Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.05.2019 > 12:06 Versiunea pentru printare
Marți, 14 mai 2019, ora 12:06

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:197 106 32 16 9 9 5 14 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Ampleev Andrian Minoritati
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Apjok Norbert UDMR
6. Avram Constantin ALDE
7. Axinte Vasile PSD
8. Babuș Radu PSD
9. Balint Liviu-Ioan PSD
10. Banias Mircea Marius -
11. Bălănescu Alexandru PSD
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
13. Bejinariu Eugen PSD
14. Bende Sándor UDMR
15. Benga Tudor - Vlad USR
16. Bica Dănuț PNL
17. Bichineț Corneliu PMP
18. Birchall Ana PSD
19. Biro Zsolt-Istvan UDMR
20. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
21. Boboc Tudorița-Rodica PSD
22. Boboc Valentin Gabriel PSD
23. Bode Lucian Nicolae PNL
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
25. Bontea Vlad PSD
26. Borza Remus-Adrian -
27. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
28. Botez Mihai-Cătălin USR
29. Bran-Voinea Ioana PSD
30. Bucura-Oprescu Simona PSD
31. Budăi Marius-Constantin PSD
32. Buicu Corneliu-Florin PSD
33. Bulai Iulian USR
34. Burciu Cristina PSD
35. Calista Mara-Daniela PNL
36. Căciulă Aurel PSD
37. Căruceru Aida-Cristina PSD
38. Chichirău Cosette-Paula USR
39. Chiriac Viorel PSD
40. Ciocan Dan PSD
41. Ciofu Tamara-Dorina PSD
42. Ciolacu Ion-Marcel PSD
43. Cîtea Vasile PSD
44. Cocoș Vasile PSD
45. Codreanu Constantin PMP
46. Cosma Lavinia-Corina USR
47. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
48. Csép Éva-Andrea UDMR
49. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
50. Culeafă Mihai PNL
51. Cupă Ion ALDE
52. Cupșa Ioan PNL
53. Dan Nicușor Daniel USR
54. Dinu Cristina-Elena PSD
55. Dîrzu Ioan PSD
56. Dobrică Ionela Viorela PSD
57. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
58. Dumitrache Ileana Cristina PSD
59. Dunava Costel Neculai PSD
60. Duruș Vlad-Emanuel USR
61. Erdei Dolóczki István UDMR
62. Fădor Angelica PNL
63. Firczak Iulius Marian Minoritati
64. Florea Damian PSD
65. Floroiu Ionel PSD
66. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
67. Furic Iarco Minoritati
68. Furtună Mirela PSD
69. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
70. Gavrilă Camelia PSD
71. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
72. Găină Mihăiță PSD
73. Georgescu Nicolae PSD
74. Gerea Andrei Dominic ALDE
75. Gheorghiu Bogdan PNL
76. Gherman Dumitru PSD
77. Gilia Claudia PSD
78. Goga Octavian PSD
79. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
80. Halici Nicușor PSD
81. Hărătău Elena PSD
82. Holban Georgeta-Carmen PSD
83. Huncă Mihaela -
84. Iancu Iulian PSD
85. Iancu Marius-Ionel PSD
86. Ibram Iusein Minoritati
87. Iftimie Neculai PSD
88. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
89. Ion Stelian-Cristian USR
90. Ionescu George PNL
91. Ioniță Antoneta PNL
92. Iordache Florin PSD
93. Itu Cornel PSD
94. Korodi Attila UDMR
95. Lazăr Sorin PSD
96. Longher Victoria Minoritati
97. Lovin Dumitru ALDE
98. Lungu Tudorița PNL
99. Lupașcu Costel PSD
100. Lupescu Dumitru USR
101. Manole Petre-Florin PSD
102. Mareș Mara PNL
103. Márton Árpád-Francisc UDMR
104. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
105. Mărgărit Mitică-Marius PSD
106. Mihalescul Dumitru PNL
107. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
108. Mînzatu Roxana PSD
109. Mocanu Adrian ALDE
110. Mohaci Mihai PSD
111. Mușoiu Ștefan PSD
112. Neagu Nicolae PNL
113. Neață Eugen PSD
114. Nicoară Romeo Florin PNL
115. Nicolicea Eugen PSD
116. Nistor Laurențiu PSD
117. Niță Mihai ALDE
118. Niță Nicu PSD
119. Nosa Iuliu PSD
120. Olar Corneliu PNL
121. Olteanu Daniel ALDE
122. Oprea Dumitru PNL
123. Oteșanu Daniela PSD
124. Pambuccian Varujan Minoritati
125. Pașcan Emil-Marius PMP
126. Păle Dănuț PSD
127. Petcu Toma-Florin ALDE
128. Petrea Gabriel PSD
129. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
130. Podașcă Gabriela-Maria -
131. Pop Andrei PSD
132. Popa Florin PSD
133. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
134. Popescu Mariana-Venera Minoritati
135. Popescu Virgil-Daniel PNL
136. Predoiu Marian-Cătălin PNL
137. Prisnel Adrian-Claudiu USR
138. Prișcă Răzvan Sorin PNL
139. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
140. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
141. Rădulescu Alexandru PSD
142. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
143. Rădulescu Dan-Răzvan USR
144. Răduț Violeta PSD
145. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
146. Roman Florin-Claudiu PNL
147. Roman Ioan Sorin PSD
148. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
149. Săftoiu Ana Adriana PNL
150. Seidler Cristian-Gabriel USR
151. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
152. Simion Lucian-Eduard PSD
153. Simionca Ionuț PMP
154. Simonis Alfred - Robert PSD
155. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
156. Solomon Adrian PSD
157. Stan Viorel PSD
158. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
159. Stancu Florinel PSD
160. Stativă Irinel Ioan PSD
161. Stănescu Alexandru PSD
162. Steriu Valeriu-Andrei PSD
163. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
164. Stroe Ionuț-Marian PNL
165. Suciu Matei PSD
166. Szabó Ödön UDMR
167. Șarapatin Elvira PSD
168. Șerban Ciprian-Constantin PSD
169. Șimon Gheorghe PSD
170. Șotcan Theodora PSD
171. Șova Lucian PSD
172. Șovăială Constantin PNL
173. Ștefan Corneliu PSD
174. Ștefan Viorel PSD
175. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
176. Teiș Alina PSD
177. Terea Ioan PSD
178. Todor Adrian PSD
179. Toma Ilie PSD
180. Tudor Beatrice PSD
181. Turcan Raluca PNL
182. Turcescu Robert-Nicolae PMP
183. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
184. Ursu Răzvan-Ion PSD
185. Vasile Daniel Minoritati
186. Vass Levente UDMR
187. Velcea Nicolae PSD
188. Vexler Silviu Minoritati
189. Vișan George-Gabriel PSD
190. Vîlceanu Dan PNL
191. Vîrză Mihăiță PSD
192. Vlad Sergiu Cosmin USR
193. Vlăducă Oana-Silvia -
194. Vosganian Varujan ALDE
195. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
196. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
197. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 26 februarie 2021, 3:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro