Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2020 > 12:18 Versiunea pentru printare
Marți, 11 februarie 2020, ora 12:18

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:191 87 45 21 11 5 6 6 10
- voturi pentru (DA):191 87 45 21 11 5 6 6 10
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Anton Anton - DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Avram Constantin - DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Banias Mircea Marius PNL DA
11. Barna Ilie Dan USR DA
12. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD DA
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
14. Bejinariu Eugen PSD DA
15. Bende Sándor UDMR DA
16. Benedek Zacharie UDMR DA
17. Benga Tudor - Vlad USR DA
18. Benkő Erika UDMR DA
19. Bica Dănuț PNL DA
20. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
21. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
23. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
24. Bodea Marius PNL DA
25. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
27. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
28. Borza Remus-Adrian PNL DA
29. Botez Mihai-Cătălin USR DA
30. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
31. Buican Cristian PNL DA
32. Bulai Iulian USR DA
33. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
34. Burciu Cristina PNL DA
35. Calista Mara-Daniela PNL DA
36. Căciulă Aurel PSD DA
37. Călin Ion PSD DA
38. Cătăniciu Steluța-Gustica - DA
39. Cherecheș Florica PNL DA
40. Chichirău Cosette-Paula USR DA
41. Chiriac Viorel PSD DA
42. Cioabă Petre PSD DA
43. Ciocan Dan PSD DA
44. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
45. Cîtea Vasile PSD DA
46. Cobuz Maricela PSD DA
47. Cocoș Vasile PSD DA
48. Codreanu Constantin PMP DA
49. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
50. Csép Éva-Andrea UDMR DA
51. Csoma Botond UDMR DA
52. Culeafă Mihai PNL DA
53. Cupă Ion PMP DA
54. Dinu Cristina-Elena PSD DA
55. Dîrzu Ioan PSD DA
56. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
57. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
58. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
59. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
60. Drulă Cătălin USR DA
61. Durbacă Eugen PRO Europa DA
62. Erdei Dolóczki István UDMR DA
63. Farago Petru UDMR DA
64. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
65. Florea Oana-Consuela PSD DA
66. Floroiu Ionel PSD DA
67. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
68. Gavrilă Camelia PSD DA
69. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD DA
70. Găină Mihăiță PNL DA
71. Georgescu Laura PSD DA
72. Georgescu Nicolae PSD DA
73. Gerea Andrei Dominic - DA
74. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
75. Gherman Dumitru PSD DA
76. Ghilea Găvrilă PNL DA
77. Giugea Nicolae PNL DA
78. Gudu Vasile PNL DA
79. Hărătău Elena PNL DA
80. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
81. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
82. Huncă Mihaela PRO Europa DA
83. Iancu Iulian PSD DA
84. Iancu Marius-Ionel PSD DA
85. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
86. Intotero Natalia-Elena PSD DA
87. Ioniță Antoneta PNL DA
88. Iordache Florin PSD DA
89. Itu Cornel PSD DA
90. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
91. Lazăr Sorin PSD DA
92. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
93. Lovin Dumitru - DA
94. Lungu Tudorița PNL DA
95. Lupașcu Costel PSD DA
96. Lupescu Dumitru USR DA
97. Manole Petre-Florin PSD DA
98. Mareș Mara PNL DA
99. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
100. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
101. Mihalescul Dumitru PNL DA
102. Mircea Florin PSD DA
103. Mînzatu Roxana PSD DA
104. Mocanu Adrian - DA
105. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
106. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
107. Mușoiu Ștefan PSD DA
108. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
109. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
110. Neagu Nicolae PNL DA
111. Neață Eugen PSD DA
112. Nicoară Romeo Florin PNL DA
113. Nicolae Andrei PSD DA
114. Nicolicea Eugen PSD DA
115. Nistor Laurențiu PSD DA
116. Niță Mihai PRO Europa DA
117. Niță Nicu PSD DA
118. Nosa Iuliu PSD DA
119. Olteanu Daniel - DA
120. Oprea Dumitru PNL DA
121. Oteșanu Daniela PSD DA
122. Palăr Ionel PNL DA
123. Pană Adriana-Doina PSD DA
124. Paraschiv Rodica PSD DA
125. Pașcan Emil-Marius PMP DA
126. Păle Dănuț PSD DA
127. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
128. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
129. Pop Andrei PSD DA
130. Pop Tudor Rareș USR DA
131. Popa Florin PSD DA
132. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
133. Preda Cezar-Florin PNL DA
134. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
135. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
136. Prună Cristina-Mădălina USR DA
137. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
138. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
139. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
140. Rădulescu Alexandru PSD DA
141. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
142. Răduț Violeta PSD DA
143. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
144. Roman Ioan Sorin PSD DA
145. Romanescu Cristinel PNL DA
146. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
147. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
148. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
149. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
150. Sefer Cristian-George PSD DA
151. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
152. Seres Dénes UDMR DA
153. Simion Lucian-Eduard PSD DA
154. Simonis Alfred - Robert PSD DA
155. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
156. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
157. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
158. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
159. Stancu Florinel PRO Europa DA
160. Stativă Irinel Ioan PSD DA
161. Stănescu Alexandru PSD DA
162. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
163. Suciu Matei PSD DA
164. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
165. Surgent Marius-Gheorghe - DA
166. Șarapatin Elvira PSD DA
167. Șișcu George PNL DA
168. Șotcan Theodora PSD DA
169. Șovăială Constantin PNL DA
170. Ștefan Corneliu PSD DA
171. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
172. Teacă Alexandru PMP DA
173. Teiș Alina PSD DA
174. Tîlvăr Angel PSD DA
175. Toma Ilie PSD DA
176. Tudor Beatrice PSD DA
177. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
178. Țachianu Marian PSD DA
179. Varga Glad-Aurel PNL DA
180. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
181. Văcaru Alin Vasile PRO Europa DA
182. Velcea Nicolae PSD DA
183. Vișan George-Gabriel PSD DA
184. Vîlceanu Dan PNL DA
185. Vîrză Mihăiță PSD DA
186. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
187. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa DA
188. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
189. Weber Mihai PSD DA
190. Zainea Cornel USR DA
191. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 august 2020, 6:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro