Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.05.2022 > 11:32 Versiunea pentru printare
Marți, 10 mai 2022, ora 11:32

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:222 83 47 34 18 13 14 13

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Aelenei Dănuț -
5. Albișteanu Mihail AUR
6. Albotă Emil-Florin PSD
7. Alda Adrian PSD
8. Alexe Florin-Alexandru PNL
9. Andronache Gabriel PNL
10. Apostol Alin-Gabriel USR
11. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
12. Badea Iulian-Alexandru PSD
13. Badiu Georgel AUR
14. Balan Ioan PNL
15. Balint Liviu-Ioan PNL
16. Banias Mircea Marius PNL
17. Barcari Rodica-Luminița PNL
18. Bălășoiu Aurel PSD
19. Băltărețu Viorel USR
20. Bejinariu Eugen PSD
21. Benedek Zacharie UDMR
22. Benga Tudor - Vlad USR
23. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
24. Bîrcă Constantin PSD
25. Bola Bogdan-Alexandru -
26. Botez Mihai-Cătălin USR
27. Bucura-Oprescu Simona PSD
28. Buican Cristian PNL
29. Buicu Corneliu-Florin PSD
30. Bulai Oana-Gianina PSD
31. Burciu Cristina PNL
32. Burduja Sebastian-Ioan PNL
33. Calista Mara-Daniela PNL
34. Calotă Florică Ică PNL
35. Cambera Oana-Alexandra USR
36. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
37. Căuș Vasile-Aurel PNL
38. Chira Claudiu-Martin -
39. Chirilă Virgil Alin PSD
40. Ciofu Cătălina PNL
41. Ciolacu Ion-Marcel PSD
42. Ciornei Radu Tudor USR
43. Cîtea Vasile PSD
44. Coarnă Dumitru -
45. Coleșa Ilie-Alin AUR
46. Cristescu Radu-Mihai PSD
47. Cristian Brian USR
48. Crîstici Ognean Minoritati
49. Csép Éva-Andrea UDMR
50. Cupșa Ioan PNL
51. Damian Romulus-Marius PSD
52. Dancă Ionel -
53. Dehelean Silviu USR
54. Dinu Cristina-Elena PSD
55. Drancă Andrei-Iulian USR
56. Drulă Cătălin USR
57. Dumitrache Ileana Cristina PSD
58. Dunava Costel Neculai PSD
59. Enachi Raisa AUR
60. Farago Petru UDMR
61. Fădor Angelica PNL
62. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
63. Fechet Mircea PNL
64. Feodor Silviu Minoritati
65. Fifor Mihai-Viorel PSD
66. Firczak Iulius Marian Minoritati
67. Florea Daniel PSD
68. Florea Oana-Consuela PSD
69. Floroiu Ionel PSD
70. Flucuș Dumitru AUR
71. Furtună Mirela PSD
72. Gál Károly UDMR
73. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
74. Gavrilă Anamaria -
75. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
76. Gheba Daniel-Sorin USR
77. Gheorghe Andrei Daniel PNL
78. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
79. Ghiță Daniel-Florin PSD
80. Giurgiu Adrian USR
81. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
82. Gliga Dumitrița PSD
83. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
84. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
85. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
86. Gudu Michael PNL
87. Hajdu Gábor UDMR
88. Hărătău Elena PNL
89. Holban Georgeta-Carmen PSD
90. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
91. Huțu Alexandra PSD
92. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
93. Ichim Cristian-Paul USR
94. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
95. Ilie Victor USR
96. Intotero Natalia-Elena PSD
97. Ion Stelian-Cristian USR
98. Ivan Bogdan-Gruia PSD
99. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
100. Kelemen Attila UDMR
101. Kiss János PNL
102. Könczei Csaba UDMR
103. Kulcsár-Terza József-György UDMR
104. Ladányi László-Zsolt UDMR
105. Lazăr Ion-Marian USR
106. Lazăr Teodor USR
107. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
108. Longher Ghervazen Minoritati
109. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
110. Lungu Romeo-Daniel PSD
111. Lupu Andrei-Răzvan USR
112. Macovei Silviu Nicu PSD
113. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
114. Mang Ioan PSD
115. Manta Claudiu PSD
116. Marin Laurențiu-Daniel PSD
117. Mărculescu Dumitru PNL
118. Mărgărit Mitică-Marius PSD
119. Miftode Marius-Andrei USR
120. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
121. Miklós Zoltán UDMR
122. Mina Marian PSD
123. Mircea Florin PSD
124. Miruță Radu-Dinel USR
125. Mitrea Dumitrina AUR
126. Miuțescu Gheorghe Adrian -
127. Moisin Radu-Marin PNL
128. Moldovan Sorin-Dan PNL
129. Molnar Ervin PNL
130. Molnar Radu-Iulian USR
131. Morar Olivia-Diana PNL
132. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
133. Muncaciu Sorin-Titus AUR
134. Munteanu Remus PSD
135. Murariu Oana USR
136. Mușoiu Ștefan PSD
137. Nacov Gheorghe Minoritati
138. Nagy Szabolcs UDMR
139. Nassar Rodica PSD
140. Năcuță Sorin PNL
141. Neaga Florian-Claudiu PSD
142. Neață Eugen PSD
143. Nechita Aurel PSD
144. Niță Nicu PSD
145. Orban Ludovic -
146. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
147. Oteșanu Daniela PSD
148. Özmen Oana-Marciana USR
149. Paladi George-Adrian PSD
150. Paraschiv Rodica PSD
151. Pavelescu Nicolae PSD
152. Păunescu Silviu-Titus AUR
153. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
154. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
155. Piper-Savu Florin PSD
156. Plăiașu Gabriel -
157. Polak Tudor PNL
158. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
159. Pop Darius AUR
160. Popa Radu Mihai PSD
161. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
162. Popescu Dan-Cristian PSD
163. Popescu Pavel PNL
164. Popescu Vlad-Piedone PSD
165. Presură Alexandra PSD
166. Prișcă Răzvan Sorin PNL
167. Prună Cristina-Mădălina USR
168. Prunean Alin-Costel USR
169. Pușcașu Lucian-Florin AUR
170. Rizea Cristina Camelia USR
171. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
172. Roman Florin-Claudiu PNL
173. Rujan Dumitru PNL
174. Rusu Daniel-Gheorghe -
175. Salan Viorel PSD
176. Sandu Viorica PSD
177. Sas Lóránt-Zoltan USR
178. Scripnic Lilian AUR
179. Seres Dénes UDMR
180. Simion George-Nicolae AUR
181. Simonis Alfred - Robert PSD
182. Solomon Adrian PSD
183. Stancu Ionel Minoritati
184. Stativă Irinel Ioan PSD
185. Stănescu Vetuța PNL
186. Stângă George-Cătălin PNL
187. Stoian Maria PNL
188. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
189. Stoica Ciprian-Titi AUR
190. Suciu Vasile-Daniel PSD
191. Șerban Ciprian-Constantin PSD
192. Șerban Gianina AUR
193. Șișcu George PNL
194. Șlincu Dan-Constantin PSD
195. Șoldan Gheorghe PSD
196. Ștefan Ion -
197. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
198. Tanasă Dan AUR
199. Tănase Antonel -
200. Tănăsescu Alina-Elena PSD
201. Tătaru Nelu PNL
202. Terente Eugen USR
203. Toader Bogdan-Andrei PSD
204. Tobă Francisc -
205. Toda Daniel-Liviu USR
206. Toma Vasilică PSD
207. Tudorache Daniel PSD
208. Tuhuț Radu-Marcel PSD
209. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
210. Tuță George-Cristian PNL
211. Țachianu Marian PSD
212. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
213. Țoiu Oana-Silvia USR
214. Țuțuianu Marius-Horia PSD
215. Varga Glad-Aurel PNL
216. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
217. Vexler Silviu Minoritati
218. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
219. Weber Mihai PSD
220. Zakarias Zoltán UDMR
221. Zetea Gabriel-Valer PSD
222. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 2 iulie 2022, 9:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro