Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.02.2021 > 12:37 Versiunea pentru printare
Miercuri, 17 februarie 2021, ora 12:37

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati
- prezenți:228 73 68 42 17 15 13

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Aelenei Dănuț AUR
4. Albișteanu Mihail AUR
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexandru Victoria-Violeta PNL
8. Amet Varol Minoritati
9. Andrei Alexandru-Ioan PNL
10. Andronache Gabriel PNL
11. Andrușceac Antonio AUR
12. Ardelean Ben-Oni PNL
13. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
14. Badea Iulian-Alexandru PSD
15. Badea Mihai-Alexandru USR
16. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
17. Balan Ioan PNL
18. Balint Liviu-Ioan PNL
19. Banias Mircea Marius PNL
20. Barbu Costel PNL
21. Barbu Florin-Ionuț PSD
22. Barcari Rodica-Luminița PNL
23. Barna Ilie Dan USR
24. Bălășoiu Aurel PSD
25. Băltărețu Viorel USR
26. Bejinariu Eugen PSD
27. Bende Sándor UDMR
28. Benedek Zacharie UDMR
29. Benga Tudor - Vlad USR
30. Berescu Monica-Elena USR
31. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
32. Bode Lucian Nicolae PNL
33. Bola Bogdan-Alexandru PNL
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Budăi Marius-Constantin PSD
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bulai Iulian USR
39. Burciu Cristina PNL
40. Buzoianu Diana-Anda USR
41. Calista Mara-Daniela PNL
42. Calotă Florică Ică PNL
43. Cambera Oana-Alexandra USR
44. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
45. Căuș Vasile-Aurel PNL
46. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
47. Chira Claudiu-Martin PNL
48. Ciofu Cătălina PNL
49. Ciornei Radu Tudor USR
50. Ciubuc Ciprian AUR
51. Cîtea Vasile PSD
52. Coleșa Ilie-Alin AUR
53. Constantin Daniel PNL
54. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
55. Cristea Andi-Lucian PSD
56. Cristescu Radu-Mihai PSD
57. Cristian Brian USR
58. Crîstici Ognean Minoritati
59. Csép Éva-Andrea UDMR
60. Csoma Botond UDMR
61. Cupșa Ioan PNL
62. Damian Romulus-Marius PSD
63. Dancă Ionel PNL
64. Dămureanu Ringo AUR
65. Dehelean Silviu USR
66. Dinu Cristina-Elena PSD
67. Drulă Cătălin USR
68. Dumitru Florian-Emil PNL
69. Fădor Angelica PNL
70. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
71. Fălcoi Nicu USR
72. Fechet Mircea PNL
73. Fifor Mihai-Viorel PSD
74. Firczak Iulius Marian Minoritati
75. Florea Daniel PSD
76. Florea Oana-Consuela PSD
77. Floroiu Ionel PSD
78. Folescu Cornel-Vasile PSD
79. Gál Károly UDMR
80. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
81. Georgescu Nicolae PSD
82. Gheba Daniel-Sorin USR
83. Gheorghe Andrei Daniel PNL
84. Gheorghiu Bogdan PNL
85. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
86. Ghiță Daniel-Florin PSD
87. Giurgiu Adrian USR
88. Grecu Ion-Cătălin PSD
89. Grindeanu Sorin Mihai PSD
90. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
91. Gudu Michael PNL
92. Hajdu Gábor UDMR
93. Halici Nicușor PSD
94. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
95. Havârneanu Filip USR
96. Hărătău Elena PNL
97. Holban Georgeta-Carmen PSD
98. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
99. Huțu Alexandra PSD
100. Iancu Marius-Ionel PSD
101. Ibram Iusein Minoritati
102. Ichim Cristian-Paul USR
103. Ilie Victor USR
104. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
105. Intotero Natalia-Elena PSD
106. Ion Stelian-Cristian USR
107. Ionescu George PNL
108. Kelemen Hunor UDMR
109. Kiss János PNL
110. Könczei Csaba UDMR
111. Kulcsár-Terza József-György UDMR
112. Lazăr Ion-Marian USR
113. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
114. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
115. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
116. Macovei Silviu Nicu PSD
117. Magyar Loránd-Bálint UDMR
118. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
119. Manta Claudiu PSD
120. Marșalic Jaro Norbert PNL
121. Mărculescu Dumitru PNL
122. Mărgărit Mitică-Marius PSD
123. Miftode Marius-Andrei USR
124. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
125. Miklós Zoltán UDMR
126. Mircea Florin PSD
127. Moisin Radu-Marin PNL
128. Moldovan Sorin-Dan PNL
129. Molnar Ervin PNL
130. Molnar Radu-Iulian USR
131. Morar Olivia-Diana PNL
132. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
133. Munteanu Remus PSD
134. Murariu Oana USR
135. Mușoiu Ștefan PSD
136. Nacov Gheorghe Minoritati
137. Nagy Szabolcs UDMR
138. Nagy Vasile AUR
139. Nassar Rodica PSD
140. Năcuță Sorin PNL
141. Neaga Florian-Claudiu PSD
142. Neagu Denisa-Elena USR
143. Neață Eugen PSD
144. Nechita Aurel PSD
145. Niță Nicu PSD
146. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
147. Oteșanu Daniela PSD
148. Özmen Oana-Marciana USR
149. Paladi George-Adrian PSD
150. Panait Radu USR
151. Paraschiv Rodica PSD
152. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
153. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
154. Plăiașu Gabriel PNL
155. Polak Tudor PNL
156. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
157. Pop Rareș Tudor USR
158. Popa Alexandru PNL
159. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
160. Popescu Pavel PNL
161. Popescu Virgil-Daniel PNL
162. Popescu Vlad-Piedone PSD
163. Popica Eduard-Andrei PSD
164. Predoiu Marian-Cătălin PNL
165. Presură Alexandra PSD
166. Prișcă Răzvan Sorin PNL
167. Prună Cristina-Mădălina USR
168. Prunean Alin-Costel USR
169. Pușcașu Lucian-Florin AUR
170. Rizea Cristina Camelia USR
171. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
172. Roman Florin-Claudiu PNL
173. Roman Nicolae AUR
174. Rujan Dumitru PNL
175. Rusu Daniel-Gheorghe AUR
176. Salan Viorel PSD
177. Sandu Viorica PSD
178. Sas Lóránt-Zoltan USR
179. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
180. Scripnic Lilian AUR
181. Seres Dénes UDMR
182. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
183. Simion George-Nicolae AUR
184. Solomon Adrian PSD
185. Stancu Ionel Minoritati
186. Stativă Irinel Ioan PSD
187. Stănescu Vetuța PNL
188. Stângă George-Cătălin PNL
189. Stoian Maria PNL
190. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
191. Stoica Diana USR
192. Stoica Ștefan-Bucur PNL
193. Stroe Ionuț-Marian PNL
194. Suciu Sebastian-Ilie AUR
195. Suciu Vasile-Daniel PSD
196. Szabó Ödön UDMR
197. Șandru Cosmin PNL
198. Șerban Ciprian-Constantin PSD
199. Șerban Gianina AUR
200. Șimon Gheorghe PSD
201. Șișcu George PNL
202. Șlincu Dan-Constantin PSD
203. Șoldan Gheorghe PSD
204. Șovăială Constantin PNL
205. Tanasă Dan AUR
206. Tănăsescu Alina-Elena PSD
207. Tătaru Nelu PNL
208. Terente Eugen USR
209. Thellmann Christine PNL
210. Toader Bogdan-Andrei PSD
211. Toda Daniel-Liviu USR
212. Toma Ilie PSD
213. Toma Vasilică PSD
214. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
215. Turcan Raluca PNL
216. Tușa Adriana Diana PSD
217. Tuță George-Cristian PNL
218. Țachianu Marian PSD
219. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
220. Țuțuianu Marius-Horia PSD
221. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
222. Varga Glad-Aurel PNL
223. Vexler Silviu Minoritati
224. Vîlceanu Dan PNL
225. Weber Mihai PSD
226. Zakarias Zoltán UDMR
227. Zetea Gabriel-Valer PSD
228. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 1 decembrie 2021, 3:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro