Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2008 > 12:44 Versiunea pentru printare
Miercuri, 8 octombrie 2008, ora 12:44

Subiect vot: Vot final
PL 841/2007 pentru modificarea alin.(1) al art.134 din Legea nr.53/2003 - Codul muncii
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:212 72 30 15 44 16 12 14 9
- voturi pentru (DA):207 69 30 15 43 16 12 13 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:2 - - - 1 - - 1 -
- nu au votat:3 3 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
5. Amarie Constantin PD-L DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andon Sergiu PC DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Antal István UDMR DA
11. Ardelean Lia PC DA
12. Asztalos Ferenc UDMR DA
13. Avram Dumitru PRM DA
14. Baban Ștefan PRM DA
15. Barbu Gheorghe PD-L DA
16. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
17. Bădălău Niculae PSD DA
18. Băeșu George PSD DA
19. Băluț Lucian PSD DA
20. Becșenescu Dumitru - DA
21. Bejinariu Eugen PSD DA
22. Bivolaru Ioan PSD DA
23. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
24. Bleotu Vasile PSD DA
25. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
26. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
27. Bónis István UDMR DA
28. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
29. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
30. Brînzan Ovidiu PSD DA
31. Brînză William Gabriel PD-L DA
32. Buciu Angela PRM DA
33. Buciuta Ștefan Minoritati DA
34. Buda Daniel PD-L DA
35. Bușoi Diana Maria PD-L DA
36. Calimente Mihăiță PNL DA
37. Canacheu Costică PD-L DA
38. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
39. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD -
40. Călin Ion PSD DA
41. Câmpanu Liviu PNL DA
42. Chiper Gheorghe PSD DA
43. Chiș Filonaș PSD DA
44. Cindrea Ioan PSD DA
45. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
46. Ciontu Corneliu PC DA
47. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
48. Cocrea Olguța - DA
49. Constantinescu Viorel PD-L DA
50. Cristea Ioan PNL DA
51. Cutean Vasile Emilian PSD DA
52. Diaconescu Renică PSD DA
53. Dorneanu Valer PSD DA
54. Dragomir Gheorghe PNL DA
55. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
56. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
57. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
58. Dumitrescu Liana Minoritati DA
59. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
60. Dumitriu Mihai PSD DA
61. Dumitru Ion PSD DA
62. Dușa Mircea PSD DA
63. Duțu Stelian PD-L DA
64. Ehling Elena PSD DA
65. Erdei Dolóczki István UDMR DA
66. Eserghep Gelil PC DA
67. Faina Constantin PNL DA
68. Firczak Gheorghe Minoritati DA
69. Florea Damian PC DA
70. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
71. Fuia Stelian PD-L DA
72. Furo Iuliu Ioan PRM DA
73. Gabor Gheorghe PNL DA
74. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
75. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
76. Georgescu Filip PSD DA
77. Gerea Andrei Dominic PNL DA
78. Ghișe Ioan PNL DA
79. Gușă Cozmin Horea - DA
80. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
81. Hanganu Romeo Octavian - DA
82. Hellvig Eduard Raul PNL DA
83. Hogea Vlad Gabriel PC DA
84. Iancu Iulian PSD DA
85. Ibram Iusein Minoritati DA
86. Igaș Traian Constantin PD-L DA
87. Ignat Miron Minoritati Abținere
88. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
89. Ionescu Daniel PD-L DA
90. Iordache Florin PSD DA
91. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
92. Iriza Marius PRM DA
93. Jipa Florina Ruxandra PSD DA
94. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
95. Kelemen Hunor UDMR DA
96. Kerekes Károly UDMR DA
97. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
98. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
99. Lakatos Petru UDMR DA
100. Lefter Ioan-Silviu PNL DA
101. Lificiu Petru PD-L DA
102. Liga Dănuț PD-L DA
103. Longher Ghervazen Minoritati DA
104. Macaleți Costică PSD DA
105. Magheru Paul PRM DA
106. Manolescu Oana Minoritati DA
107. Manta Pantelimon PNL DA
108. Marin Constantin PSD DA
109. Martin Eduard-Stelian PSD DA
110. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
111. Máté András-Levente UDMR DA
112. Mazăre Alexandru PSD DA
113. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
114. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
115. Mătușa Tudor PRM DA
116. Meir Nati - DA
117. Merce Ilie PRM DA
118. Micula Cătălin PNL DA
119. Mihalache Sorin Dan PSD DA
120. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
121. Mircea Costache PC DA
122. Mircovici Niculae Minoritati DA
123. Mitrea Manuela PSD DA
124. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
125. Mînzînă Ion PC DA
126. Mocanu Alexandru PD-L DA
127. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
128. Moisoiu Adrian PRM DA
129. Moldovan Emil Radu PSD DA
130. Momanu Corneliu PD-L DA
131. Munteanu Ioan PSD DA
132. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD -
133. Nassar Rodica PSD DA
134. Năstase Adrian PSD DA
135. Nechita Aurel PSD DA
136. Nedelcu Gabriela PSD DA
137. Nica Dan PSD DA
138. Nicolicea Eugen PSD DA
139. Nistoran Dorin-Liviu - DA
140. Niță Constantin PSD DA
141. Nosa Iuliu PSD DA
142. Oancea Viorel PD-L DA
143. Oltean Ioan PD-L DA
144. Ovidenie Costel - DA
145. Paveliu Marian Sorin PD-L DA
146. Petrea Constantin PD-L DA
147. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
148. Plăiașu Gabriel PNL DA
149. Podgorean Radu PSD DA
150. Pop Claudiu Adrian PSD DA
151. Popa Nicolae PNL DA
152. Popeangă Petre PRM DA
153. Popescu Corneliu PD-L DA
154. Popescu Ionica Constanța PC DA
155. Preda Cezar-Florin PD-L DA
156. Puchianu Ioan Dumitru PNL DA
157. Pupeză Viorel PC DA
158. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
159. Pușcaș Vasile PSD DA
160. Pușcă Mircea Valer PNL DA
161. Radan Mihai Minoritati DA
162. Rădulescu Cristian PD-L DA
163. Rogin Marius PD-L DA
164. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
165. Rus Ioan Aurel PRM DA
166. Rusu Liviu Alin PSD DA
167. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
168. Rusu Valentin PD-L DA
169. Sandu Gabriel PD-L DA
170. Sandu-Capră Mihai PNL DA
171. Sasu Ion PRM DA
172. Săniuță Marian-Florian PSD DA
173. Sârb Gheorghe PD-L Abținere
174. Seres Dénes UDMR DA
175. Sirețeanu Mihail PSD DA
176. Sóki Béla UDMR DA
177. Soporan Vasile Filip PSD DA
178. Stan Ioan PSD DA
179. Stan Ion PSD DA
180. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
181. Stănescu Cristian PRM DA
182. Stoica Ion PD-L DA
183. Străchinaru Petre PD-L DA
184. Strungă Emil PNL DA
185. Șandru Marcela Lavinia - DA
186. Știucă Alecsandru PSD DA
187. Tabără Valeriu PD-L DA
188. Tămagă Constantin PSD DA
189. Tănăsescu Tudor PSD DA
190. Timar Liviu PSD DA
191. Todoran Pavel PSD DA
192. Toma Florentina Marilena PSD DA
193. Toró Tiberiu UDMR DA
194. Tudose Mihai PSD DA
195. Turc Ioan PNL DA
196. Țundrea Ioan PC DA
197. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
198. Ujeniuc Dragoș PNL DA
199. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
200. Uricec Eugen Constantin PD-L DA
201. Vainer Aurel Minoritati DA
202. Varga Attila UDMR DA
203. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
204. Vasile Aurelia PSD DA
205. Vladu Iulian PD-L DA
206. Voicu Cătălin PSD DA
207. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
208. Voinea Florea PSD -
209. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
210. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
211. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
212. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 24 iulie 2019, 1:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro