Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.05.2022 > 11:36 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 mai 2022, ora 11:36

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:229 85 48 41 19 14 9 13

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Albișteanu Mihail AUR
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexandru Victoria-Violeta -
7. Amet Varol Minoritati
8. Andrei Alexandru-Ioan PNL
9. Andronache Gabriel PNL
10. Andrușceac Antonio AUR
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
13. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
14. Axinia Adrian-George AUR
15. Badea Iulian-Alexandru PSD
16. Badiu Georgel AUR
17. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
18. Banias Mircea Marius PNL
19. Barbu Florin-Ionuț PSD
20. Barcari Rodica-Luminița PNL
21. Barna Ilie Dan USR
22. Băcanu Cristian-Tudor PNL
23. Bălășoiu Aurel PSD
24. Băltărețu Viorel USR
25. Bejinariu Eugen PSD
26. Benedek Zacharie UDMR
27. Berescu Monica-Elena USR
28. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
29. Bîrcă Constantin PSD
30. Blaga Daniel-Codruț USR
31. Bota Călin-Ioan PNL
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bucura-Oprescu Simona PSD
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Bulai Oana-Gianina PSD
37. Burciu Cristina PNL
38. Buzoianu Diana-Anda USR
39. Calotă Florică Ică PNL
40. Cambera Oana-Alexandra USR
41. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
42. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
43. Cătăuță Ana-Maria PSD
44. Căuș Vasile-Aurel PNL
45. Chelaru Mircia AUR
46. Chirilă Virgil Alin PSD
47. Ciofu Cătălina PNL
48. Ciolacu Ion-Marcel PSD
49. Ciornei Radu Tudor USR
50. Ciubuc Ciprian -
51. Coarnă Dumitru -
52. Coleșa Ilie-Alin AUR
53. Cozma Adrian-Felician PNL
54. Cristea Andi-Lucian PSD
55. Cristescu Radu-Mihai PSD
56. Crușoveanu Marian PNL
57. Csép Éva-Andrea UDMR
58. Csoma Botond UDMR
59. Cupșa Ioan PNL
60. Dancă Ionel -
61. Dehelean Silviu USR
62. Dinu Cristina-Elena PSD
63. Drancă Andrei-Iulian USR
64. Drulă Cătălin USR
65. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
66. Dumitru Florian-Emil PNL
67. Dunava Costel Neculai PSD
68. Enachi Raisa AUR
69. Fădor Angelica PNL
70. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
71. Fălcoi Nicu USR
72. Fechet Mircea PNL
73. Florea Daniel PSD
74. Florea Oana-Consuela PSD
75. Floroiu Ionel PSD
76. Flucuș Dumitru AUR
77. Focșa Dumitru-Viorel AUR
78. Folescu Cornel-Vasile PSD
79. Furtună Mirela PSD
80. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
81. Georgescu Nicolae PSD
82. Gheba Daniel-Sorin USR
83. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
84. Giurgiu Adrian USR
85. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
86. Gliga Dumitrița PSD
87. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
88. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
89. Grecu Ion-Cătălin PSD
90. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
91. Gudu Michael PNL
92. Hajdu Gábor UDMR
93. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
94. Havârneanu Filip USR
95. Hărătău Elena PNL
96. Holban Georgeta-Carmen PSD
97. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
98. Huțu Alexandra PSD
99. Iancu Marius-Ionel PSD
100. Ibram Iusein Minoritati
101. Ichim Cristian-Paul USR
102. Ilie Victor USR
103. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
104. Intotero Natalia-Elena PSD
105. Ion Stelian-Cristian USR
106. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
107. Kelemen Attila UDMR
108. Kiss János PNL
109. Kocsis-Cristea Alexandru -
110. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
111. Könczei Csaba UDMR
112. Kulcsár-Terza József-György UDMR
113. Ladányi László-Zsolt UDMR
114. Lasca Mihai Ioan -
115. Lazăr Teodor USR
116. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
117. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
118. Lupu Andrei-Răzvan USR
119. Macovei Silviu Nicu PSD
120. Magyar Loránd-Bálint UDMR
121. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
122. Mang Ioan PSD
123. Manta Claudiu PSD
124. Marin Laurențiu-Daniel PSD
125. Mărculescu Dumitru PNL
126. Mărgărit Mitică-Marius PSD
127. Miftode Marius-Andrei USR
128. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
129. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
130. Miklós Zoltán UDMR
131. Mina Marian PSD
132. Mircea Florin PSD
133. Miruță Radu-Dinel USR
134. Mitrea Dumitrina AUR
135. Miuțescu Gheorghe Adrian -
136. Moldovan Sorin-Dan PNL
137. Molnar Ervin PNL
138. Molnar Radu-Iulian USR
139. Morar Olivia-Diana PNL
140. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
141. Murariu Oana USR
142. Muraru Iulian-Alexandru PNL
143. Mușoiu Ștefan PSD
144. Nacov Gheorghe Minoritati
145. Nagy Szabolcs UDMR
146. Năcuță Sorin PNL
147. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
148. Neaga Florian-Claudiu PSD
149. Neagu Denisa-Elena USR
150. Neață Eugen PSD
151. Niță Nicu PSD
152. Orban Ludovic -
153. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
154. Oteșanu Daniela PSD
155. Paladi George-Adrian PSD
156. Paraschiv Rodica PSD
157. Pavelescu Nicolae PSD
158. Păunescu Silviu-Titus AUR
159. Pecingină Gheorghe PNL
160. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
161. Piper-Savu Florin PSD
162. Plăiașu Gabriel -
163. Polak Tudor PNL
164. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
165. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
166. Popescu Dan-Cristian PSD
167. Popescu Pavel PNL
168. Popica Eduard-Andrei PSD
169. Predescu Ana-Loredana PSD
170. Presură Alexandra PSD
171. Prună Cristina-Mădălina USR
172. Pușcașu Lucian-Florin AUR
173. Rasaliu Marian-Iulian PSD
174. Rizea Cristina Camelia USR
175. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
176. Roman Florin-Claudiu PNL
177. Salan Viorel PSD
178. Sandu Viorica PSD
179. Sas Lóránt-Zoltan USR
180. Scripnic Lilian AUR
181. Seidler Cristian-Gabriel USR
182. Seres Dénes UDMR
183. Simion George-Nicolae AUR
184. Solomon Adrian PSD
185. Stancu Paul PSD
186. Stativă Irinel Ioan PSD
187. Stănescu Vetuța PNL
188. Stângă George-Cătălin PNL
189. Stoian Maria PNL
190. Stroe Ionuț-Marian PNL
191. Suciu Vasile-Daniel PSD
192. Șandru Cosmin PNL
193. Șerban Ciprian-Constantin PSD
194. Șerban Gianina AUR
195. Șimon Gheorghe PSD
196. Șișcu George PNL
197. Șoptică Costel PNL
198. Șovăială Constantin -
199. Ștefan Ion -
200. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
201. Tanasă Dan AUR
202. Tănase Antonel -
203. Tănăsescu Alina-Elena PSD
204. Tătaru Nelu PNL
205. Teniță Dragoș-Cătălin USR
206. Teodoroiu Simona-Maya PSD
207. Terente Eugen USR
208. Toader Bogdan-Andrei PSD
209. Tobă Francisc -
210. Toda Daniel-Liviu USR
211. Todosiu Beniamin USR
212. Toma Vasilică PSD
213. Trăilă Cristina PNL
214. Trif Bogdan Gheorghe PSD
215. Tudorache Daniel PSD
216. Tuhuț Radu-Marcel PSD
217. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
218. Țachianu Marian PSD
219. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
220. Țuțuianu Marius-Horia PSD
221. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
222. Vexler Silviu Minoritati
223. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
224. Vîlceanu Dan PNL
225. Vulpescu Ioan PSD
226. Weber Mihai PSD
227. Wiener Adrian USR
228. Zakarias Zoltán UDMR
229. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 1 iulie 2022, 20:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro