Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.04.2022 > 12:34 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 aprilie 2022, ora 12:34

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:253 93 54 46 17 13 17 13

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Aelenei Dănuț -
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexandru Victoria-Violeta -
8. Alexe Florin-Alexandru PNL
9. Amet Varol Minoritati
10. Andrei Alexandru-Ioan PNL
11. Andronache Gabriel PNL
12. Apostol Alin-Gabriel USR
13. Ardelean Ben-Oni PNL
14. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
15. Badea Iulian-Alexandru PSD
16. Badea Mihai-Alexandru USR
17. Badiu Georgel AUR
18. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
19. Balan Ioan PNL
20. Balint Liviu-Ioan PNL
21. Banias Mircea Marius PNL
22. Barbu Florin-Ionuț PSD
23. Barcari Rodica-Luminița PNL
24. Barna Ilie Dan USR
25. Bălășoiu Aurel PSD
26. Băltărețu Viorel USR
27. Bejinariu Eugen PSD
28. Bende Sándor UDMR
29. Benga Tudor - Vlad USR
30. Berescu Monica-Elena USR
31. Bîrcă Constantin PSD
32. Blaga Daniel-Codruț USR
33. Bode Lucian Nicolae PNL
34. Bota Călin-Ioan PNL
35. Botez Mihai-Cătălin USR
36. Bucura-Oprescu Simona PSD
37. Budăi Marius-Constantin PSD
38. Buican Cristian PNL
39. Buicu Corneliu-Florin PSD
40. Bulai Oana-Gianina PSD
41. Burciu Cristina PNL
42. Buzoianu Diana-Anda USR
43. Calista Mara-Daniela PNL
44. Cambera Oana-Alexandra USR
45. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
46. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
47. Cătăuță Ana-Maria PSD
48. Căuș Vasile-Aurel PNL
49. Chelaru Mircia AUR
50. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
51. Chichirău Cosette-Paula USR
52. Chira Claudiu-Martin -
53. Chirilă Virgil Alin PSD
54. Ciofu Cătălina PNL
55. Ciolacu Ion-Marcel PSD
56. Ciubuc Ciprian AUR
57. Cîtea Vasile PSD
58. Coarnă Dumitru -
59. Coleșa Ilie-Alin AUR
60. Constantin Daniel PNL
61. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
62. Cristian Brian USR
63. Crîstici Ognean Minoritati
64. Csép Éva-Andrea UDMR
65. Csoma Botond UDMR
66. Cupșa Ioan PNL
67. Dehelean Silviu USR
68. Dinu Cristina-Elena PSD
69. Drancă Andrei-Iulian USR
70. Drulă Cătălin USR
71. Dumitrache Ileana Cristina PSD
72. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
73. Dunava Costel Neculai PSD
74. Enachi Raisa AUR
75. Farago Petru UDMR
76. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
77. Fălcoi Nicu USR
78. Fechet Mircea PNL
79. Feodor Silviu Minoritati
80. Fifor Mihai-Viorel PSD
81. Firczak Iulius Marian Minoritati
82. Florea Daniel PSD
83. Florea Oana-Consuela PSD
84. Flucuș Dumitru AUR
85. Focșa Dumitru-Viorel AUR
86. Folescu Cornel-Vasile PSD
87. Furtună Mirela PSD
88. Gál Károly UDMR
89. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
90. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
91. Georgescu Nicolae PSD
92. Gheba Daniel-Sorin USR
93. Gheorghiu Bogdan PNL
94. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
95. Giurgiu Adrian USR
96. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
97. Gliga Dumitrița PSD
98. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
99. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
100. Grindeanu Sorin Mihai PSD
101. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
102. Gudu Michael PNL
103. Hajdu Gábor UDMR
104. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
105. Havârneanu Filip USR
106. Hărătău Elena PNL
107. Holban Georgeta-Carmen PSD
108. Horga Maria-Gabriela PNL
109. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
110. Huțu Alexandra PSD
111. Iancu Marius-Ionel PSD
112. Ibram Iusein Minoritati
113. Ilie Victor USR
114. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
115. Intotero Natalia-Elena PSD
116. Ion Stelian-Cristian USR
117. Ionescu George -
118. Ivan Bogdan-Gruia PSD
119. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
120. Kiss János PNL
121. Kocsis-Cristea Alexandru -
122. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
123. Könczei Csaba UDMR
124. Ladányi László-Zsolt UDMR
125. Lazăr Ion-Marian USR
126. Lazăr Teodor USR
127. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
128. Longher Ghervazen Minoritati
129. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
130. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
131. Lungu Romeo-Daniel PSD
132. Lupu Andrei-Răzvan USR
133. Macovei Silviu Nicu PSD
134. Magyar Loránd-Bálint UDMR
135. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
136. Mang Ioan PSD
137. Manta Claudiu PSD
138. Marin Laurențiu-Daniel PSD
139. Mărculescu Dumitru PNL
140. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
141. Miftode Marius-Andrei USR
142. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
143. Mina Marian PSD
144. Miruță Radu-Dinel USR
145. Miuțescu Gheorghe Adrian -
146. Moisin Radu-Marin PNL
147. Moldovan Sorin-Dan PNL
148. Molnar Ervin PNL
149. Molnar Radu-Iulian USR
150. Morar Olivia-Diana PNL
151. Muncaciu Sorin-Titus AUR
152. Munteanu Remus PSD
153. Muraru Iulian-Alexandru PNL
154. Mușoiu Ștefan PSD
155. Nacov Gheorghe Minoritati
156. Nagy Szabolcs UDMR
157. Nagy Vasile AUR
158. Nassar Rodica PSD
159. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
160. Neagu Denisa-Elena USR
161. Neață Eugen PSD
162. Nechita Aurel PSD
163. Niță Nicu PSD
164. Orban Ludovic -
165. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
166. Oteșanu Daniela PSD
167. Özmen Oana-Marciana USR
168. Paladi George-Adrian PSD
169. Paraschiv Rodica PSD
170. Pavelescu Nicolae PSD
171. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
172. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
173. Piper-Savu Florin PSD
174. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
175. Plăiașu Gabriel -
176. Polak Tudor PNL
177. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
178. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
179. Popescu Dan-Cristian PSD
180. Popescu Vlad-Piedone PSD
181. Popica Eduard-Andrei PSD
182. Predescu Ana-Loredana PSD
183. Predoiu Marian-Cătălin PNL
184. Presură Alexandra PSD
185. Prișcă Răzvan Sorin PNL
186. Prună Cristina-Mădălina USR
187. Prunean Alin-Costel USR
188. Pușcașu Lucian-Florin AUR
189. Rasaliu Marian-Iulian PSD
190. Rizea Cristina Camelia USR
191. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
192. Roman Nicolae -
193. Roșca Mircea PNL
194. Rujan Dumitru PNL
195. Salan Viorel PSD
196. Sandu Viorica PSD
197. Sas Lóránt-Zoltan USR
198. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
199. Scripnic Lilian AUR
200. Seres Dénes UDMR
201. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
202. Simonis Alfred - Robert PSD
203. Solomon Adrian PSD
204. Stancu Ionel Minoritati
205. Stancu Paul PSD
206. Stănescu Vetuța PNL
207. Stângă George-Cătălin PNL
208. Stoian Maria PNL
209. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
210. Stoica Diana USR
211. Stoica Elena PSD
212. Stoica Ștefan-Bucur PNL
213. Suciu Sebastian-Ilie AUR
214. Suciu Vasile-Daniel PSD
215. Szabó Ödön UDMR
216. Șandru Cosmin PNL
217. Șerban Ciprian-Constantin PSD
218. Șimon Gheorghe PSD
219. Șoldan Gheorghe PSD
220. Ștefan Ion -
221. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
222. Tanasă Dan AUR
223. Tănase Antonel -
224. Tănăsescu Alina-Elena PSD
225. Tătaru Nelu PNL
226. Teniță Dragoș-Cătălin USR
227. Teodoroiu Simona-Maya PSD
228. Terente Eugen USR
229. Thellmann Christine PNL
230. Toader Bogdan-Andrei PSD
231. Tobă Francisc -
232. Toda Daniel-Liviu USR
233. Todosiu Beniamin USR
234. Toma Ilie PSD
235. Toma Vasilică PSD
236. Trăilă Cristina PNL
237. Trif Bogdan Gheorghe PSD
238. Tuhuț Radu-Marcel PSD
239. Turcan Raluca PNL
240. Tușa Adriana Diana PSD
241. Tuță George-Cristian PNL
242. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
243. Țoiu Oana-Silvia USR
244. Țuțuianu Marius-Horia PSD
245. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
246. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
247. Vexler Silviu Minoritati
248. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
249. Vulpescu Ioan PSD
250. Weber Mihai PSD
251. Wiener Adrian USR
252. Zetea Gabriel-Valer PSD
253. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 5 iulie 2022, 9:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro