Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 10:21 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 10:21

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:128 61 30 14 12 3 6 1 1
- voturi pentru (DA):127 61 30 13 12 3 6 1 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
18. Bontea Vlad PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Buican Cristian PNL DA
21. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
22. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
23. Burciu Cristina PNL DA
24. Calista Mara-Daniela PNL DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Chiriac Viorel PSD DA
28. Cioabă Petre PSD DA
29. Ciocan Dan PSD DA
30. Cocoș Vasile PSD DA
31. Codreanu Constantin PMP DA
32. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
33. Csép Éva-Andrea UDMR DA
34. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
35. Dehelean Silviu USR DA
36. Dîrzu Ioan PSD DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
39. Drulă Cătălin USR DA
40. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
41. Dunava Costel Neculai PSD DA
42. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
43. Erdei Dolóczki István UDMR DA
44. Fădor Angelica PNL DA
45. Florea Oana-Consuela PSD DA
46. Floroiu Ionel PSD DA
47. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
48. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
49. Georgescu Laura PSD DA
50. Gherman Dumitru PSD DA
51. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
52. Halici Nicușor PSD DA
53. Hărătău Elena PNL DA
54. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
55. Huncă Mihaela PRO Europa DA
56. Intotero Natalia-Elena PSD DA
57. Ion Stelian-Cristian USR DA
58. Ionescu George PNL DA
59. Iordache Florin PSD DA
60. Itu Cornel PSD DA
61. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
62. Jivan Luminița-Maria PSD DA
63. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
64. Lazăr Sorin PSD DA
65. Longher Victoria Minoritati DA
66. Lovin Dumitru - DA
67. Lungu Tudorița PNL DA
68. Lupașcu Costel PSD DA
69. Lupescu Dumitru USR DA
70. Macovei Silviu Nicu PSD DA
71. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
72. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
73. Mircea Florin PSD DA
74. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
75. Mușoiu Ștefan PSD DA
76. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
77. Neață Eugen PSD DA
78. Nistor Laurențiu PSD DA
79. Nosa Iuliu PSD DA
80. Oprea Dumitru PNL DA
81. Oteșanu Daniela PSD DA
82. Pană Adriana-Doina PSD DA
83. Paraschiv Rodica PSD DA
84. Pașcan Emil-Marius PMP DA
85. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
86. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
87. Pop Andrei PSD DA
88. Popa Florin PSD DA
89. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
90. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
91. Preda Cezar-Florin PNL DA
92. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
93. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
94. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
95. Rădulescu Alexandru PSD DA
96. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
97. Răduț Violeta PSD DA
98. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
99. Roman Florin-Claudiu PNL DA
100. Roman Ioan Sorin PSD DA
101. Romanescu Cristinel PNL DA
102. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
103. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
104. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
105. Sefer Cristian-George PSD DA
106. Seres Dénes UDMR DA
107. Simonis Alfred - Robert PSD DA
108. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
109. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
110. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
111. Stănescu Alexandru PSD DA
112. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
113. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
114. Șarapatin Elvira PSD DA
115. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
116. Șișcu George PNL DA
117. Șovăială Constantin PNL DA
118. Tabugan Ion PNL DA
119. Teacă Alexandru PMP DA
120. Teiș Alina PSD DA
121. Terea Ioan PSD DA
122. Toma Ilie PSD DA
123. Tudor Beatrice PSD DA
124. Varga Vasile PNL DA
125. Vîlceanu Dan PNL DA
126. Vlad Sergiu Cosmin USR Abținere
127. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
128. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 august 2020, 1:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro