Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.07.2012 > 21:26 Versiunea pentru printare
Marți, 3 iulie 2012, ora 21:26

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Prog. Neafil.
- prezenți:163 - 82 49 9 11 7 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Almăjanu Marin PNL
2. Amet Aledin Mino.
3. Ana Gheorghe PSD
4. Andon Sergiu PNL
5. Antal István UDMR
6. Antochi Gheorghe PSD
7. Atanasiu Teodor PNL
8. Avram Marian -
9. Barna Maria Eugenia Prog.
10. Bănicioiu Nicolae PSD
11. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
12. Bejinariu Eugen PSD
13. Berci Vasile PNL
14. Béres Ștefan Vasile UDMR
15. Blaga Iosif Veniamin PSD
16. Bleotu Vasile PSD
17. Boabeș Dumitru PSD
18. Bobeș Marin PSD
19. Bordeianu Dan PNL
20. Bostan Emil Prog.
21. Brătianu Matei Radu PSD
22. Buda Viorel-Vasile PNL
23. Budurescu Daniel-Stamate PNL
24. Buican Cristian PNL
25. Burcău Doina PSD
26. Burnei Ion PSD
27. Calimente Mihăiță PNL
28. Cazan Mircea-Vasile PNL
29. Călin Ion PSD
30. Câmpeanu Mariana PNL
31. Chiriță Dumitru PSD
32. Chiuariu Tudor-Alexandru PNL
33. Ciobanu Gheorghe PSD
34. Ciocan Gheorghe PSD
35. Ciucă Liviu-Bogdan PNL
36. Coclici Radu Eugeniu PSD
37. Covaci Dorel PSD
38. Cristea Victor PSD
39. Cristian Horia PNL
40. Croitoru Cătălin PSD
41. Damian Ioan PSD
42. Dobre Victor Paul PNL
43. Dolineaschi Andrei PSD
44. Donțu Mihai-Aurel PNL
45. Dragomir Gheorghe PNL
46. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
47. Drăghici Sonia-Maria PSD
48. Dumitrache Ileana Cristina PSD
49. Dumitrică George Ionuț PNL
50. Dumitru Ion PSD
51. Dușa Mircea PSD
52. Erdei Dolóczki István UDMR
53. Farago Petru UDMR
54. Fenechiu Relu PNL
55. Firczak Gheorghe Mino.
56. Florea Damian PNL
57. Gabor Gheorghe PNL
58. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
59. Gerea Andrei Dominic PNL
60. Ghiveciu Marian PSD
61. Giurgiu Mircia -
62. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
63. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
64. Grama Horia PSD
65. Grosaru Mircea Mino.
66. Gust Băloșin Florentin PSD
67. Hogea Gheorghe PNL
68. Holban Titi PNL
69. Horj Pavel PNL
70. Hrebenciuc Viorel PSD
71. Iancu Iulian PSD
72. Ignat Miron Mino.
73. Iordache Florin PSD
74. Iordache Luminița Prog.
75. Irimescu Mircea PNL
76. Itu Cornel PSD
77. Longher Ghervazen Mino.
78. Luca Ciprian-Florin PSD
79. Lup Silvestru Mircea PSD
80. Macaleți Costică PSD
81. Manda Iulian Claudiu PSD
82. Marinescu Antonella PSD
83. Martin Eduard-Stelian PSD
84. Márton Árpád-Francisc UDMR
85. Máté András-Levente UDMR
86. Merka Adrian-Miroslav Mino.
87. Mircovici Niculae Mino.
88. Mitrea Manuela PSD
89. Mocanu Adrian PSD
90. Mocanu Vasile PSD
91. Mocioalcă Ion PSD
92. Motreanu Dan-Ștefan PNL
93. Munteanu Ioan -
94. Nassar Rodica PSD
95. Neacșu Marian PSD
96. Nica Nicolae-Ciprian PSD
97. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
98. Nicolicea Eugen Prog.
99. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
100. Niculescu-Mizil Ștefănescu Oana -
101. Nistor Laurențiu PSD
102. Niță Constantin PSD
103. Nosa Iuliu PSD
104. Orban Ludovic PNL
105. Pál Árpád UDMR
106. Palăr Ionel PNL
107. Pambuccian Varujan Mino.
108. Panțîru Tudor PSD
109. Păun Nicolae Mino.
110. Pâslaru Florin-Costin PSD
111. Petrescu Petre PSD
112. Plăiașu Gabriel PNL
113. Pocora Cristina-Ancuța PNL
114. Pop Georgian PSD
115. Popa Florian PSD
116. Popa Octavian-Marius PNL
117. Popescu Dan-Mircea PSD
118. Popescu-Tăriceanu Călin Constantin Anton PNL
119. Popov Dușan Mino.
120. Potor Călin PNL
121. Rățoi Neculai PSD
122. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
123. Rizea Cristian PSD
124. Roman Gheorghe -
125. Roman Ioan Sorin PSD
126. Roșca Lucreția PSD
127. Rusu Valentin PNL
128. Sava Andrei-Valentin PSD
129. Săpunaru Nini PNL
130. Scutaru Adrian George PNL
131. Seres Dénes UDMR
132. Socaciu Victor PSD
133. Solomon Adrian PSD
134. Stan Ioan PSD
135. Stan Ion PSD
136. Stan Nicolae PSD
137. Stanciu Anghel PSD
138. Steriu Valeriu-Andrei Prog.
139. Stragea Sorin Constantin PSD
140. Stroe Ionuț-Marian PNL
141. Stroe Radu PNL
142. Surupăceanu Mugurel PSD
143. Ștefan Viorel PSD
144. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
145. Tătaru Florin-Cristian PSD
146. Tîlvăr Angel PSD
147. Tudose Mihai PSD
148. Tușa Adriana Diana PNL
149. Țaga Claudiu Prog.
150. Țintean Ioan PNL
151. Țîmpău Radu Bogdan PNL
152. Uricec Eugen Constantin PSD
153. Vainer Aurel Mino.
154. Varga Attila UDMR
155. Varga Lucia-Ana PNL
156. Vasile Aurelia Prog.
157. Vasilică Radu Costin PSD
158. Vlase Petru Gabriel PSD
159. Vlădoiu Aurel PSD
160. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
161. Voicu Mihai Alexandru PNL
162. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
163. Zoicaș Gheorghe PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 28 februarie 2021, 15:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro