Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.04.2019 > 10:25 Versiunea pentru printare
Miercuri, 10 aprilie 2019, ora 10:25

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:121 59 18 16 7 9 3 8 1
- voturi pentru (DA):121 59 18 16 7 9 3 8 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balint Liviu-Ioan PSD DA
9. Barna Ilie Dan USR DA
10. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
11. Bende Sándor UDMR DA
12. Benedek Zacharie UDMR DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Bichineț Corneliu PMP DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Calotă Florică Ică ALDE DA
22. Căciulă Aurel PSD DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Cîtea Vasile PSD DA
28. Cobuz Maricela PSD DA
29. Cocoș Vasile PSD DA
30. Codreanu Constantin PMP DA
31. Cosma Lavinia-Corina USR DA
32. Cupă Ion ALDE DA
33. Cupșa Ioan PNL DA
34. Dan Nicușor Daniel USR DA
35. Dehelean Silviu USR DA
36. Dîrzu Ioan PSD DA
37. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
38. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Floroiu Ionel PSD DA
41. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
42. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
43. Gavrilă Camelia PSD DA
44. Georgescu Nicolae PSD DA
45. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
46. Gherman Dumitru PSD DA
47. Gilia Claudia PSD DA
48. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
49. Halici Nicușor PSD DA
50. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
51. Ibram Iusein Minoritati DA
52. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
53. Ion Stelian-Cristian USR DA
54. Ioniță Antoneta PNL DA
55. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
56. Lazăr Sorin PSD DA
57. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
58. Lovin Dumitru ALDE DA
59. Lungu Tudorița PNL DA
60. Lupașcu Costel PSD DA
61. Macovei Silviu Nicu PSD DA
62. Manole Petre-Florin PSD DA
63. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
64. Mohaci Mihai PSD DA
65. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
66. Mușoiu Ștefan PSD DA
67. Neagu Nicolae PNL DA
68. Neață Eugen PSD DA
69. Nicolae Andrei PSD DA
70. Nicolicea Eugen PSD DA
71. Nistor Laurențiu PSD DA
72. Niță Nicu PSD DA
73. Nosa Iuliu PSD DA
74. Olteanu Daniel ALDE DA
75. Oprea Dumitru PNL DA
76. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
77. Oteșanu Daniela PSD DA
78. Paraschiv Rodica PSD DA
79. Pașcan Emil-Marius PMP DA
80. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
81. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
82. Pop Rareș Tudor USR DA
83. Popa Florin PSD DA
84. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
85. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
86. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
87. Prună Cristina-Mădălina USR DA
88. Radu Anișoara PSD DA
89. Rădulescu Alexandru PSD DA
90. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
91. Răduț Violeta PSD DA
92. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
93. Roman Florin-Claudiu PNL DA
94. Roman Ioan Sorin PSD DA
95. Romanescu Cristinel PNL DA
96. Roșca Lucreția PSD DA
97. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
98. Simonis Alfred - Robert PSD DA
99. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
100. Solomon Adrian PSD DA
101. Spânu Ion - DA
102. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
103. Stancu Florinel PSD DA
104. Stănescu Alexandru PSD DA
105. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
106. Szabó Ödön UDMR DA
107. Șarapatin Elvira PSD DA
108. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
109. Șotcan Theodora PSD DA
110. Tabugan Ion ALDE DA
111. Teiș Alina PSD DA
112. Toma Ilie PSD DA
113. Tudor Beatrice PSD DA
114. Varga Vasile PNL DA
115. Vasile Daniel Minoritati DA
116. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
117. Velcea Nicolae PSD DA
118. Vișan George-Gabriel PSD DA
119. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
120. Zainea Cornel USR DA
121. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 20 aprilie 2021, 18:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro