Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.06.2022 > 14:11 Versiunea pentru printare
Miercuri, 22 iunie 2022, ora 14:11

Poziție pe
ordinea de zi:
2
Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 172/2022 pentru aprobarea Ordonanței de urgențã a Guvernului nr.19/2022 privind unele măsuri referitoare la garanțiile de bună execuție constituite în cadrul contractelor de achiziție publică și al contractelor sectoriale
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:138 65 27 30 - - 8 8
- voturi pentru (DA):137 65 27 30 - - 8 7
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD DA
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
3. Aelenei Dănuț - DA
4. Albotă Emil-Florin PSD DA
5. Alda Adrian PSD DA
6. Alexandru Victoria-Violeta - Abținere
7. Andronache Gabriel PNL DA
8. Atanasiu Onuț Valeriu PNL DA
9. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL DA
10. Badea Mihai-Alexandru USR DA
11. Balan Ioan PNL DA
12. Barna Ilie Dan USR DA
13. Bălășoiu Aurel PSD DA
14. Bejinariu Eugen PSD DA
15. Bola Bogdan-Alexandru - DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
18. Buican Cristian PNL DA
19. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
20. Bulai Oana-Gianina PSD DA
21. Buzoianu Diana-Anda USR DA
22. Calotă Florică Ică PNL DA
23. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD DA
24. Cătăuță Ana-Maria PSD DA
25. Căuș Vasile-Aurel PNL DA
26. Chichirău Cosette-Paula USR DA
27. Chirilă Virgil Alin PSD DA
28. Ciofu Cătălina PNL DA
29. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
30. Ciornei Radu Tudor USR DA
31. Coarnă Dumitru - DA
32. Cristian Brian USR DA
33. Crușoveanu Marian PNL DA
34. Dehelean Silviu USR DA
35. Dinu Cristina-Elena PSD DA
36. Drancă Andrei-Iulian USR DA
37. Drulă Cătălin USR DA
38. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Fădor Angelica PNL DA
41. Fălcoi Nicu USR DA
42. Fifor Mihai-Viorel PSD DA
43. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
44. Florea Daniel PSD DA
45. Florea Oana-Consuela PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD DA
48. Ghiță Daniel-Florin PSD DA
49. Giurgiu Adrian USR DA
50. Goleac Nicoleta-Matilda PSD DA
51. Grosaru Andi-Gabriel - DA
52. Hangan Pollyanna-Hanellore USR DA
53. Havârneanu Filip USR DA
54. Hărătău Elena PNL DA
55. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
56. Horga Maria-Gabriela PNL DA
57. Huțu Alexandra PSD DA
58. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
59. Iancu Marius-Ionel PSD DA
60. Ilie Victor USR DA
61. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
62. Intotero Natalia-Elena PSD DA
63. Ion Stelian-Cristian USR DA
64. Kiss János PNL DA
65. Lasca Mihai Ioan - DA
66. Lazăr Ion-Marian USR DA
67. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
68. Lőrincz Ștefan-Iulian USR DA
69. Lungoci Dumitru-Lucian PSD DA
70. Lungu Romeo-Daniel PSD DA
71. Macovei Silviu Nicu PSD DA
72. Manta Claudiu PSD DA
73. Mărculescu Dumitru PNL DA
74. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
75. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
76. Miftode Marius-Andrei USR DA
77. Mihalcea Remus-Gabriel PSD DA
78. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
79. Mina Marian PSD DA
80. Mircea Florin PSD DA
81. Miruță Radu-Dinel USR DA
82. Moisin Radu-Marin PNL DA
83. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
84. Molnar Radu-Iulian USR DA
85. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
86. Munteanu Remus PSD DA
87. Murariu Oana USR DA
88. Nacov Gheorghe Minoritati DA
89. Nassar Rodica PSD DA
90. Năcuță Sorin PNL DA
91. Neagu Denisa-Elena USR DA
92. Nechita Aurel PSD DA
93. Niță Nicu PSD DA
94. Özmen Oana-Marciana PNL DA
95. Paladi George-Adrian PSD DA
96. Pambuccian Varujan Minoritati DA
97. Panait Radu USR DA
98. Pavelescu Nicolae PSD DA
99. Piper-Savu Florin PSD DA
100. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR DA
101. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
102. Popescu Dan-Cristian PSD DA
103. Predescu Ana-Loredana PSD DA
104. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
105. Presură Alexandra PSD DA
106. Rafila Alexandru PSD DA
107. Salan Viorel PSD DA
108. Sas Lóránt-Zoltan - DA
109. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
110. Simonis Alfred - Robert PSD DA
111. Stancu Ionel Minoritati DA
112. Stancu Paul PSD DA
113. Stănescu Vetuța PNL DA
114. Stângă George-Cătălin PNL DA
115. Stoian Maria PNL DA
116. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
117. Stoica Elena PSD DA
118. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
119. Șimon Gheorghe PSD DA
120. Șișcu George PNL DA
121. Șoldan Gheorghe PSD DA
122. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
123. Teodoroiu Simona-Maya PSD DA
124. Terente Eugen USR DA
125. Thellmann Christine PNL DA
126. Tobă Francisc - DA
127. Toda Daniel-Liviu USR DA
128. Toma Ilie PSD DA
129. Toma Vasilică PSD DA
130. Trif Bogdan Gheorghe PSD DA
131. Tudorache Daniel PSD DA
132. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
133. Vecerdi Cristina-Agnes PNL DA
134. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD DA
135. Vulpescu Ioan PSD DA
136. Weber Mihai PSD DA
137. Zetea Gabriel-Valer PSD DA
138. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 7 august 2022, 21:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro