Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.05.2022 > 10:37 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 mai 2022, ora 10:37

Poziție pe
ordinea de zi:
7
Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere -
PL 511/2021 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.102/2021 pentru modificarea și completarea Legii nr.213/2015 privind Fondul de garantare a asiguraților și pentru modificarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:156 62 24 31 16 4 9 10
- voturi pentru (DA):151 62 24 31 15 4 9 6
- voturi împotrivă (NU):5 - - - 1 - - 4
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR DA
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD DA
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
4. Aelenei Dănuț - DA
5. Albișteanu Mihail AUR DA
6. Alda Adrian PSD DA
7. Alexandru Victoria-Violeta - DA
8. Andronache Gabriel PNL DA
9. Andrușceac Antonio AUR DA
10. Axinia Adrian-George AUR DA
11. Badea Iulian-Alexandru PSD DA
12. Balan Ioan PNL DA
13. Barbu Florin-Ionuț PSD DA
14. Bălășoiu Aurel PSD DA
15. Bejinariu Eugen PSD DA
16. Benga Tudor - Vlad USR DA
17. Berescu Monica-Elena USR DA
18. Bîrcă Constantin PSD DA
19. Blaga Daniel-Codruț USR DA
20. Bola Bogdan-Alexandru - DA
21. Bota Călin-Ioan PNL DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
24. Buican Cristian PNL DA
25. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
26. Bulai Iulian USR DA
27. Bulai Oana-Gianina PSD DA
28. Burciu Cristina PNL DA
29. Cambera Oana-Alexandra USR DA
30. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL DA
31. Căuș Vasile-Aurel PNL DA
32. Chichirău Cosette-Paula USR DA
33. Cîtea Vasile PSD DA
34. Coarnă Dumitru - DA
35. Coleșa Ilie-Alin AUR DA
36. Cristea Andi-Lucian PSD DA
37. Cristescu Radu-Mihai PSD DA
38. Cristian Brian USR DA
39. Crușoveanu Marian PNL DA
40. Csoma Botond UDMR DA
41. Dehelean Silviu USR DA
42. Dinu Cristina-Elena PSD DA
43. Drulă Cătălin USR DA
44. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
45. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD DA
46. Dumitru Florian-Emil PNL DA
47. Farago Petru UDMR DA
48. Fădor Angelica PNL DA
49. Feodor Silviu Minoritati DA
50. Fifor Mihai-Viorel PSD DA
51. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
52. Florea Daniel PSD DA
53. Flucuș Dumitru AUR DA
54. Focșa Dumitru-Viorel AUR DA
55. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
56. Gavrilă Anamaria - DA
57. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD DA
58. Georgescu Nicolae PSD DA
59. Gheba Daniel-Sorin USR DA
60. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
61. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
62. Ghiță Daniel-Florin PSD DA
63. Giugea Nicolae - NU
64. Giurgiu Adrian USR DA
65. Gliga Dumitrița PSD DA
66. Goleac Nicoleta-Matilda PSD DA
67. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR DA
68. Grecu Ion-Cătălin PSD DA
69. Gudu Michael PNL DA
70. Havârneanu Filip USR DA
71. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
72. Horga Maria-Gabriela PNL DA
73. Hurduzeu Florin-Silviu PSD DA
74. Huțu Alexandra PSD DA
75. Ichim Cristian-Paul USR DA
76. Ignat Ion-Alin-Dan PNL DA
77. Ilie Victor USR DA
78. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
79. Ion Stelian-Cristian USR DA
80. Ivan Bogdan-Gruia PSD DA
81. Kiss János PNL DA
82. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR DA
83. Lazăr Ion-Marian USR DA
84. Lazăr Teodor USR DA
85. Lőrincz Ștefan-Iulian USR DA
86. Lungoci Dumitru-Lucian PSD DA
87. Lungu Romeo-Daniel PSD DA
88. Lupu Andrei-Răzvan USR DA
89. Macovei Silviu Nicu PSD DA
90. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
91. Manta Claudiu PSD DA
92. Marin Laurențiu-Daniel PSD DA
93. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
94. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
95. Moisin Radu-Marin PNL DA
96. Molnar Radu-Iulian USR DA
97. Muncaciu Sorin-Titus AUR DA
98. Munteanu Remus PSD DA
99. Murariu Oana USR DA
100. Nacov Gheorghe Minoritati DA
101. Nagy Vasile AUR DA
102. Nassar Rodica PSD DA
103. Năcuță Sorin PNL DA
104. Neață Eugen PSD DA
105. Niță Nicu PSD DA
106. Orban Ludovic - NU
107. Oteșanu Daniela PSD DA
108. Paladi George-Adrian PSD DA
109. Pambuccian Varujan Minoritati DA
110. Paraschiv Rodica PSD DA
111. Pavelescu Nicolae PSD DA
112. Păunescu Silviu-Titus AUR NU
113. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
114. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
115. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
116. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR DA
117. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
118. Predescu Ana-Loredana PSD DA
119. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
120. Presură Alexandra PSD DA
121. Prunean Alin-Costel USR DA
122. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
123. Roman Florin-Claudiu PNL DA
124. Rusu Daniel-Gheorghe - DA
125. Salan Viorel PSD DA
126. Sandu Viorica PSD DA
127. Scripnic Lilian AUR DA
128. Simion George-Nicolae AUR DA
129. Stancu Ionel Minoritati DA
130. Stoian Maria PNL DA
131. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
132. Stoica Diana USR DA
133. Suciu Sebastian-Ilie AUR DA
134. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
135. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
136. Șerban Gianina AUR DA
137. Șoldan Gheorghe PSD DA
138. Șovăială Constantin - NU
139. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
140. Tanasă Dan AUR DA
141. Tănase Antonel - NU
142. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
143. Tătaru Nelu PNL DA
144. Teodoroiu Simona-Maya PSD DA
145. Terente Eugen USR DA
146. Thellmann Christine PNL DA
147. Toader Bogdan-Andrei PSD DA
148. Toda Daniel-Liviu USR DA
149. Todosiu Beniamin USR DA
150. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR DA
151. Tușa Adriana Diana PSD DA
152. Țoiu Oana-Silvia USR DA
153. Țuțuianu Marius-Horia PSD DA
154. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD DA
155. Weber Mihai PSD DA
156. Zetea Gabriel-Valer PSD DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 1 iulie 2022, 20:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro