Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.04.2022 > 11:26 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 aprilie 2022, ora 11:26

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 643/2020 privind transmiterea unor bunuri imobile destinate activităților de asistență sanitar-veterinară, aflate în proprietatea privată a statului, din administrarea Agenției Domeniilor Statului în administrarea consiliilor locale, precum și pentru abrogarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.89/2004 privind vânzarea bunurilor imobile în care se desfășoară activități de asistență sanitar-veterinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:202 60 50 42 15 12 10 13
- voturi pentru (DA):197 60 50 42 15 12 10 8
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1
- abțineri:4 - - - - - - 4
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR DA
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
3. Aelenei Dănuț - DA
4. Albișteanu Mihail AUR DA
5. Albotă Emil-Florin PSD DA
6. Alda Adrian PSD DA
7. Alexandru Victoria-Violeta - DA
8. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
9. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
10. Andronache Gabriel PNL DA
11. Ardelean Ben-Oni PNL DA
12. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL DA
13. Badea Iulian-Alexandru PSD DA
14. Badiu Georgel AUR DA
15. Balan Ioan PNL DA
16. Balint Liviu-Ioan PNL DA
17. Barbu Costel PNL DA
18. Barbu Florin-Ionuț PSD DA
19. Barcari Rodica-Luminița PNL DA
20. Barna Ilie Dan USR DA
21. Băcanu Cristian-Tudor PNL DA
22. Băltărețu Viorel USR DA
23. Bende Sándor UDMR DA
24. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
25. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL DA
26. Blaga Daniel-Codruț USR DA
27. Bola Bogdan-Alexandru - Abținere
28. Bota Călin-Ioan PNL DA
29. Botez Mihai-Cătălin USR DA
30. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
31. Buican Cristian PNL DA
32. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
33. Bulai Oana-Gianina PSD DA
34. Burciu Cristina PNL DA
35. Burduja Sebastian-Ioan PNL DA
36. Buzoianu Diana-Anda USR DA
37. Calista Mara-Daniela PNL DA
38. Cambera Oana-Alexandra USR DA
39. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL DA
40. Căuș Vasile-Aurel PNL DA
41. Chelaru Mircia AUR DA
42. Chichirău Cosette-Paula USR DA
43. Chira Claudiu-Martin - DA
44. Ciofu Cătălina PNL DA
45. Ciornei Radu Tudor USR DA
46. Cîtea Vasile PSD DA
47. Coarnă Dumitru - DA
48. Coleșa Ilie-Alin AUR DA
49. Constantin Daniel PNL DA
50. Cozma Adrian-Felician PNL DA
51. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
52. Cristescu Radu-Mihai PSD DA
53. Cristian Brian USR DA
54. Crîstici Ognean Minoritati DA
55. Csép Éva-Andrea UDMR DA
56. Csoma Botond UDMR DA
57. Dinu Cristina-Elena PSD DA
58. Drulă Cătălin USR DA
59. Enachi Raisa AUR DA
60. Fălcoi Nicu USR DA
61. Feodor Silviu Minoritati DA
62. Fifor Mihai-Viorel PSD DA
63. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
64. Florea Daniel PSD DA
65. Florea Oana-Consuela PSD DA
66. Gál Károly UDMR DA
67. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
68. Georgescu Nicolae PSD DA
69. Gheba Daniel-Sorin USR DA
70. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
71. Ghiță Daniel-Florin PSD DA
72. Giugea Nicolae - Abținere
73. Giurgiu Adrian USR DA
74. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD DA
75. Gliga Dumitrița PSD DA
76. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR DA
77. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
78. Gudu Michael PNL DA
79. Hangan Pollyanna-Hanellore USR DA
80. Havârneanu Filip USR DA
81. Hărătău Elena PNL DA
82. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
83. Horga Maria-Gabriela PNL DA
84. Huțu Alexandra PSD DA
85. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
86. Iancu Marius-Ionel PSD DA
87. Ichim Cristian-Paul USR DA
88. Ilie Victor USR DA
89. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
90. Ion Stelian-Cristian USR DA
91. Ivănuță Cristian-Daniel AUR DA
92. Kiss János PNL DA
93. Kocsis-Cristea Alexandru - DA
94. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR DA
95. Könczei Csaba UDMR DA
96. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
97. Ladányi László-Zsolt UDMR DA
98. Lazăr Teodor USR DA
99. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
100. Lőrincz Ștefan-Iulian USR DA
101. Lungoci Dumitru-Lucian PSD DA
102. Lungu Romeo-Daniel PSD DA
103. Lupu Andrei-Răzvan USR DA
104. Macovei Silviu Nicu PSD DA
105. Mang Ioan PSD DA
106. Manta Claudiu PSD DA
107. Marin Laurențiu-Daniel PSD DA
108. Mărculescu Dumitru PNL DA
109. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
110. Miftode Marius-Andrei USR DA
111. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
112. Miruță Radu-Dinel USR DA
113. Miuțescu Gheorghe Adrian - DA
114. Moisin Radu-Marin PNL DA
115. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
116. Molnar Ervin PNL DA
117. Molnar Radu-Iulian USR DA
118. Morar Olivia-Diana PNL DA
119. Muncaciu Sorin-Titus AUR DA
120. Munteanu Remus PSD DA
121. Murariu Oana USR DA
122. Muraru Iulian-Alexandru PNL DA
123. Nacov Gheorghe Minoritati DA
124. Nagy Szabolcs UDMR DA
125. Nassar Rodica PSD DA
126. Năcuță Sorin PNL DA
127. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
128. Neaga Florian-Claudiu PSD DA
129. Neagu Denisa-Elena USR DA
130. Neață Eugen PSD DA
131. Nechita Aurel PSD DA
132. Niță Nicu PSD DA
133. Orban Ludovic - NU
134. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD DA
135. Oteșanu Daniela PSD DA
136. Özmen Oana-Marciana USR DA
137. Paraschiv Rodica PSD DA
138. Pecingină Gheorghe PNL DA
139. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
140. Piper-Savu Florin PSD DA
141. Plăiașu Gabriel - DA
142. Polak Tudor PNL DA
143. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR DA
144. Pop Darius AUR DA
145. Pop Rareș Tudor USR DA
146. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
147. Predescu Ana-Loredana PSD DA
148. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
149. Prună Cristina-Mădălina USR DA
150. Prunean Alin-Costel USR DA
151. Pușcașu Lucian-Florin AUR DA
152. Rasaliu Marian-Iulian PSD DA
153. Rizea Cristina Camelia USR DA
154. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
155. Roman Florin-Claudiu PNL DA
156. Salan Viorel PSD DA
157. Sandu Viorica PSD DA
158. Sas Lóránt-Zoltan USR DA
159. Scripnic Lilian AUR DA
160. Seres Dénes UDMR DA
161. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
162. Stancu Paul PSD DA
163. Stănescu Vetuța PNL DA
164. Stângă George-Cătălin PNL DA
165. Stoian Maria PNL DA
166. Stoica Diana USR DA
167. Stoica Elena PSD DA
168. Stoica Ștefan-Bucur PNL DA
169. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
170. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
171. Szabó Ödön UDMR DA
172. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
173. Șerban Gianina AUR DA
174. Șimon Gheorghe PSD DA
175. Șișcu George PNL DA
176. Șlincu Dan-Constantin PSD DA
177. Șoldan Gheorghe PSD DA
178. Șovăială Constantin - Abținere
179. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
180. Tanasă Dan AUR DA
181. Tănase Antonel - Abținere
182. Tătaru Nelu PNL DA
183. Teniță Dragoș-Cătălin USR DA
184. Teodoroiu Simona-Maya PSD DA
185. Terente Eugen USR DA
186. Thellmann Christine PNL DA
187. Toader Bogdan-Andrei PSD DA
188. Tobă Francisc - DA
189. Toda Daniel-Liviu USR DA
190. Todosiu Beniamin USR DA
191. Tudorache Daniel PSD DA
192. Tuhuț Radu-Marcel PSD DA
193. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD DA
194. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
195. Vecerdi Cristina-Agnes PNL DA
196. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD DA
197. Volosatîi Boris AUR DA
198. Vulpescu Ioan PSD DA
199. Weber Mihai PSD DA
200. Wiener Adrian USR DA
201. Zetea Gabriel-Valer PSD DA
202. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 1 iulie 2022, 20:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro