Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 12:12 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 12:12

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Pl-x nr.346/2018 - Text initial
PL 346/2018 pentru modificarea și completarea Legii nr.134/2010 privind Codul de procedură civilă, precum și pentru modificarea și completarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:203 105 39 20 15 10 2 10 2
- voturi pentru (DA):137 103 - - 15 10 - 9 -
- voturi împotrivă (NU):64 2 39 20 - - 2 - 1
- abțineri:2 - - - - - - 1 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL NU
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Anastase Roberta Alma PNL NU
5. Andronache Gabriel PNL NU
6. Andrușcă Dănuț PSD DA
7. Ardelean Ben-Oni PNL NU
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Balan Ioan PNL NU
11. Balint Liviu-Ioan PSD DA
12. Banias Mircea Marius - Abținere
13. Barna Ilie Dan USR NU
14. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
15. Bălănescu Alexandru PSD DA
16. Bejinariu Eugen PSD DA
17. Bende Sándor UDMR DA
18. Benedek Zacharie UDMR DA
19. Benga Tudor - Vlad USR NU
20. Benkő Erika UDMR DA
21. Bica Dănuț PNL NU
22. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
23. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
24. Bode Lucian Nicolae PNL NU
25. Bodea Marius PNL NU
26. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
28. Bontea Vlad PSD DA
29. Botez Mihai-Cătălin USR NU
30. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
31. Buican Cristian PNL NU
32. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
33. Bulai Iulian USR NU
34. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
35. Burciu Cristina PSD DA
36. Calista Mara-Daniela PNL NU
37. Calotă Florică Ică ALDE DA
38. Călin Ion PSD DA
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
40. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
42. Chichirău Cosette-Paula USR NU
43. Chiriac Viorel PSD DA
44. Ciocan Dan PSD DA
45. Ciuhodaru Tudor PSD DA
46. Cîtea Vasile PSD DA
47. Cobuz Maricela PSD DA
48. Cocoș Vasile PSD DA
49. Codreanu Constantin PMP NU
50. Cosma Andreea PSD DA
51. Cosma Lavinia-Corina USR NU
52. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL NU
53. Csoma Botond UDMR DA
54. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
55. Cupă Ion ALDE DA
56. Dinu Cristina-Elena PSD DA
57. Dîrzu Ioan PSD NU
58. Dobre Victor Paul PNL NU
59. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
60. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
61. Dobrovie Matei-Adrian USR NU
62. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
63. Drulă Cătălin USR NU
64. Dunava Costel Neculai PSD DA
65. Erdei Dolóczki István UDMR DA
66. Farago Petru UDMR DA
67. Fădor Angelica PNL NU
68. Florea Damian PSD DA
69. Floroiu Ionel PSD DA
70. Furic Iarco Minoritati Abținere
71. Furtună Mirela PSD DA
72. Gavrilă Camelia PSD DA
73. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
74. Găină Mihăiță PSD DA
75. Georgescu Nicolae PSD DA
76. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
77. Gheorghe Tinel PNL NU
78. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
79. Gherman Dumitru PSD DA
80. Gilia Claudia PSD DA
81. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
82. Halici Nicușor PSD DA
83. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
84. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL NU
85. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
86. Huncă Mihaela PSD DA
87. Iancu Marius-Ionel PSD DA
88. Iftimie Neculai PSD DA
89. Ignat Miron Minoritati DA
90. Ionescu George PNL NU
91. Ioniță Antoneta PNL NU
92. Iordache Florin PSD DA
93. Itu Cornel PSD DA
94. Iurișniți Cristina-Ionela USR NU
95. Jivan Luminița-Maria PSD DA
96. Korodi Attila UDMR DA
97. Lazăr Sorin PSD DA
98. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL NU
99. Lovin Dumitru ALDE DA
100. Lungu Tudorița PNL NU
101. Lupescu Dumitru USR NU
102. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
103. Mareș Mara PNL NU
104. Marica Petru-Sorin PSD DA
105. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
106. Mînzatu Roxana PSD DA
107. Mocioalcă Ion PSD DA
108. Mohaci Mihai PSD DA
109. Moldovan Sorin-Dan PNL NU
110. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
111. Mușoiu Ștefan PSD NU
112. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
113. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
114. Neagu Nicolae PNL NU
115. Neață Eugen PSD DA
116. Nicoară Romeo Florin PNL NU
117. Nicolae Andrei PSD DA
118. Nistor Laurențiu PSD DA
119. Niță Mihai ALDE DA
120. Niță Nicu PSD DA
121. Nosa Iuliu PSD DA
122. Oprea Dumitru PNL NU
123. Palăr Ionel PNL NU
124. Pambuccian Varujan Minoritati DA
125. Pană Adriana-Doina PSD DA
126. Paraschiv Rodica PSD DA
127. Pașcan Emil-Marius PMP NU
128. Pau Radu - Adrian PSD DA
129. Păle Dănuț PSD DA
130. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
131. Petric Octavian PSD DA
132. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
133. Pirtea Marilen - Gabriel PNL NU
134. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
135. Pop Andrei PSD DA
136. Pop Georgian PSD DA
137. Popa Mihai Valentin PSD DA
138. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
139. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
140. Popescu Nicolae-Daniel USR NU
141. Popescu Pavel PNL NU
142. Popescu Virgil-Daniel PNL NU
143. Predoiu Marian-Cătălin PNL NU
144. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
145. Prună Cristina-Mădălina USR NU
146. Radu Anișoara PSD DA
147. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
148. Rădulescu Alexandru PSD DA
149. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
150. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
151. Răduț Violeta PSD DA
152. Roman Ioan Sorin PSD DA
153. Romanescu Cristinel PNL NU
154. Roșca Lucreția PSD DA
155. Rotaru Alexandru PSD DA
156. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
157. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
158. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
159. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
160. Seres Dénes UDMR DA
161. Simion Lucian-Eduard PSD DA
162. Simonis Alfred - Robert PSD DA
163. Sitterli Ovidiu-Ioan - NU
164. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
165. Stancu Florinel PSD DA
166. Suciu Matei PSD DA
167. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
168. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
169. Szabó Ödön UDMR DA
170. Șarapatin Elvira PSD DA
171. Șimon Gheorghe PSD DA
172. Șotcan Theodora PSD DA
173. Șovăială Constantin PNL NU
174. Ștefan Corneliu PSD DA
175. Tabugan Ion ALDE DA
176. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
177. Teiș Alina PSD DA
178. Terea Ioan PSD DA
179. Todor Adrian PSD DA
180. Toma Ilie PSD DA
181. Trăilă Cristina PNL NU
182. Tripa Florin-Dan PSD DA
183. Tudor Beatrice PSD DA
184. Tudose Mihai PSD DA
185. Turcan Raluca PNL NU
186. Tușa Adriana Diana PSD DA
187. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
188. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
189. Varga Glad-Aurel PNL NU
190. Varga Vasile PNL NU
191. Vasile Daniel Minoritati DA
192. Vass Levente UDMR DA
193. Vișan George-Gabriel PSD DA
194. Vîlceanu Dan PNL NU
195. Vîrză Mihăiță PSD DA
196. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
197. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
198. Vosganian Varujan ALDE DA
199. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
200. Weber Mihai PSD DA
201. Zainea Cornel USR NU
202. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
203. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 25 octombrie 2021, 18:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro