Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 10:17 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 10:17

Poziție pe
ordinea de zi:
29
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 244/2019 pentru completarea articolului 5 din Legea nr.33/1994 privind exproprierea pentru cauză de utilitate publică
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:120 60 26 14 10 3 6 - 1
- voturi pentru (DA):120 60 26 14 10 3 6 - 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Arsu Alin-Ionuț USR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Barna Ilie Dan USR DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
15. Bontea Vlad PSD DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Bulai Iulian USR DA
20. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
21. Burciu Cristina PNL DA
22. Calista Mara-Daniela PNL DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Cioabă Petre PSD DA
28. Ciocan Dan PSD DA
29. Cocoș Vasile PSD DA
30. Codreanu Constantin PMP DA
31. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
32. Csép Éva-Andrea UDMR DA
33. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
34. Dehelean Silviu USR DA
35. Dîrzu Ioan PSD DA
36. Dobre Victor Paul PNL DA
37. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
38. Drulă Cătălin USR DA
39. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
40. Dunava Costel Neculai PSD DA
41. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
42. Erdei Dolóczki István UDMR DA
43. Fădor Angelica PNL DA
44. Floroiu Ionel PSD DA
45. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Georgescu Laura PSD DA
48. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
49. Gherman Dumitru PSD DA
50. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
51. Halici Nicușor PSD DA
52. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
53. Intotero Natalia-Elena PSD DA
54. Ion Stelian-Cristian USR DA
55. Ionescu George PNL DA
56. Iordache Florin PSD DA
57. Itu Cornel PSD DA
58. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
59. Jivan Luminița-Maria PSD DA
60. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
61. Lazăr Sorin PSD DA
62. Longher Victoria Minoritati DA
63. Lovin Dumitru - DA
64. Lungu Tudorița PNL DA
65. Lupașcu Costel PSD DA
66. Lupescu Dumitru USR DA
67. Macovei Silviu Nicu PSD DA
68. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
69. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
70. Mircea Florin PSD DA
71. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
72. Mușoiu Ștefan PSD DA
73. Neață Eugen PSD DA
74. Nistor Laurențiu PSD DA
75. Nosa Iuliu PSD DA
76. Oprea Dumitru PNL DA
77. Oteșanu Daniela PSD DA
78. Pană Adriana-Doina PSD DA
79. Paraschiv Rodica PSD DA
80. Pașcan Emil-Marius PMP DA
81. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
82. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
83. Pop Andrei PSD DA
84. Popa Florin PSD DA
85. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
86. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
87. Preda Cezar-Florin PNL DA
88. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
89. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
90. Rădulescu Alexandru PSD DA
91. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
92. Răduț Violeta PSD DA
93. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
94. Roman Florin-Claudiu PNL DA
95. Roman Ioan Sorin PSD DA
96. Romanescu Cristinel PNL DA
97. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
98. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
99. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
100. Sefer Cristian-George PSD DA
101. Seres Dénes UDMR DA
102. Simonis Alfred - Robert PSD DA
103. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
104. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
105. Stănescu Alexandru PSD DA
106. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
107. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
108. Șarapatin Elvira PSD DA
109. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
110. Șovăială Constantin PNL DA
111. Tabugan Ion PNL DA
112. Teacă Alexandru PMP DA
113. Teiș Alina PSD DA
114. Terea Ioan PSD DA
115. Toma Ilie PSD DA
116. Tudor Beatrice PSD DA
117. Varga Vasile PNL DA
118. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
119. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
120. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 august 2020, 1:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro