costel Neculai PSD DA
59. Erdei Dolóczki István UDMR DA
60. Farago Petru UDMR DA
61. Fădor Angelica PNL DA
62. Florea Damian PSD DA
63. Florea Oana-Consuela PSD DA
64. Floroiu Ionel PSD DA
65. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
66. Furic Iarco Minoritati DA
67. Furtună Mirela PSD DA
68. Gavrilă Camelia PSD DA
69. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
70. Găină Mihăiță PSD DA
71. Georgescu Nicolae PSD DA
72. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
73. Gheorghe Tinel PNL DA
74. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
75. Gherman Dumitru PSD DA
76. Gilia Claudia PSD DA
77. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
78. Halici Nicușor PSD DA
79. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
80. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
81. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
82. Huncă Mihaela PSD DA
83. Iancu Marius-Ionel PSD DA
84. Iftimie Neculai PSD DA
85. Ignat Miron Minoritati NU
86. Ioniță Antoneta PNL DA
87. Iordache Florin PSD DA
88. Itu Cornel PSD DA
89. Iurișniți Cristina-Ionela USR NU
90. Jivan Luminița-Maria PSD DA
91. Kelemen Hunor UDMR DA
92. Lazăr Sorin PSD DA
93. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
94. Lovin Dumitru ALDE DA
95. Lungu Tudorița PNL DA
96. Lupescu Dumitru USR NU
97. Marica Petru-Sorin PSD DA
98. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
99. Mînzatu Roxana PSD DA
100. Mocioalcă Ion PSD DA
101. Mohaci Mihai PSD DA
102. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
103. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
104. Mușoiu Ștefan PSD DA
105. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
106. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
107. Neață Eugen PSD DA
108. Nicoară Romeo Florin PNL DA
109. Nicolae Andrei PSD DA
110. Nistor Laurențiu PSD DA
111. Niță Mihai ALDE DA
112. Niță Nicu PSD DA
113. Nosa Iuliu PSD DA
114. Palăr Ionel PNL DA
115. Pambuccian Varujan Minoritati DA
116. Pană Adriana-Doina PSD DA
117. Pașcan Emil-Marius PMP NU
118. Pau Radu - Adrian PSD DA
119. Păle Dănuț PSD DA
120. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
121. Petric Octavian PSD DA
122. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
123. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
124. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
125. Pop Andrei PSD DA
126. Pop Georgian PSD DA
127. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
128. Popescu Nicolae-Daniel USR NU
129. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
130. Prună Cristina-Mădălina USR NU
131. Radu Anișoara PSD DA
132. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
133. Rădulescu Alexandru PSD DA
134. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
135. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
136. Răduț Violeta PSD DA
137. Roman Ioan Sorin PSD DA
138. Romanescu Cristinel PNL DA
139. Roșca Lucreția PSD DA
140. Rotaru Alexandru PSD DA
141. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
142. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
143. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
144. Seres Dénes UDMR DA
145. Simion Lucian-Eduard PSD DA
146. Simionca Ionuț PMP NU
147. Simonis Alfred - Robert PSD DA
148. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
149. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
150. Solomon Adrian PSD DA
151. Stan Viorel PSD DA
152. Stancu Florinel PSD DA
153. Suciu Matei PSD DA
154. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
155. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
156. Szabó Ödön UDMR DA
157. Șarapatin Elvira PSD DA
158. Șimon Gheorghe PSD DA
159. Șotcan Theodora PSD DA
160. Șovăială Constantin PNL DA
161. Ștefan Corneliu PSD DA
162. Tabugan Ion ALDE DA
163. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
164. Teiș Alina PSD DA
165. Terea Ioan PSD DA
166. Todor Adrian PSD DA
167. Toma Ilie PSD DA
168. Trăilă Cristina PNL DA
169. Tripa Florin-Dan PSD DA
170. Tudor Beatrice PSD DA
171. Tușa Adriana Diana PSD DA
172. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
173. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
174. Varga Glad-Aurel PNL Abținere
175. Vasile Daniel Minoritati DA
176. Vass Levente UDMR DA
177. Vișan George-Gabriel PSD DA
178. Vîlceanu Dan PNL DA
179. Vîrză Mihăiță PSD DA
180. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
181. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
182. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
183. Weber Mihai PSD DA
184. Zainea Cornel USR NU
185. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
186. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 25 octombrie 2021, 18:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro