Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.04.2022 > 10:18 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 aprilie 2022, ora 10:18

Poziție pe
ordinea de zi:
15
Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere -
PL 122/2021 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.7/2021 pentru modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.3/2021 privind unele măsuri pentru recrutarea și plata personalului implicat în procesul de vaccinare împotriva COVID-19 și stabilirea unor măsuri în domeniul sănătății
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:167 59 33 43 12 7 8 5
- voturi pentru (DA):166 59 33 43 12 7 8 4
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR DA
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD DA
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
4. Aelenei Dănuț - DA
5. Alexandru Victoria-Violeta - DA
6. Andronache Gabriel PNL DA
7. Andrușceac Antonio AUR DA
8. Apostol Alin-Gabriel USR DA
9. Atanasiu Onuț Valeriu PNL DA
10. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL DA
11. Axinia Adrian-George AUR DA
12. Badea Iulian-Alexandru PSD DA
13. Badiu Georgel AUR DA
14. Balabașciuc Călin-Constantin AUR DA
15. Balan Ioan PNL DA
16. Barbu Florin-Ionuț PSD DA
17. Barcari Rodica-Luminița PNL DA
18. Barna Ilie Dan USR DA
19. Bălășoiu Aurel PSD DA
20. Bejinariu Eugen PSD DA
21. Benga Tudor - Vlad USR DA
22. Berescu Monica-Elena USR DA
23. Blaga Daniel-Codruț USR DA
24. Botez Mihai-Cătălin USR DA
25. Buican Cristian PNL DA
26. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
27. Bulai Oana-Gianina PSD DA
28. Burciu Cristina PNL DA
29. Burduja Sebastian-Ioan PNL DA
30. Buzoianu Diana-Anda USR DA
31. Calista Mara-Daniela PNL DA
32. Cambera Oana-Alexandra USR DA
33. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL DA
34. Cătăuță Ana-Maria PSD DA
35. Căuș Vasile-Aurel PNL DA
36. Chelaru Mircia AUR DA
37. Chichirău Cosette-Paula USR DA
38. Chirilă Virgil Alin PSD DA
39. Ciofu Cătălina PNL DA
40. Ciornei Radu Tudor USR DA
41. Cîtea Vasile PSD DA
42. Coarnă Dumitru - DA
43. Coleșa Ilie-Alin AUR DA
44. Cristescu Radu-Mihai PSD DA
45. Cristian Brian USR DA
46. Cupșa Ioan PNL DA
47. Dinu Cristina-Elena PSD DA
48. Drancă Andrei-Iulian USR DA
49. Drulă Cătălin USR DA
50. Dunava Costel Neculai PSD DA
51. Făgărășian Valentin-Ilie PNL DA
52. Feodor Silviu Minoritati DA
53. Florea Daniel PSD DA
54. Florea Oana-Consuela PSD DA
55. Floroiu Ionel PSD DA
56. Flucuș Dumitru AUR DA
57. Focșa Dumitru-Viorel AUR DA
58. Gál Károly UDMR DA
59. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
60. Gavrilă Anamaria - DA
61. Georgescu Nicolae PSD DA
62. Gheba Daniel-Sorin USR DA
63. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
64. Ghiță Daniel-Florin PSD DA
65. Giurgiu Adrian USR DA
66. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD DA
67. Goleac Nicoleta-Matilda PSD DA
68. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR DA
69. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
70. Hajdu Gábor UDMR DA
71. Hangan Pollyanna-Hanellore USR DA
72. Havârneanu Filip USR DA
73. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
74. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
75. Iancu Marius-Ionel PSD DA
76. Ichim Cristian-Paul USR DA
77. Ignat Ion-Alin-Dan PNL DA
78. Ilie Victor USR DA
79. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
80. Intotero Natalia-Elena PSD DA
81. Ion Stelian-Cristian USR DA
82. Ivan Bogdan-Gruia PSD DA
83. Kiss János PNL DA
84. Könczei Csaba UDMR DA
85. Lazăr Ion-Marian USR DA
86. Lazăr Teodor USR DA
87. Lőrincz Ștefan-Iulian USR DA
88. Lungu Romeo-Daniel PSD DA
89. Lupu Andrei-Răzvan USR DA
90. Macovei Silviu Nicu PSD DA
91. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
92. Mang Ioan PSD DA
93. Manta Claudiu PSD DA
94. Mărculescu Dumitru PNL DA
95. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
96. Miftode Marius-Andrei USR DA
97. Mihalcea Remus-Gabriel PSD DA
98. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
99. Mircea Florin PSD DA
100. Miruță Radu-Dinel USR DA
101. Moisin Radu-Marin PNL DA
102. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
103. Molnar Ervin PNL DA
104. Molnar Radu-Iulian USR DA
105. Murariu Oana USR DA
106. Nacov Gheorghe Minoritati DA
107. Năcuță Sorin PNL DA
108. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
109. Neagu Denisa-Elena USR DA
110. Neață Eugen PSD DA
111. Nechita Aurel PSD DA
112. Niță Nicu PSD DA
113. Oteșanu Daniela PSD DA
114. Özmen Oana-Marciana USR DA
115. Pambuccian Varujan Minoritati DA
116. Paraschiv Rodica PSD DA
117. Pavelescu Nicolae PSD DA
118. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
119. Piper-Savu Florin PSD DA
120. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR DA
121. Pop Rareș Tudor USR DA
122. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
123. Predescu Ana-Loredana PSD DA
124. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
125. Prună Cristina-Mădălina USR DA
126. Rizea Cristina Camelia USR DA
127. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
128. Roman Florin-Claudiu PNL DA
129. Roman Nicolae - NU
130. Rujan Dumitru PNL DA
131. Salan Viorel PSD DA
132. Sandu Viorica PSD DA
133. Sas Lóránt-Zoltan USR DA
134. Sărmaș Ioan-Sabin PNL DA
135. Scripnic Lilian AUR DA
136. Seres Dénes UDMR DA
137. Stancu Ionel Minoritati DA
138. Stângă George-Cătălin PNL DA
139. Stoica Ștefan-Bucur PNL DA
140. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
141. Szabó Ödön UDMR DA
142. Șandru Cosmin PNL DA
143. Tanasă Dan AUR DA
144. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
145. Tătaru Nelu PNL DA
146. Teniță Dragoș-Cătălin USR DA
147. Teodoroiu Simona-Maya PSD DA
148. Terente Eugen USR DA
149. Thellmann Christine PNL DA
150. Toader Bogdan-Andrei PSD DA
151. Toda Daniel-Liviu USR DA
152. Todosiu Beniamin USR DA
153. Toma Vasilică PSD DA
154. Trif Bogdan Gheorghe PSD DA
155. Tudorache Daniel PSD DA
156. Tuță George-Cristian PNL DA
157. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD DA
158. Țoiu Oana-Silvia USR DA
159. Țuțuianu Marius-Horia PSD DA
160. Vecerdi Cristina-Agnes PNL DA
161. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD DA
162. Vulpescu Ioan PSD DA
163. Weber Mihai PSD DA
164. Wiener Adrian USR DA
165. Zakarias Zoltán UDMR DA
166. Zetea Gabriel-Valer PSD DA
167. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 5 iulie 2022, 9:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro