Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2008 > 12:47 Versiunea pentru printare
Miercuri, 8 octombrie 2008, ora 12:47

Subiect vot: Vot final
PL 45/2008 privind completarea și modificarea Legii audiovizualului nr.504 din 2002
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:206 69 30 14 45 14 11 14 9
- voturi pentru (DA):204 68 30 14 45 14 11 13 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 - - - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
5. Amarie Constantin PD-L DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andon Sergiu PC DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Ardelean Lia PC DA
11. Asztalos Ferenc UDMR DA
12. Avram Dumitru PRM DA
13. Baban Ștefan PRM DA
14. Barbu Gheorghe PD-L DA
15. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
16. Bădălău Niculae PSD DA
17. Băeșu George PSD DA
18. Becșenescu Dumitru - DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Bivolaru Ioan PSD DA
21. Bleotu Vasile PSD DA
22. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
23. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
24. Bónis István UDMR DA
25. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
26. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
27. Brînzan Ovidiu PSD DA
28. Brînză William Gabriel PD-L DA
29. Buciu Angela PRM DA
30. Buciuta Ștefan Minoritati DA
31. Buda Daniel PD-L DA
32. Bușoi Diana Maria PD-L DA
33. Calimente Mihăiță PNL DA
34. Canacheu Costică PD-L DA
35. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
36. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD -
37. Călin Ion PSD DA
38. Câmpanu Liviu PNL DA
39. Chiper Gheorghe PSD DA
40. Chiș Filonaș PSD DA
41. Cindrea Ioan PSD DA
42. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
43. Ciontu Corneliu PC DA
44. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
45. Cocrea Olguța - DA
46. Constantinescu Viorel PD-L DA
47. Cristea Ioan PNL DA
48. Cutean Vasile Emilian PSD DA
49. Diaconescu Renică PSD DA
50. Dorneanu Valer PSD DA
51. Dragomir Gheorghe PNL DA
52. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
53. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
54. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
55. Dumitrescu Liana Minoritati DA
56. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
57. Dumitriu Mihai PSD DA
58. Dumitru Ion PSD DA
59. Dușa Mircea PSD DA
60. Duțu Stelian PD-L DA
61. Ehling Elena PSD DA
62. Erdei Dolóczki István UDMR DA
63. Eserghep Gelil PC DA
64. Faina Constantin PNL DA
65. Firczak Gheorghe Minoritati DA
66. Florea Damian PC DA
67. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
68. Fuia Stelian PD-L DA
69. Furo Iuliu Ioan PRM DA
70. Gabor Gheorghe PNL DA
71. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
72. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
73. Georgescu Filip PSD DA
74. Gerea Andrei Dominic PNL DA
75. Ghișe Ioan PNL DA
76. Gușă Cozmin Horea - DA
77. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
78. Hanganu Romeo Octavian - DA
79. Hellvig Eduard Raul PNL DA
80. Hogea Vlad Gabriel PC DA
81. Hoinaru Marian PD-L DA
82. Iancu Iulian PSD DA
83. Ibram Iusein Minoritati DA
84. Ifrim Mircea PRM DA
85. Igaș Traian Constantin PD-L DA
86. Ignat Miron Minoritati DA
87. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
88. Ionescu Daniel PD-L DA
89. Iordache Florin PSD DA
90. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
91. Iriza Marius PRM DA
92. Jipa Florina Ruxandra PSD DA
93. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
94. Kelemen Hunor UDMR DA
95. Kerekes Károly UDMR DA
96. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
97. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
98. Lakatos Petru UDMR DA
99. Lefter Ioan-Silviu PNL DA
100. Lificiu Petru PD-L DA
101. Liga Dănuț PD-L DA
102. Longher Ghervazen Minoritati DA
103. Macaleți Costică PSD DA
104. Magheru Paul PRM DA
105. Manolescu Oana Minoritati DA
106. Manta Pantelimon PNL DA
107. Marin Constantin PSD DA
108. Martin Eduard-Stelian PSD DA
109. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
110. Máté András-Levente UDMR DA
111. Mazăre Alexandru PSD DA
112. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
113. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
114. Meir Nati - DA
115. Merce Ilie PRM DA
116. Micula Cătălin PNL DA
117. Mihalache Sorin Dan PSD DA
118. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
119. Mircea Costache PC DA
120. Mircovici Niculae Minoritati DA
121. Mitrea Manuela PSD DA
122. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
123. Mocanu Alexandru PD-L DA
124. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
125. Moisoiu Adrian PRM DA
126. Moldovan Emil Radu PSD DA
127. Momanu Corneliu PD-L DA
128. Munteanu Ioan PSD DA
129. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
130. Nassar Rodica PSD DA
131. Năstase Adrian PSD DA
132. Nechita Aurel PSD DA
133. Nedelcu Gabriela PSD DA
134. Nica Dan PSD DA
135. Nicolicea Eugen PSD DA
136. Nistoran Dorin-Liviu - DA
137. Niță Constantin PSD DA
138. Nosa Iuliu PSD DA
139. Oancea Viorel PD-L DA
140. Oltean Ioan PD-L DA
141. Ovidenie Costel - DA
142. Paveliu Marian Sorin PD-L DA
143. Petrea Constantin PD-L DA
144. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
145. Plăiașu Gabriel PNL DA
146. Podgorean Radu PSD DA
147. Pop Claudiu Adrian PSD DA
148. Popa Nicolae PNL DA
149. Popescu Corneliu PD-L DA
150. Popescu Ionica Constanța PC DA
151. Preda Cezar-Florin PD-L DA
152. Puchianu Ioan Dumitru PNL DA
153. Pupeză Viorel PC DA
154. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
155. Pușcaș Vasile PSD DA
156. Pușcă Mircea Valer PNL DA
157. Puzdrea Dumitru PD-L DA
158. Radan Mihai Minoritati DA
159. Rădulescu Cristian PD-L DA
160. Rogin Marius PD-L DA
161. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
162. Rus Ioan Aurel PRM DA
163. Rusu Liviu Alin PSD DA
164. Rusu Valentin PD-L DA
165. Sandu Gabriel PD-L DA
166. Sandu-Capră Mihai PNL DA
167. Sasu Ion PRM DA
168. Săniuță Marian-Florian PSD DA
169. Sârb Gheorghe PD-L DA
170. Seres Dénes UDMR DA
171. Sirețeanu Mihail PSD DA
172. Sóki Béla UDMR DA
173. Soporan Vasile Filip PSD DA
174. Stan Ioan PSD DA
175. Stan Ion PSD DA
176. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
177. Stănescu Cristian PRM DA
178. Stoica Ion PD-L DA
179. Străchinaru Petre PD-L DA
180. Strungă Emil PNL DA
181. Șandru Marcela Lavinia - DA
182. Știucă Alecsandru PSD DA
183. Tabără Valeriu PD-L DA
184. Tămagă Constantin PSD DA
185. Tănăsescu Tudor PSD DA
186. Timar Liviu PSD DA
187. Todoran Pavel PSD DA
188. Toma Florentina Marilena PSD DA
189. Turc Ioan PNL DA
190. Țundrea Ioan PC DA
191. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
192. Ujeniuc Dragoș PNL DA
193. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
194. Uricec Eugen Constantin PD-L DA
195. Vainer Aurel Minoritati -
196. Varga Attila UDMR DA
197. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
198. Vasile Aurelia PSD DA
199. Vladu Iulian PD-L DA
200. Voicu Cătălin PSD DA
201. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
202. Voinea Florea PSD DA
203. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
204. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
205. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
206. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 4 decembrie 2021, 17:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro