Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.05.2022 > 11:47 Versiunea pentru printare
Miercuri, 18 mai 2022, ora 11:47

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:267 91 62 47 19 17 15 16

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Aelenei Dănuț -
5. Albișteanu Mihail AUR
6. Albotă Emil-Florin PSD
7. Alda Adrian PSD
8. Alexandru Victoria-Violeta -
9. Andronache Gabriel PNL
10. Apostol Alin-Gabriel USR
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
13. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
14. Badea Iulian-Alexandru PSD
15. Badea Mihai-Alexandru USR
16. Badiu Georgel AUR
17. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
18. Balan Ioan PNL
19. Balint Liviu-Ioan PNL
20. Banias Mircea Marius PNL
21. Barbu Costel PNL
22. Barbu Florin-Ionuț PSD
23. Barcari Rodica-Luminița PNL
24. Barna Ilie Dan USR
25. Băcanu Cristian-Tudor PNL
26. Bălășoiu Aurel PSD
27. Băltărețu Viorel USR
28. Bejinariu Eugen PSD
29. Bende Sándor UDMR
30. Benga Tudor - Vlad USR
31. Berescu Monica-Elena USR
32. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
33. Bîrcă Constantin PSD
34. Blaga Daniel-Codruț USR
35. Bola Bogdan-Alexandru -
36. Bota Călin-Ioan PNL
37. Botez Mihai-Cătălin USR
38. Bucura-Oprescu Simona PSD
39. Buican Cristian PNL
40. Buicu Corneliu-Florin PSD
41. Bulai Iulian USR
42. Bulai Oana-Gianina PSD
43. Burciu Cristina PNL
44. Burduja Sebastian-Ioan PNL
45. Buzoianu Diana-Anda USR
46. Calista Mara-Daniela PNL
47. Calotă Florică Ică PNL
48. Cambera Oana-Alexandra USR
49. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
50. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
51. Căuș Vasile-Aurel PNL
52. Chelaru Mircia AUR
53. Chichirău Cosette-Paula USR
54. Chira Claudiu-Martin -
55. Chirilă Virgil Alin PSD
56. Ciofu Cătălina PNL
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD
58. Ciornei Radu Tudor USR
59. Cîtea Vasile PSD
60. Coleșa Ilie-Alin AUR
61. Constantin Daniel PNL
62. Cristea Andi-Lucian PSD
63. Cristescu Radu-Mihai PSD
64. Cristian Brian USR
65. Crîstici Ognean Minoritati
66. Csép Éva-Andrea UDMR
67. Csoma Botond UDMR
68. Damian Romulus-Marius PSD
69. Dancă Ionel -
70. Dămureanu Ringo AUR
71. Dehelean Silviu USR
72. Dinu Cristina-Elena PSD
73. Drancă Andrei-Iulian USR
74. Drulă Cătălin USR
75. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
76. Dumitru Florian-Emil PNL
77. Enachi Raisa AUR
78. Farago Petru UDMR
79. Fădor Angelica PNL
80. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
81. Feodor Silviu Minoritati
82. Fifor Mihai-Viorel PSD
83. Firczak Iulius Marian Minoritati
84. Florea Daniel PSD
85. Florea Oana-Consuela PSD
86. Floroiu Ionel PSD
87. Focșa Dumitru-Viorel AUR
88. Folescu Cornel-Vasile PSD
89. Gál Károly UDMR
90. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
91. Gavrilă Anamaria -
92. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
93. Georgescu Nicolae PSD
94. Gheba Daniel-Sorin USR
95. Gheorghe Andrei Daniel PNL
96. Gheorghiu Bogdan PNL
97. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
98. Giurgiu Adrian USR
99. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
100. Gliga Dumitrița PSD
101. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
102. Grecu Ion-Cătălin PSD
103. Grindeanu Sorin Mihai PSD
104. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
105. Gudu Michael PNL
106. Hajdu Gábor UDMR
107. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
108. Havârneanu Filip USR
109. Hărătău Elena PNL
110. Holban Georgeta-Carmen PSD
111. Horga Maria-Gabriela PNL
112. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
113. Huțu Alexandra PSD
114. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
115. Iancu Marius-Ionel PSD
116. Ibram Iusein Minoritati
117. Ichim Cristian-Paul USR
118. Ilie Victor USR
119. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
120. Intotero Natalia-Elena PSD
121. Ivan Bogdan-Gruia PSD
122. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
123. Kelemen Attila UDMR
124. Kelemen Hunor UDMR
125. Kiss János PNL
126. Kocsis-Cristea Alexandru -
127. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
128. Könczei Csaba UDMR
129. Kulcsár-Terza József-György UDMR
130. Ladányi László-Zsolt UDMR
131. Lazăr Ion-Marian USR
132. Lazăr Teodor USR
133. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
134. Longher Ghervazen Minoritati
135. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
136. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
137. Lupu Andrei-Răzvan USR
138. Macovei Silviu Nicu PSD
139. Magyar Loránd-Bálint UDMR
140. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
141. Mang Ioan PSD
142. Manta Claudiu PSD
143. Mărculescu Dumitru PNL
144. Mărgărit Mitică-Marius PSD
145. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
146. Miftode Marius-Andrei USR
147. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
148. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
149. Miklós Zoltán UDMR
150. Mina Marian PSD
151. Mircea Florin PSD
152. Miruță Radu-Dinel USR
153. Mitrea Dumitrina AUR
154. Miuțescu Gheorghe Adrian -
155. Moldovan Sorin-Dan PNL
156. Molnar Ervin PNL
157. Molnar Radu-Iulian USR
158. Morar Olivia-Diana PNL
159. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
160. Muncaciu Sorin-Titus AUR
161. Munteanu Remus PSD
162. Murariu Oana USR
163. Muraru Iulian-Alexandru PNL
164. Mușoiu Ștefan PSD
165. Nacov Gheorghe Minoritati
166. Nassar Rodica PSD
167. Năcuță Sorin PNL
168. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
169. Neaga Florian-Claudiu PSD
170. Neagu Denisa-Elena USR
171. Neață Eugen PSD
172. Niță Nicu PSD
173. Orban Ludovic -
174. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
175. Oteșanu Daniela PSD
176. Özmen Oana-Marciana USR
177. Paladi George-Adrian PSD
178. Pambuccian Varujan Minoritati
179. Paraschiv Rodica PSD
180. Pavelescu Nicolae PSD
181. Păunescu Silviu-Titus AUR
182. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
183. Piper-Savu Florin PSD
184. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
185. Plăiașu Gabriel -
186. Polak Tudor PNL
187. Pop Rareș Tudor USR
188. Popa Alexandru PNL
189. Popa Radu Mihai PSD
190. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
191. Popescu Pavel PNL
192. Popescu Virgil-Daniel PNL
193. Popescu Vlad-Piedone PSD
194. Popica Eduard-Andrei PSD
195. Predoiu Marian-Cătălin PNL
196. Presură Alexandra PSD
197. Prișcă Răzvan Sorin PNL
198. Prună Cristina-Mădălina USR
199. Pușcașu Lucian-Florin AUR
200. Rasaliu Marian-Iulian PSD
201. Rizea Cristina Camelia USR
202. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
203. Roman Florin-Claudiu PNL
204. Roman Nicolae -
205. Roșca Mircea PNL
206. Rujan Dumitru PNL
207. Rusu Daniel-Gheorghe -
208. Salan Viorel PSD
209. Sandu Viorica PSD
210. Sas Lóránt-Zoltan USR
211. Scripnic Lilian AUR
212. Seidler Cristian-Gabriel USR
213. Seres Dénes UDMR
214. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
215. Simonis Alfred - Robert PSD
216. Solomon Adrian PSD
217. Stancu Ionel Minoritati
218. Stancu Paul PSD
219. Stativă Irinel Ioan PSD
220. Stănescu Vetuța PNL
221. Stângă George-Cătălin PNL
222. Stoian Maria PNL
223. Stoica Diana USR
224. Stoica Ștefan-Bucur PNL
225. Stroe Ionuț-Marian PNL
226. Suciu Vasile-Daniel PSD
227. Szabó Ödön UDMR
228. Șandru Cosmin PNL
229. Șerban Ciprian-Constantin PSD
230. Șerban Gianina AUR
231. Șimon Gheorghe PSD
232. Șișcu George PNL
233. Șlincu Dan-Constantin PSD
234. Șoldan Gheorghe PSD
235. Șovăială Constantin -
236. Ștefan Ion -
237. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
238. Tanasă Dan AUR
239. Tănase Antonel -
240. Tănăsescu Alina-Elena PSD
241. Tătaru Nelu PNL
242. Teodoroiu Simona-Maya PSD
243. Terente Eugen USR
244. Toader Bogdan-Andrei PSD
245. Tobă Francisc -
246. Todosiu Beniamin USR
247. Toma Ilie PSD
248. Trăilă Cristina PNL
249. Tudorache Daniel PSD
250. Turcan Raluca PNL
251. Tușa Adriana Diana PSD
252. Țachianu Marian PSD
253. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
254. Țoiu Oana-Silvia USR
255. Țuțuianu Marius-Horia PSD
256. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
257. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
258. Vexler Silviu Minoritati
259. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
260. Vîlceanu Dan PNL
261. Volosatîi Boris AUR
262. Vulpescu Ioan PSD
263. Weber Mihai PSD
264. Wiener Adrian USR
265. Zakarias Zoltán UDMR
266. Zetea Gabriel-Valer PSD
267. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 29 iunie 2022, 7:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro