Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.11.2006 > 12:39 Versiunea pentru printare
Miercuri, 22 noiembrie 2006, ora 12:39

Poziție pe
ordinea de zi:
5
Subiect vot: Vot final
PL 729/2006 privind stabilirea cadrului general de informare și consultare a angajaților
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:206 63 44 16 35 13 12 14 9
- voturi pentru (DA):200 60 44 15 35 13 11 13 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 1 - - - - - - -
- nu au votat:5 2 - 1 - - 1 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Almășan Liviu PC DA
5. Amarie Constantin PSD DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andon Sergiu PC DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
11. Ardelean Lia PC DA
12. Asztalos Ferenc UDMR DA
13. Avram Dumitru PRM DA
14. Baban Ștefan PRM DA
15. Bara Nicolae PD-L DA
16. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
17. Băeșu George PSD DA
18. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Bentu Dumitru PSD DA
21. Bivolaru Ioan PSD DA
22. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
23. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
24. Bónis István UDMR DA
25. Brînzan Ovidiu PSD DA
26. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
27. Buciu Angela PRM DA
28. Buciuta Ștefan Minoritati DA
29. Buda Daniel PD-L DA
30. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD DA
31. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
32. Buzatu Dan Horațiu PNL DA
33. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
34. Canacheu Costică PD-L DA
35. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
36. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
37. Călin Ion PSD DA
38. Chiper Gheorghe PSD DA
39. Chiș Filonaș PSD DA
40. Cindrea Ioan PSD DA
41. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
42. Ciontu Corneliu - DA
43. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
44. Cliveti Minodora PSD DA
45. Cocrea Olguța - DA
46. Crăciunescu Grigore PNL DA
47. Cutean Vasile Emilian PSD DA
48. Dan Iosif PSD -
49. Diaconescu Marin PRM DA
50. Dida Corneliu Ioan PSD DA
51. Dragomir Gheorghe PNL DA
52. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
53. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
54. Dumitrescu Liana Minoritati DA
55. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
56. Dumitriu Mihai PSD DA
57. Dușa Mircea PSD -
58. Duțu Stelian PD-L DA
59. Erdei Dolóczki István UDMR DA
60. Faina Constantin PC DA
61. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
62. Fenechiu Relu PNL DA
63. Firczak Gheorghe Minoritati DA
64. Florea Damian PC -
65. Fotopolos Sotiris Minoritati DA
66. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
67. Furo Iuliu Ioan PRM DA
68. Gabor Gheorghe PNL DA
69. Găleteanu Monalisa PSD DA
70. Georgescu Filip PSD DA
71. Gerea Andrei Dominic PNL DA
72. Gheorghe Valeriu PNL DA
73. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
74. Ghișe Ioan PNL DA
75. Giurgiu Mircia - DA
76. Glăvan Ștefan PC DA
77. Godja Petru PSD DA
78. Gonțea Ion PD-L DA
79. Grigore Dan PD-L DA
80. Grosaru Mircea Minoritati DA
81. Gubandru Aurel PSD DA
82. Hoban Ioan PNL DA
83. Iancu Iulian PSD DA
84. Ibram Iusein Minoritati DA
85. Igaș Traian Constantin PD-L DA
86. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
87. Ionescu Daniel PSD DA
88. Iordache Florin PSD DA
89. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
90. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
91. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
92. Lakatos Petru UDMR DA
93. Lari-Iorga Leonida - DA
94. Lificiu Petru - DA
95. Longher Ghervazen Minoritati -
96. Luchian Ion PNL DA
97. Macaleți Costică PSD DA
98. Magheru Paul PRM DA
99. Man Mircea PD-L DA
100. Manolescu Oana Minoritati DA
101. Manta Pantelimon PC DA
102. Marian Dan Mihai PNL DA
103. Marin Constantin PSD DA
104. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
105. Máté András-Levente UDMR DA
106. Matei Cătălin Lucian PSD DA
107. Mazăre Alexandru PSD DA
108. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
109. Merce Ilie PRM DA
110. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
111. Micula Cătălin PNL DA
112. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
113. Mircovici Niculae Minoritati DA
114. Mironescu Laurențiu PD-L DA
115. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
116. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
117. Mînzînă Ion PRM DA
118. Mocanu Alexandru PD-L DA
119. Mocanu Vasile PSD DA
120. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
121. Mocioalcă Ion PSD DA
122. Moisoiu Adrian PRM DA
123. Moldovan Emil Radu PSD DA
124. Momanu Corneliu PNL DA
125. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
126. Movilă Petru PD-L DA
127. Munteanu Ioan PSD DA
128. Muscă Monica Octavia - DA
129. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD Abținere
130. Nechita Aurel PSD DA
131. Nedelcu Gabriela PSD DA
132. Nica Dan PSD DA
133. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
134. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
135. Niță Constantin PSD DA
136. Oancea Viorel PNL DA
137. Olarean Aurel PD-L DA
138. Oltean Ioan PD-L DA
139. Olteanu Bogdan PNL DA
140. Ovidenie Costel - DA
141. Palăr Ionel PNL DA
142. Pardău Dumitru PNL DA
143. Paveliu Marian Sorin PNL DA
144. Păun Nicolae Minoritati DA
145. Petrea Constantin PD-L DA
146. Plumb Rovana PSD DA
147. Popa Cornel PNL DA
148. Popa Nicolae PC DA
149. Popescu Ionica Constanța PC DA
150. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
151. Preda Ion PNL DA
152. Pruteanu Vasile PNL DA
153. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
154. Pupeză Viorel PSD DA
155. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
156. Pușcaș Vasile PSD DA
157. Pușcă Mircea Valer PNL DA
158. Puzdrea Dumitru PD-L DA
159. Radan Mihai Minoritati DA
160. Raicu Romeo Marius PD-L DA
161. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
162. Rus Ioan Aurel PRM DA
163. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
164. Sanda Victor PSD DA
165. Sandu-Capră Mihai PNL DA
166. Sasu Ion PSD DA
167. Săniuță Marian-Florian PSD DA
168. Săpunaru Nini PNL DA
169. Sârb Gheorghe PD-L DA
170. Sârbu Marian PSD DA
171. Scutaru Adrian George PNL DA
172. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
173. Seres Dénes UDMR DA
174. Sirețeanu Mihail PSD DA
175. Sóki Béla UDMR DA
176. Soporan Vasile Filip PSD DA
177. Stanciu Anghel PSD DA
178. Stănescu Cristian PRM DA
179. Stănescu Mircea PD-L DA
180. Stănișoară Mihai PD-L DA
181. Stoica Ion - DA
182. Străchinaru Petre PD-L DA
183. Strungă Emil PNL DA
184. Szekely Levente Csaba UDMR DA
185. Știrbeț Cornel PNL DA
186. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
187. Tabără Valeriu PD-L DA
188. Tamás Sándor UDMR DA
189. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
190. Timar Liviu PSD DA
191. Timiș Ioan PNL DA
192. Toma Horia-Victor PNL DA
193. Tudor Constantin PC DA
194. Tudor Marcu PRM -
195. Țundrea Ioan PC DA
196. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
197. Ujeniuc Dragoș PNL DA
198. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
199. Vainer Aurel Minoritati DA
200. Vasile Aurelia PSD DA
201. Văsioiu Horia PD-L DA
202. Vlase Petru Gabriel PSD DA
203. Vlădoiu Aurel PSD DA
204. Voinea Florea PSD DA
205. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
206. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 24 iulie 2019, 1:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro