Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.02.2020 > 10:20 Versiunea pentru printare
Marți, 25 februarie 2020, ora 10:20

Subiect vot: Retrimitere la comisie PL 474/2019
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:134 63 27 13 11 3 9 2 6
- voturi pentru (DA):133 63 27 13 11 2 9 2 6
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - 1 - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Anton Anton - DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Benkő Erika UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Birchall Ana - DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bontea Vlad PSD DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Bran-Voinea Ioana PSD DA
19. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
20. Budăi Marius-Constantin PSD DA
21. Buican Cristian PNL DA
22. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Căciulă Aurel PSD DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
27. Cherecheș Viorica PNL DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Cioabă Petre PSD DA
30. Ciocan Dan PSD DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Cobuz Maricela PSD DA
33. Cocoș Vasile PSD DA
34. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
35. Csoma Botond UDMR DA
36. Cupșa Ioan PNL DA
37. Dehelean Silviu USR DA
38. Dîrzu Ioan PSD DA
39. Dobre Victor Paul PNL DA
40. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
41. Drulă Cătălin USR DA
42. Dunava Costel Neculai PSD DA
43. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
44. Erdei Dolóczki István UDMR DA
45. Farago Petru UDMR DA
46. Fădor Angelica PNL DA
47. Floroiu Ionel PSD DA
48. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
49. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
50. Georgescu Laura PSD DA
51. Georgescu Nicolae PSD DA
52. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
53. Gherman Dumitru PSD DA
54. Ghilea Găvrilă PNL DA
55. Gilia Claudia PSD DA
56. Giugea Nicolae PNL DA
57. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
58. Gudu Vasile PNL DA
59. Iancu Iulian PSD DA
60. Ibram Iusein Minoritati DA
61. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
62. Ion Stelian-Cristian USR DA
63. Ioniță Antoneta PNL DA
64. Iordache Florin PSD DA
65. Itu Cornel PSD DA
66. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
67. Jivan Luminița-Maria PSD DA
68. Lazăr Sorin PSD DA
69. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
70. Longher Victoria Minoritati DA
71. Lovin Dumitru - DA
72. Lupașcu Costel PSD DA
73. Lupescu Dumitru USR DA
74. Macovei Silviu Nicu PSD DA
75. Manole Petre-Florin PSD DA
76. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
77. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
78. Mircea Florin PSD DA
79. Mînzatu Roxana PSD DA
80. Mohaci Mihai PRO Europa DA
81. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
82. Mușoiu Ștefan PSD DA
83. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
84. Neagu Nicolae PNL DA
85. Neață Eugen PSD DA
86. Nicolae Andrei PSD DA
87. Nistor Laurențiu PSD DA
88. Niță Nicu PSD DA
89. Nosa Iuliu PSD DA
90. Olteanu Daniel - DA
91. Oprea Dumitru PNL DA
92. Pambuccian Varujan Minoritati DA
93. Paraschiv Rodica PSD DA
94. Pașcan Emil-Marius PMP DA
95. Păle Dănuț PSD DA
96. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
97. Popa Florin PSD DA
98. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
99. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
100. Preda Cezar-Florin PNL DA
101. Prună Cristina-Mădălina USR DA
102. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
103. Răduț Violeta PSD DA
104. Roman Florin-Claudiu PNL DA
105. Romanescu Cristinel PNL DA
106. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
107. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
108. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
109. Sefer Cristian-George PSD DA
110. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
111. Simion Lucian-Eduard PSD DA
112. Simionca Ionuț PMP NU
113. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
114. Stancu Florinel PRO Europa DA
115. Stănescu Alexandru PSD DA
116. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
117. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
118. Surgent Marius-Gheorghe - DA
119. Szabó Ödön UDMR DA
120. Șișcu George PNL DA
121. Șovăială Constantin PNL DA
122. Tabugan Ion - DA
123. Teacă Alexandru PMP DA
124. Teiș Alina PSD DA
125. Tîlvăr Angel PSD DA
126. Toma Ilie PSD DA
127. Tudor Beatrice PSD DA
128. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
129. Varga Vasile PNL DA
130. Vass Levente UDMR DA
131. Velcea Nicolae PSD DA
132. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
133. Zainea Cornel USR DA
134. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 7 august 2020, 16:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro