Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 10:20 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 10:20

Subiect vot: Introducerea pe ordinea de zi Pl-x 52/2020
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:125 61 29 16 8 3 6 1 1
- voturi pentru (DA):125 61 29 16 8 3 6 1 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
18. Bontea Vlad PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Buican Cristian PNL DA
21. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
22. Bulai Iulian USR DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Burciu Cristina PNL DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Cherecheș Florica PNL DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Cioabă Petre PSD DA
30. Ciocan Dan PSD DA
31. Cocoș Vasile PSD DA
32. Codreanu Constantin PMP DA
33. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
34. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
35. Dehelean Silviu USR DA
36. Dîrzu Ioan PSD DA
37. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
38. Drulă Cătălin USR DA
39. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
40. Dunava Costel Neculai PSD DA
41. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
42. Erdei Dolóczki István UDMR DA
43. Fădor Angelica PNL DA
44. Florea Oana-Consuela PSD DA
45. Floroiu Ionel PSD DA
46. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
47. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
48. Georgescu Laura PSD DA
49. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
50. Gherman Dumitru PSD DA
51. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
52. Halici Nicușor PSD DA
53. Hărătău Elena PNL DA
54. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
55. Huncă Mihaela PRO Europa DA
56. Intotero Natalia-Elena PSD DA
57. Ion Stelian-Cristian USR DA
58. Ionescu George PNL DA
59. Iordache Florin PSD DA
60. Itu Cornel PSD DA
61. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
62. Jivan Luminița-Maria PSD DA
63. Lazăr Sorin PSD DA
64. Longher Victoria Minoritati DA
65. Lovin Dumitru - DA
66. Lungu Tudorița PNL DA
67. Lupașcu Costel PSD DA
68. Lupescu Dumitru USR DA
69. Macovei Silviu Nicu PSD DA
70. Mircea Florin PSD DA
71. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
72. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
73. Mușoiu Ștefan PSD DA
74. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
75. Neață Eugen PSD DA
76. Nistor Laurențiu PSD DA
77. Nosa Iuliu PSD DA
78. Oprea Dumitru PNL DA
79. Oteșanu Daniela PSD DA
80. Pană Adriana-Doina PSD DA
81. Paraschiv Rodica PSD DA
82. Pașcan Emil-Marius PMP DA
83. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
84. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
85. Pop Andrei PSD DA
86. Popa Florin PSD DA
87. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
88. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
89. Preda Cezar-Florin PNL DA
90. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
91. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
92. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
93. Rădulescu Alexandru PSD DA
94. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
95. Răduț Violeta PSD DA
96. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
97. Roman Florin-Claudiu PNL DA
98. Roman Ioan Sorin PSD DA
99. Romanescu Cristinel PNL DA
100. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
101. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
102. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
103. Sefer Cristian-George PSD DA
104. Seres Dénes UDMR DA
105. Simonis Alfred - Robert PSD DA
106. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
107. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
108. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
109. Stănescu Alexandru PSD DA
110. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
111. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
112. Șarapatin Elvira PSD DA
113. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
114. Șișcu George PNL DA
115. Șovăială Constantin PNL DA
116. Tabugan Ion PNL DA
117. Teacă Alexandru PMP DA
118. Teiș Alina PSD DA
119. Terea Ioan PSD DA
120. Toma Ilie PSD DA
121. Tudor Beatrice PSD DA
122. Varga Vasile PNL DA
123. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
124. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
125. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 3 august 2020, 18:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro