Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2020 > 12:18 Versiunea pentru printare
Marți, 11 februarie 2020, ora 12:18

Subiect vot: Modificare ordine de zi si retrimitere la comisie PL-x 567/2008/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:189 87 43 20 12 5 6 6 10
- voturi pentru (DA):189 87 43 20 12 5 6 6 10
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Anton Anton - DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Avram Constantin - DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Banias Mircea Marius PNL DA
11. Barna Ilie Dan USR DA
12. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD DA
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
14. Bejinariu Eugen PSD DA
15. Bende Sándor UDMR DA
16. Benedek Zacharie UDMR DA
17. Benga Tudor - Vlad USR DA
18. Benkő Erika UDMR DA
19. Bica Dănuț PNL DA
20. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
21. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
23. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
24. Bodea Marius PNL DA
25. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
27. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
28. Borza Remus-Adrian PNL DA
29. Botez Mihai-Cătălin USR DA
30. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
31. Buican Cristian PNL DA
32. Bulai Iulian USR DA
33. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
34. Burciu Cristina PNL DA
35. Căciulă Aurel PSD DA
36. Călin Ion PSD DA
37. Cătăniciu Steluța-Gustica - DA
38. Cherecheș Florica PNL DA
39. Chichirău Cosette-Paula USR DA
40. Chiriac Viorel PSD DA
41. Cioabă Petre PSD DA
42. Ciocan Dan PSD DA
43. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
44. Cîtea Vasile PSD DA
45. Cobuz Maricela PSD DA
46. Cocoș Vasile PSD DA
47. Codreanu Constantin PMP DA
48. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
49. Csép Éva-Andrea UDMR DA
50. Culeafă Mihai PNL DA
51. Cupă Ion PMP DA
52. Dinu Cristina-Elena PSD DA
53. Dîrzu Ioan PSD DA
54. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
55. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
56. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
57. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
58. Drulă Cătălin USR DA
59. Durbacă Eugen PRO Europa DA
60. Erdei Dolóczki István UDMR DA
61. Farago Petru UDMR DA
62. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
63. Florea Oana-Consuela PSD DA
64. Floroiu Ionel PSD DA
65. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
66. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
67. Gavrilă Camelia PSD DA
68. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD DA
69. Găină Mihăiță PNL DA
70. Georgescu Laura PSD DA
71. Georgescu Nicolae PSD DA
72. Gerea Andrei Dominic - DA
73. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
74. Gherman Dumitru PSD DA
75. Ghilea Găvrilă PNL DA
76. Gudu Vasile PNL DA
77. Hărătău Elena PNL DA
78. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
79. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
80. Huncă Mihaela PRO Europa DA
81. Iancu Iulian PSD DA
82. Iancu Marius-Ionel PSD DA
83. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
84. Intotero Natalia-Elena PSD DA
85. Ioniță Antoneta PNL DA
86. Iordache Florin PSD DA
87. Itu Cornel PSD DA
88. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
89. Lazăr Sorin PSD DA
90. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
91. Lovin Dumitru - DA
92. Lungu Tudorița PNL DA
93. Lupașcu Costel PSD DA
94. Lupescu Dumitru USR DA
95. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
96. Manole Petre-Florin PSD DA
97. Mareș Mara PNL DA
98. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
99. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
100. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
101. Mihalescul Dumitru PNL DA
102. Mircea Florin PSD DA
103. Mînzatu Roxana PSD DA
104. Mocanu Adrian - DA
105. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
106. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
107. Mușoiu Ștefan PSD DA
108. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
109. Neagu Nicolae PNL DA
110. Neață Eugen PSD DA
111. Nicoară Romeo Florin PNL DA
112. Nicolae Andrei PSD DA
113. Nicolicea Eugen PSD DA
114. Nistor Laurențiu PSD DA
115. Niță Mihai PRO Europa DA
116. Niță Nicu PSD DA
117. Nosa Iuliu PSD DA
118. Olteanu Daniel - DA
119. Oprea Dumitru PNL DA
120. Oteșanu Daniela PSD DA
121. Palăr Ionel PNL DA
122. Pană Adriana-Doina PSD DA
123. Paraschiv Rodica PSD DA
124. Pașcan Emil-Marius PMP DA
125. Păle Dănuț PSD DA
126. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
127. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
128. Pop Andrei PSD DA
129. Pop Tudor Rareș USR DA
130. Popa Florin PSD DA
131. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
132. Preda Cezar-Florin PNL DA
133. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
134. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
135. Prună Cristina-Mădălina USR DA
136. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
137. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
138. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
139. Rădulescu Alexandru PSD DA
140. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
141. Răduț Violeta PSD DA
142. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
143. Roman Ioan Sorin PSD DA
144. Romanescu Cristinel PNL DA
145. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
146. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
147. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
148. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
149. Sefer Cristian-George PSD DA
150. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
151. Seres Dénes UDMR DA
152. Simion Lucian-Eduard PSD DA
153. Simonis Alfred - Robert PSD DA
154. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
155. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
156. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
157. Stancu Florinel PRO Europa DA
158. Stativă Irinel Ioan PSD DA
159. Stănescu Alexandru PSD DA
160. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
161. Suciu Matei PSD DA
162. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
163. Surgent Marius-Gheorghe - DA
164. Șarapatin Elvira PSD DA
165. Șișcu George PNL DA
166. Șotcan Theodora PSD DA
167. Șovăială Constantin PNL DA
168. Ștefan Corneliu PSD DA
169. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
170. Teacă Alexandru PMP DA
171. Teiș Alina PSD DA
172. Tîlvăr Angel PSD DA
173. Toma Ilie PSD DA
174. Tudor Beatrice PSD DA
175. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
176. Țachianu Marian PSD DA
177. Varga Glad-Aurel PNL DA
178. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
179. Văcaru Alin Vasile PRO Europa DA
180. Velcea Nicolae PSD DA
181. Vișan George-Gabriel PSD DA
182. Vîlceanu Dan PNL DA
183. Vîrză Mihăiță PSD DA
184. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
185. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa DA
186. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
187. Weber Mihai PSD DA
188. Zainea Cornel USR DA
189. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 august 2020, 6:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro