Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.04.2022 > 11:32 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 aprilie 2022, ora 11:32

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:249 88 53 51 18 13 14 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD
2. Aelenei Dănuț -
3. Albotă Emil-Florin PSD
4. Alda Adrian PSD
5. Alexe Florin-Alexandru PNL
6. Amet Varol Minoritati
7. Andrei Alexandru-Ioan PNL
8. Andronache Gabriel PNL
9. Andrușceac Antonio AUR
10. Apostol Alin-Gabriel USR
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
13. Axinia Adrian-George AUR
14. Badea Iulian-Alexandru PSD
15. Badiu Georgel AUR
16. Balint Liviu-Ioan PNL
17. Banias Mircea Marius PNL
18. Barbu Florin-Ionuț PSD
19. Barcari Rodica-Luminița PNL
20. Barna Ilie Dan USR
21. Bălășoiu Aurel PSD
22. Băltărețu Viorel USR
23. Bejinariu Eugen PSD
24. Bende Sándor UDMR
25. Benedek Zacharie UDMR
26. Berescu Monica-Elena USR
27. Bîrcă Constantin PSD
28. Blaga Daniel-Codruț USR
29. Bota Călin-Ioan PNL
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Bulai Iulian USR
35. Bulai Oana-Gianina PSD
36. Burduja Sebastian-Ioan PNL
37. Buzoianu Diana-Anda USR
38. Calista Mara-Daniela PNL
39. Calotă Florică Ică PNL
40. Cambera Oana-Alexandra USR
41. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
42. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
43. Căuș Vasile-Aurel PNL
44. Chelaru Mircia AUR
45. Chichirău Cosette-Paula USR
46. Chira Claudiu-Martin -
47. Chirilă Virgil Alin PSD
48. Ciofu Cătălina PNL
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Ciornei Radu Tudor USR
51. Coleșa Ilie-Alin AUR
52. Constantin Daniel PNL
53. Cozma Adrian-Felician PNL
54. Cristea Andi-Lucian PSD
55. Cristescu Radu-Mihai PSD
56. Cristian Brian USR
57. Crîstici Ognean Minoritati
58. Crușoveanu Marian PNL
59. Csép Éva-Andrea UDMR
60. Dancă Ionel -
61. Dămureanu Ringo AUR
62. Dehelean Silviu USR
63. Drancă Andrei-Iulian USR
64. Drulă Cătălin USR
65. Dumitrache Ileana Cristina PSD
66. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
67. Dunava Costel Neculai PSD
68. Enachi Raisa AUR
69. Fădor Angelica PNL
70. Fălcoi Nicu USR
71. Fechet Mircea PNL
72. Feodor Silviu Minoritati
73. Fifor Mihai-Viorel PSD
74. Florea Daniel PSD
75. Floroiu Ionel PSD
76. Flucuș Dumitru AUR
77. Gál Károly UDMR
78. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
79. Gavrilă Anamaria -
80. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
81. Georgescu Nicolae PSD
82. Gheba Daniel-Sorin USR
83. Gheorghe Andrei Daniel PNL
84. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
85. Giurgiu Adrian USR
86. Gliga Dumitrița PSD
87. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
88. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
89. Grecu Ion-Cătălin PSD
90. Grindeanu Sorin Mihai PSD
91. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
92. Gudu Michael PNL
93. Hajdu Gábor UDMR
94. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
95. Havârneanu Filip USR
96. Hărătău Elena PNL
97. Holban Georgeta-Carmen PSD
98. Horga Maria-Gabriela PNL
99. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
100. Huțu Alexandra PSD
101. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
102. Iancu Marius-Ionel PSD
103. Ibram Iusein Minoritati
104. Ichim Cristian-Paul USR
105. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
106. Ilie Victor USR
107. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
108. Ion Stelian-Cristian USR
109. Ionescu George -
110. Ivan Bogdan-Gruia PSD
111. Kelemen Attila UDMR
112. Kocsis-Cristea Alexandru -
113. Könczei Csaba UDMR
114. Kulcsár-Terza József-György UDMR
115. Ladányi László-Zsolt UDMR
116. Lazăr Ion-Marian USR
117. Lazăr Teodor USR
118. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
119. Longher Ghervazen Minoritati
120. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
121. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
122. Lungu Romeo-Daniel PSD
123. Lupu Andrei-Răzvan USR
124. Macovei Silviu Nicu PSD
125. Mang Ioan PSD
126. Manta Claudiu PSD
127. Marin Laurențiu-Daniel PSD
128. Mărculescu Dumitru PNL
129. Mărgărit Mitică-Marius PSD
130. Miftode Marius-Andrei USR
131. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
132. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
133. Mina Marian PSD
134. Mircea Florin PSD
135. Miruță Radu-Dinel USR
136. Mitrea Dumitrina AUR
137. Miuțescu Gheorghe Adrian -
138. Moldovan Sorin-Dan PNL
139. Molnar Ervin PNL
140. Molnar Radu-Iulian USR
141. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
142. Muncaciu Sorin-Titus AUR
143. Munteanu Remus PSD
144. Murariu Oana USR
145. Muraru Iulian-Alexandru PNL
146. Nacov Gheorghe Minoritati
147. Nagy Szabolcs UDMR
148. Năcuță Sorin PNL
149. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
150. Neagu Denisa-Elena USR
151. Nechita Aurel PSD
152. Niță Nicu PSD
153. Orban Ludovic -
154. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
155. Oteșanu Daniela PSD
156. Özmen Oana-Marciana USR
157. Paladi George-Adrian PSD
158. Pambuccian Varujan Minoritati
159. Panait Radu USR
160. Paraschiv Rodica PSD
161. Pavelescu Nicolae PSD
162. Păunescu Silviu-Titus AUR
163. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
164. Piper-Savu Florin PSD
165. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
166. Plăiașu Gabriel -
167. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
168. Pop Rareș Tudor USR
169. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
170. Popescu Dan-Cristian PSD
171. Popescu Pavel PNL
172. Popescu Vlad-Piedone PSD
173. Popica Eduard-Andrei PSD
174. Predoiu Marian-Cătălin PNL
175. Presură Alexandra PSD
176. Prișcă Răzvan Sorin PNL
177. Prună Cristina-Mădălina USR
178. Prunean Alin-Costel USR
179. Pușcașu Lucian-Florin AUR
180. Rasaliu Marian-Iulian PSD
181. Rizea Cristina Camelia USR
182. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
183. Roman Florin-Claudiu PNL
184. Rujan Dumitru PNL
185. Rusu Daniel-Gheorghe AUR
186. Salan Viorel PSD
187. Sandu Viorica PSD
188. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
189. Scripnic Lilian AUR
190. Seidler Cristian-Gabriel USR
191. Seres Dénes UDMR
192. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
193. Simion George-Nicolae AUR
194. Simonis Alfred - Robert PSD
195. Solomon Adrian PSD
196. Stancu Ionel Minoritati
197. Stancu Paul PSD
198. Stativă Irinel Ioan PSD
199. Stângă George-Cătălin PNL
200. Stoian Maria PNL
201. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
202. Stoica Diana USR
203. Stoica Ștefan-Bucur PNL
204. Stroe Ionuț-Marian PNL
205. Suciu Vasile-Daniel PSD
206. Szabó Ödön UDMR
207. Șandru Cosmin PNL
208. Șerban Ciprian-Constantin PSD
209. Șimon Gheorghe PSD
210. Șișcu George PNL
211. Șlincu Dan-Constantin PSD
212. Șoldan Gheorghe PSD
213. Șoptică Costel PNL
214. Șovăială Constantin -
215. Ștefan Ion -
216. Tanasă Dan AUR
217. Tănase Antonel -
218. Tănăsescu Alina-Elena PSD
219. Tătaru Nelu PNL
220. Teniță Dragoș-Cătălin USR
221. Teodoroiu Simona-Maya PSD
222. Terente Eugen USR
223. Thellmann Christine PNL
224. Toader Bogdan-Andrei PSD
225. Toda Daniel-Liviu USR
226. Todosiu Beniamin USR
227. Toma Ilie PSD
228. Toma Vasilică PSD
229. Trăilă Cristina PNL
230. Trif Bogdan Gheorghe PSD
231. Tudorache Daniel PSD
232. Tuhuț Radu-Marcel PSD
233. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
234. Turcan Raluca PNL
235. Tuță George-Cristian PNL
236. Țachianu Marian PSD
237. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
238. Țoiu Oana-Silvia USR
239. Țuțuianu Marius-Horia PSD
240. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
241. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
242. Vexler Silviu Minoritati
243. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
244. Volosatîi Boris AUR
245. Vulpescu Ioan PSD
246. Weber Mihai PSD
247. Zakarias Zoltán UDMR
248. Zetea Gabriel-Valer PSD
249. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 5 iulie 2022, 8:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro