Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.02.2019 > 12:10 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 februarie 2019, ora 12:10

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:241 124 45 19 14 13 7 11 8

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Alexe Costel PNL
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Apjok Norbert UDMR
8. Ardelean Ben-Oni PNL
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Bălănescu Alexandru PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Benga Tudor - Vlad USR
16. Benkő Erika UDMR
17. Bica Dănuț PNL
18. Bichineț Corneliu PMP
19. Biro Zsolt-Istvan UDMR
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD
21. Boboc Valentin Gabriel PSD
22. Bode Lucian Nicolae PNL
23. Bodea Marius PNL
24. Bogaciu Alexandra-Corina -
25. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
26. Bontea Vlad PSD
27. Borza Remus-Adrian -
28. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
29. Botez Mihai-Cătălin USR
30. Bran-Voinea Ioana PSD
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Buican Cristian PNL
34. Buicu Corneliu-Florin PSD
35. Bulai Iulian USR
36. Bumb Sorin-Ioan PNL
37. Burciu Cristina PSD
38. Calotă Florică Ică ALDE
39. Căciulă Aurel PSD
40. Călin Ion PSD
41. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
42. Căruceru Aida-Cristina PSD
43. Cherecheș Florica PNL
44. Chiriac Viorel PSD
45. Ciocan Dan PSD
46. Ciolacu Ion-Marcel PSD
47. Ciuhodaru Tudor PSD
48. Cîtea Vasile PSD
49. Cobuz Maricela PSD
50. Cocoș Vasile PSD
51. Codreanu Constantin PMP
52. Coliu Doru-Petrișor PMP
53. Cristache Cătălin PMP
54. Csép Éva-Andrea UDMR
55. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
56. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
57. Culeafă Mihai PNL
58. Cupă Ion ALDE
59. Dan Nicușor Daniel USR
60. Dehelean Silviu USR
61. Dinu Cristina-Elena PSD
62. Dîrzu Ioan PSD
63. Dobre Victor Paul PNL
64. Dobrică Ionela Viorela PSD
65. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
66. Dobrovie Matei-Adrian PNL
67. Dohotaru Adrian-Octavian -
68. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
69. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
70. Drulă Cătălin USR
71. Dunava Costel Neculai PSD
72. Duruș Vlad-Emanuel USR
73. Erdei Dolóczki István UDMR
74. Farago Petru UDMR
75. Firczak Iulius Marian Minoritati
76. Florea Oana-Consuela PSD
77. Floroiu Ionel PSD
78. Furtună Mirela PSD
79. Gavrilă Camelia PSD
80. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
81. Georgescu Nicolae PSD
82. Gerea Andrei Dominic ALDE
83. Gheorghe Andrei Daniel PNL
84. Gheorghe Tinel PNL
85. Gheorghiu Bogdan PNL
86. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
87. Gherman Dumitru PSD
88. Gilia Claudia PSD
89. Giugea Nicolae PNL
90. Goga Octavian PSD
91. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
92. Gudu Vasile PNL
93. Halici Nicușor PSD
94. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
95. Hărătău Elena PSD
96. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
97. Holban Georgeta-Carmen PSD
98. Huncă Mihaela -
99. Iancu Iulian PSD
100. Iancu Marius-Ionel PSD
101. Iftimie Neculai PSD
102. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
103. Intotero Natalia-Elena PSD
104. Ioniță Antoneta PNL
105. Iordache Florin PSD
106. Itu Cornel PSD
107. Iurișniți Cristina-Ionela USR
108. Korodi Attila UDMR
109. Kulcsár-Terza József-György UDMR
110. Lazăr Sorin PSD
111. Longher Victoria Minoritati
112. Lovin Dumitru ALDE
113. Lungu Tudorița PNL
114. Lupașcu Costel PSD
115. Macovei Silviu Nicu PSD
116. Magyar Loránd-Bálint UDMR
117. Manole Petre-Florin PSD
118. Marica Petru-Sorin PSD
119. Márton Árpád-Francisc UDMR
120. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
121. Mărgărit Mitică-Marius PSD
122. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
123. Mînzatu Roxana PSD
124. Mocanu Adrian ALDE
125. Mohaci Mihai PSD
126. Moldovan Sorin-Dan PNL
127. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
128. Mușoiu Ștefan PSD
129. Nasra Gabriel-Horia PSD
130. Neagu Nicolae PNL
131. Neață Eugen PSD
132. Nechifor Cătălin-Ioan -
133. Nicoară Romeo Florin PNL
134. Nicolae Andrei PSD
135. Nicolicea Eugen PSD
136. Nistor Laurențiu PSD
137. Niță Mihai ALDE
138. Niță Nicu PSD
139. Nosa Iuliu PSD
140. Olar Corneliu PNL
141. Olteanu Daniel ALDE
142. Oprea Dumitru PNL
143. Oprișcan Mihai Doru ALDE
144. Oros Nechita-Adrian PNL
145. Oteșanu Daniela PSD
146. Palăr Ionel PNL
147. Pană Adriana-Doina PSD
148. Pașcan Emil-Marius PMP
149. Păle Dănuț PSD
150. Petcu Toma-Florin ALDE
151. Petrea Gabriel PSD
152. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
153. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
154. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
155. Podașcă Gabriela-Maria -
156. Pop Andrei PSD
157. Pop Rareș Tudor USR
158. Popa Florin PSD
159. Popa Mihai Valentin PSD
160. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
161. Popescu Mariana-Venera Minoritati
162. Popescu Nicolae-Daniel USR
163. Popescu Virgil-Daniel PNL
164. Predoiu Marian-Cătălin PNL
165. Presură Alexandra PSD
166. Prisnel Adrian-Claudiu USR
167. Prișcă Răzvan Sorin PNL
168. Radu Anișoara PSD
169. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
170. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
171. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
172. Rădulescu Dan-Răzvan USR
173. Răduț Violeta PSD
174. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
175. Roman Florin-Claudiu PNL
176. Roman Ioan Sorin PSD
177. Romanescu Cristinel PNL
178. Roșca Lucreția PSD
179. Rotaru Alexandru PSD
180. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
181. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
182. Sefer Cristian-George PSD
183. Seidler Cristian-Gabriel USR
184. Seres Dénes UDMR
185. Simion Lucian-Eduard PSD
186. Simionca Ionuț PMP
187. Simonis Alfred - Robert PSD
188. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
189. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
190. Stamatian Vasile-Florin PNL
191. Stan Viorel PSD
192. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
193. Stancu Florinel PSD
194. Stativă Irinel Ioan PSD
195. Stănescu Alexandru PSD
196. Steriu Valeriu-Andrei PSD
197. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
198. Stroe Ionuț-Marian PNL
199. Suciu Matei PSD
200. Suciu Vasile-Daniel PSD
201. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
202. Szabó Ödön UDMR
203. Șarapatin Elvira PSD
204. Șerban Ciprian-Constantin PSD
205. Șimon Gheorghe PSD
206. Șișcu George PNL
207. Șotcan Theodora PSD
208. Șova Lucian PSD
209. Șovăială Constantin PNL
210. Ștefan Corneliu PSD
211. Ștefan Ion PNL
212. Ștefan Viorel PSD
213. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
214. Tănăsescu Alina-Elena PSD
215. Teiș Alina PSD
216. Terea Ioan PSD
217. Tîlvăr Angel PSD
218. Todor Adrian PSD
219. Toma Ilie PSD
220. Tomac Eugen PMP
221. Trăilă Cristina PNL
222. Tripa Florin-Dan PSD
223. Tudor Beatrice PSD
224. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
225. Ursu Răzvan-Ion PSD
226. Varga Vasile PNL
227. Vasile Daniel Minoritati
228. Vass Levente UDMR
229. Văcaru Alin Vasile -
230. Velcea Nicolae PSD
231. Vexler Silviu Minoritati
232. Vișan George-Gabriel PSD
233. Vîlceanu Dan PNL
234. Vîrză Mihăiță PSD
235. Vlad Sergiu Cosmin USR
236. Vlăducă Oana-Silvia -
237. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
238. Weber Mihai PSD
239. Zainea Cornel USR
240. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
241. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 15 aprilie 2021, 2:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro