Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.06.2021 > 12:02 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 iunie 2021, ora 12:02

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:235 78 69 48 15 12 12 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Aelenei Dănuț AUR
5. Albișteanu Mihail AUR
6. Albotă Emil-Florin PSD
7. Alda Adrian PSD
8. Alexandru Victoria-Violeta PNL
9. Alexe Florin-Alexandru PNL
10. Amet Varol Minoritati
11. Andronache Gabriel PNL
12. Andrușceac Antonio AUR
13. Apostol Alin-Gabriel USR
14. Ardelean Ben-Oni PNL
15. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
16. Badea Iulian-Alexandru PSD
17. Badea Mihai-Alexandru USR
18. Badiu Georgel AUR
19. Balan Ioan PNL
20. Balint Liviu-Ioan PNL
21. Banias Mircea Marius PNL
22. Barbu Costel PNL
23. Barcari Rodica-Luminița PNL
24. Barna Ilie Dan USR
25. Băcanu Cristian-Tudor PNL
26. Bălășoiu Aurel PSD
27. Băltărețu Viorel USR
28. Bejinariu Eugen PSD
29. Bende Sándor UDMR
30. Benga Tudor - Vlad USR
31. Berescu Monica-Elena USR
32. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
33. Bîrcă Constantin PSD
34. Blaga Daniel-Codruț USR
35. Bode Lucian Nicolae PNL
36. Bola Bogdan-Alexandru PNL
37. Botez Mihai-Cătălin USR
38. Bucura-Oprescu Simona PSD
39. Budăi Marius-Constantin PSD
40. Buican Cristian PNL
41. Buicu Corneliu-Florin PSD
42. Bulai Iulian USR
43. Bulai Oana-Gianina PSD
44. Burciu Cristina PNL
45. Burduja Sebastian-Ioan PNL
46. Buzoianu Diana-Anda USR
47. Calista Mara-Daniela PNL
48. Calotă Florică Ică PNL
49. Cambera Oana-Alexandra USR
50. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
51. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
52. Cătăuță Ana-Maria PSD
53. Căuș Vasile-Aurel PNL
54. Chichirău Cosette-Paula USR
55. Chira Claudiu-Martin PNL
56. Chirilă Virgil Alin PSD
57. Ciofu Cătălina PNL
58. Ciolacu Ion-Marcel PSD
59. Ciornei Radu Tudor USR
60. Ciubuc Ciprian AUR
61. Coarnă Dumitru PSD
62. Coleșa Ilie-Alin AUR
63. Constantin Daniel PNL
64. Cozma Adrian-Felician PNL
65. Cristea Andi-Lucian PSD
66. Cristescu Radu-Mihai PSD
67. Cristian Brian USR
68. Crîstici Ognean Minoritati
69. Crușoveanu Marian PNL
70. Csép Éva-Andrea UDMR
71. Csoma Botond UDMR
72. Damian Romulus-Marius PSD
73. Dancă Ionel PNL
74. Dehelean Silviu USR
75. Dinu Cristina-Elena PSD
76. Drancă Andrei-Iulian USR
77. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
78. Dumitru Florian-Emil PNL
79. Dunava Costel Neculai PSD
80. Fădor Angelica PNL
81. Fălcoi Nicu USR
82. Fechet Mircea PNL
83. Feodor Silviu Minoritati
84. Fifor Mihai-Viorel PSD
85. Firczak Iulius Marian Minoritati
86. Florea Oana-Consuela PSD
87. Folescu Cornel-Vasile PSD
88. Furtună Mirela PSD
89. Gál Károly UDMR
90. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
91. Gavrilă Anamaria AUR
92. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
93. Georgescu Nicolae PSD
94. Gheba Daniel-Sorin USR
95. Gheorghe Andrei Daniel PNL
96. Gheorghiu Bogdan PNL
97. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
98. Giugea Nicolae PNL
99. Giurgiu Adrian USR
100. Gliga Dumitrița PSD
101. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
102. Grecu Ion-Cătălin PSD
103. Grindeanu Sorin Mihai PSD
104. Gudu Michael PNL
105. Hajdu Gábor UDMR
106. Halici Nicușor PSD
107. Havârneanu Filip USR
108. Hărătău Elena PNL
109. Horga Maria-Gabriela PNL
110. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
111. Huțu Alexandra PSD
112. Ibram Iusein Minoritati
113. Ichim Cristian-Paul USR
114. Ilie Victor USR
115. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
116. Intotero Natalia-Elena PSD
117. Ion Stelian-Cristian USR
118. Ionescu George PNL
119. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
120. Kiss János PNL
121. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
122. Könczei Csaba UDMR
123. Ladányi László-Zsolt UDMR
124. Lazăr Ion-Marian USR
125. Lazăr Teodor USR
126. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
127. Longher Ghervazen Minoritati
128. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
129. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
130. Lungu Romeo-Daniel PSD
131. Lupu Andrei-Răzvan USR
132. Macovei Silviu Nicu PSD
133. Magyar Loránd-Bálint UDMR
134. Mang Ioan PSD
135. Manta Claudiu PSD
136. Marșalic Jaro Norbert PNL
137. Mărgărit Mitică-Marius PSD
138. Miftode Marius-Andrei USR
139. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
140. Mina Marian PSD
141. Miruță Radu-Dinel USR
142. Mitrea Dumitrina AUR
143. Moldovan Sorin-Dan PNL
144. Molnar Ervin PNL
145. Molnar Radu-Iulian USR
146. Morar Olivia-Diana PNL
147. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
148. Muncaciu Sorin-Titus AUR
149. Munteanu Remus PSD
150. Murariu Oana USR
151. Nacov Gheorghe Minoritati
152. Nagy Szabolcs UDMR
153. Nassar Rodica PSD
154. Năcuță Sorin PNL
155. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
156. Neață Eugen PSD
157. Niță Nicu PSD
158. Olar Corneliu PNL
159. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
160. Özmen Oana-Marciana USR
161. Paraschiv Rodica PSD
162. Pavelescu Nicolae PSD
163. Pecingină Gheorghe PNL
164. Piper-Savu Florin PSD
165. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
166. Plăiașu Gabriel PNL
167. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
168. Pop Rareș Tudor USR
169. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
170. Popescu Dan-Cristian PSD
171. Popescu Pavel PNL
172. Popica Eduard-Andrei PSD
173. Predoiu Marian-Cătălin PNL
174. Prișcă Răzvan Sorin PNL
175. Prună Cristina-Mădălina USR
176. Prunean Alin-Costel USR
177. Pușcașu Lucian-Florin AUR
178. Rafila Alexandru PSD
179. Rasaliu Marian-Iulian PSD
180. Rizea Cristina Camelia USR
181. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
182. Roman Florin-Claudiu PNL
183. Roman Nicolae AUR
184. Rujan Dumitru PNL
185. Salan Viorel PSD
186. Sandu Viorica PSD
187. Sas Lóránt-Zoltan USR
188. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
189. Scripnic Lilian AUR
190. Seidler Cristian-Gabriel USR
191. Seres Dénes UDMR
192. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
193. Solomon Adrian PSD
194. Stancu Ionel Minoritati
195. Stancu Paul PSD
196. Stănescu Vetuța PNL
197. Stângă George-Cătălin PNL
198. Stoian Maria PNL
199. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
200. Stoica Diana USR
201. Stoica Elena PSD
202. Stroe Ionuț-Marian PNL
203. Suciu Vasile-Daniel PSD
204. Șandru Cosmin PNL
205. Șerban Ciprian-Constantin PSD
206. Șimon Gheorghe PSD
207. Șișcu George PNL
208. Șlincu Dan-Constantin PSD
209. Șovăială Constantin PNL
210. Ștefan Ion PNL
211. Tanasă Dan AUR
212. Tănase Antonel PNL
213. Tănăsescu Alina-Elena PSD
214. Teodoroiu Simona-Maya PSD
215. Terente Eugen USR
216. Thellmann Christine PNL
217. Tobă Francisc -
218. Todosiu Beniamin USR
219. Trăilă Cristina PNL
220. Trif Bogdan Gheorghe PSD
221. Tudorache Daniel PSD
222. Tuhuț Radu-Marcel PSD
223. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
224. Turcan Raluca PNL
225. Tușa Adriana Diana PSD
226. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
227. Țuțuianu Marius-Horia PSD
228. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
229. Varga Glad-Aurel PNL
230. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
231. Vulpescu Ioan PSD
232. Weber Mihai PSD
233. Wiener Adrian USR
234. Zakarias Zoltán UDMR
235. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 18 octombrie 2021, 9:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro