Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.03.2020 > 16:55 Versiunea pentru printare
Luni, 9 martie 2020, ora 16:55

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:144 51 33 21 15 6 10 1 7
- voturi pentru (DA):142 50 33 21 14 6 10 1 7
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Anton Anton - DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Balint Liviu-Ioan PNL DA
11. Banias Mircea Marius PNL DA
12. Barna Ilie Dan USR DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benedek Zacharie UDMR DA
15. Benga Tudor - Vlad USR DA
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Birchall Ana - DA
18. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
19. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
20. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
21. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
22. Bontea Vlad PSD DA
23. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
24. Borza Remus-Adrian PNL DA
25. Bran-Voinea Ioana PSD DA
26. Buican Cristian PNL DA
27. Bulai Iulian USR DA
28. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
29. Burciu Cristina PNL DA
30. Calista Mara-Daniela PNL DA
31. Calotă Florică Ică - DA
32. Căciulă Aurel PSD DA
33. Călin Ion PSD DA
34. Cherecheș Florica PNL DA
35. Chichirău Cosette-Paula USR DA
36. Chiriac Viorel PSD DA
37. Cioabă Petre PSD DA
38. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
39. Cîtea Vasile PSD DA
40. Cocoș Vasile PSD DA
41. Codreanu Constantin PMP DA
42. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
43. Csép Éva-Andrea UDMR DA
44. Csoma Botond UDMR DA
45. Cupșa Ioan PNL DA
46. Dehelean Silviu USR DA
47. Dinu Cristina-Elena PSD DA
48. Dîrzu Ioan PSD DA
49. Dobre Victor Paul PNL DA
50. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
51. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
52. Drulă Cătălin USR DA
53. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
54. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
55. Erdei Dolóczki István UDMR DA
56. Farago Petru UDMR DA
57. Fădor Angelica PNL DA
58. Florea Oana-Consuela PSD DA
59. Floroiu Ionel PSD DA
60. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
61. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
62. Gavrilă Camelia PSD DA
63. Gheorghe Tinel PNL DA
64. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
65. Gherman Dumitru PSD DA
66. Giugea Nicolae PNL DA
67. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
68. Gudu Vasile PNL DA
69. Halici Nicușor PSD DA
70. Hărătău Elena PNL DA
71. Ibram Iusein Minoritati DA
72. Ion Stelian-Cristian USR DA
73. Ioniță Antoneta PNL DA
74. Iordache Florin PSD DA
75. Itu Cornel PSD DA
76. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
77. Kelemen Hunor UDMR DA
78. Kulcsár-Terza József-György UDMR NU
79. Lazăr Sorin PSD DA
80. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
81. Longher Victoria Minoritati DA
82. Lovin Dumitru - DA
83. Lungu Tudorița PNL DA
84. Lupescu Dumitru USR DA
85. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
86. Mareș Mara PNL DA
87. Mircea Florin PSD DA
88. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
89. Movilă Petru PMP DA
90. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
91. Neagu Nicolae PNL DA
92. Neață Eugen PSD DA
93. Niță Mihai PRO Europa DA
94. Oteșanu Daniela PSD DA
95. Pană Adriana-Doina PSD DA
96. Paraschiv Rodica PSD DA
97. Pașcan Emil-Marius PMP DA
98. Păle Dănuț PSD DA
99. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
100. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
101. Pop Tudor Rareș USR DA
102. Popa Florin PSD DA
103. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
104. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
105. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
106. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
107. Prună Cristina-Mădălina USR DA
108. Radu Anișoara PSD DA
109. Răduț Violeta PSD DA
110. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
111. Roman Florin-Claudiu PNL DA
112. Roman Ioan Sorin PSD DA
113. Romanescu Cristinel PNL DA
114. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
115. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
116. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
117. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
118. Simion Lucian-Eduard PSD DA
119. Simionca Ionuț PMP DA
120. Simonis Alfred - Robert PSD DA
121. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
122. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
123. Solomon Adrian PSD DA
124. Stativă Irinel Ioan PSD -
125. Stănescu Alexandru PSD DA
126. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
127. Szabó Ödön UDMR DA
128. Șarapatin Elvira PSD DA
129. Șișcu George PNL DA
130. Șovăială Constantin PNL DA
131. Tabugan Ion - DA
132. Teacă Alexandru PMP DA
133. Teiș Alina PSD DA
134. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
135. Trăilă Cristina PNL DA
136. Tudor Beatrice PSD DA
137. Varga Vasile PNL DA
138. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
139. Vass Levente UDMR DA
140. Vexler Silviu Minoritati DA
141. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
142. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
143. Zainea Cornel USR DA
144. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 13 august 2020, 20:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro