Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 10:19 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 10:19

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:126 61 27 16 11 3 6 1 1
- voturi pentru (DA):126 61 27 16 11 3 6 1 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Arsu Alin-Ionuț USR DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Barna Ilie Dan USR DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Bende Sándor UDMR DA
12. Benedek Zacharie UDMR DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
17. Bontea Vlad PSD DA
18. Botez Mihai-Cătălin USR DA
19. Buican Cristian PNL DA
20. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
21. Bulai Iulian USR DA
22. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
23. Burciu Cristina PNL DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Cioabă Petre PSD DA
28. Ciocan Dan PSD DA
29. Cocoș Vasile PSD DA
30. Codreanu Constantin PMP DA
31. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
32. Csép Éva-Andrea UDMR DA
33. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
34. Dehelean Silviu USR DA
35. Dîrzu Ioan PSD DA
36. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
37. Drulă Cătălin USR DA
38. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Fădor Angelica PNL DA
43. Florea Oana-Consuela PSD DA
44. Floroiu Ionel PSD DA
45. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Georgescu Laura PSD DA
48. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
49. Gherman Dumitru PSD DA
50. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
51. Halici Nicușor PSD DA
52. Hărătău Elena PNL DA
53. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
54. Huncă Mihaela PRO Europa DA
55. Intotero Natalia-Elena PSD DA
56. Ion Stelian-Cristian USR DA
57. Ionescu George PNL DA
58. Iordache Florin PSD DA
59. Itu Cornel PSD DA
60. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
61. Jivan Luminița-Maria PSD DA
62. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
63. Lazăr Sorin PSD DA
64. Longher Victoria Minoritati DA
65. Lovin Dumitru - DA
66. Lungu Tudorița PNL DA
67. Lupașcu Costel PSD DA
68. Lupescu Dumitru USR DA
69. Macovei Silviu Nicu PSD DA
70. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
71. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
72. Mircea Florin PSD DA
73. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
74. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
75. Mușoiu Ștefan PSD DA
76. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
77. Neață Eugen PSD DA
78. Nistor Laurențiu PSD DA
79. Nosa Iuliu PSD DA
80. Oprea Dumitru PNL DA
81. Oteșanu Daniela PSD DA
82. Pană Adriana-Doina PSD DA
83. Paraschiv Rodica PSD DA
84. Pașcan Emil-Marius PMP DA
85. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
86. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
87. Pop Andrei PSD DA
88. Popa Florin PSD DA
89. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
90. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
91. Preda Cezar-Florin PNL DA
92. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
93. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
94. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
95. Rădulescu Alexandru PSD DA
96. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
97. Răduț Violeta PSD DA
98. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
99. Roman Florin-Claudiu PNL DA
100. Roman Ioan Sorin PSD DA
101. Romanescu Cristinel PNL DA
102. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
103. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
104. Sefer Cristian-George PSD DA
105. Seres Dénes UDMR DA
106. Simonis Alfred - Robert PSD DA
107. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
108. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
109. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
110. Stănescu Alexandru PSD DA
111. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
112. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
113. Șarapatin Elvira PSD DA
114. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
115. Șovăială Constantin PNL DA
116. Tabugan Ion PNL DA
117. Teacă Alexandru PMP DA
118. Teiș Alina PSD DA
119. Terea Ioan PSD DA
120. Toma Ilie PSD DA
121. Tudor Beatrice PSD DA
122. Varga Vasile PNL DA
123. Vîlceanu Dan PNL DA
124. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
125. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
126. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 august 2020, 1:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro