Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.09.2012 > 17:52 Versiunea pentru printare
Luni, 3 septembrie 2012, ora 17:52

Subiect vot: Prezență - Verificare cartele
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Prog. Neafil.
- prezenți:173 57 52 29 14 11 5 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Albu Gheorghe PD-L
2. Almăjanu Marin PNL
3. Amet Aledin Mino.
4. Anastase Roberta Alma PD-L
5. Andronache Gabriel PD-L
6. Antal István UDMR
7. Ardeleanu Sanda-Maria PD-L
8. Avram Marian -
9. Axenie Carmen PD-L
10. Balcan Viorel PNL
11. Banu Mihai PD-L
12. Barbu Sulfina PD-L
13. Bădălan Eugen PD-L
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Béres Ștefan Vasile UDMR
16. Blaga Iosif Veniamin PD-L
17. Bleotu Vasile PSD
18. Boabeș Dumitru PSD
19. Bode Lucian Nicolae PD-L
20. Boghicevici Claudia PD-L
21. Boiangiu Victor PD-L
22. Bordeianu Dan PNL
23. Bostan Emil Prog.
24. Brătianu Matei Radu PSD
25. Brînză William Gabriel PD-L
26. Buciuta Ștefan Mino.
27. Buda Daniel PD-L
28. Budurescu Daniel-Stamate PNL
29. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD
30. Buican Cristian PNL
31. Burcău Doina PSD
32. Canacheu Costică PD-L
33. Călian Petru PD-L
34. Călin Ion PSD
35. Cărare Viorel PD-L
36. Chircu Doinița-Mariana PD-L
37. Chirilă Constantin PD-L
38. Chiriță Dumitru PSD
39. Ciobanu Gheorghe PSD
40. Ciocan Gheorghe PSD
41. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L
42. Ciuhodaru Tudor Prog.
43. Coclici Radu Eugeniu PSD
44. Cristea Victor PSD
45. Cristian Horia PNL
46. Croitoru Cătălin PSD
47. Damian Ioan PSD
48. Dascălu Constantin PD-L
49. Dobre Victor Paul PNL
50. Dolineaschi Andrei PSD
51. Donțu Mihai-Aurel PNL
52. Dragomir Gheorghe PNL
53. Drăghici Sonia-Maria PSD
54. Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L
55. Dugulescu Marius Cristinel PD-L
56. Dumitrică George Ionuț PNL
57. Dumitru Georgică PNL
58. Dumitru Ion PSD
59. Edler András György UDMR
60. Erdei Dolóczki István UDMR
61. Farago Petru UDMR
62. Farkas Anna-Lili UDMR
63. Firczak Gheorghe Mino.
64. Florescu Adrian PD-L
65. Gabor Gheorghe PNL
66. Ganț Ovidiu Victor Mino.
67. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
68. Gerea Andrei Dominic PNL
69. Gheorghe Tinel PD-L
70. Gherasim Vasile PD-L
71. Ghiță Cornel PD-L
72. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L
73. Ghiveciu Marian PSD
74. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
75. Göndör Marius-Sorin PD-L
76. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
77. Grama Horia PSD
78. Grosaru Mircea Mino.
79. Gust Băloșin Florentin PSD
80. Hogea Gheorghe PNL
81. Holban Titi PNL
82. Holdiș Ioan PD-L
83. Hrebenciuc Viorel PSD
84. Ialomițianu Gheorghe PD-L
85. Iancu Iulian PSD
86. Ibram Iusein Mino.
87. Ionescu George PD-L
88. Iordache Florin PSD
89. Irimescu Mircea PNL
90. Itu Cornel PSD
91. Jipa Florina Ruxandra PSD
92. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
93. Kerekes Károly UDMR
94. Kötő Iosif UDMR
95. Leșe Doru Brașoan PD-L
96. Longher Ghervazen Mino.
97. Lupu Mihai PNL
98. Macaleți Costică PSD
99. Manda Iulian Claudiu PSD
100. Marian Dan Mihai PD-L
101. Marin Mircea PD-L
102. Marinescu Antonella PSD
103. Márton Árpád-Francisc UDMR
104. Máté András-Levente UDMR
105. Merka Adrian-Miroslav Mino.
106. Mitrea Manuela PSD
107. Morega Dan Ilie -
108. Motreanu Dan-Ștefan PNL
109. Movilă Petru PD-L
110. Munteanu Ioan PSD
111. Nassar Rodica PSD
112. Neacșu Marian PSD
113. Negruț Clement PD-L
114. Nicolicea Eugen Prog.
115. Nistor Laurențiu PSD
116. Niță Constantin PSD
117. Nițu Adrian Henorel PD-L
118. Nosa Iuliu PSD
119. Oajdea Daniel Vasile -
120. Olar Corneliu PD-L
121. Oltean Ioan PD-L
122. Oprișcan Mihai Doru PD-L
123. Pál Árpád UDMR
124. Palașcă Viorel PNL
125. Pambuccian Varujan Mino.
126. Pardău Dumitru PNL
127. Păduraru Nicușor PD-L
128. Pâslaru Florin-Costin PSD
129. Petrescu Cristian PD-L
130. Petrescu Petre PSD
131. Pirpiliu Ștefan Daniel -
132. Pop Georgian PSD
133. Popa Octavian-Marius PNL
134. Popeangă Vasile PSD
135. Popescu Adrian PD-L
136. Popescu-Tăriceanu Călin Constantin Anton PNL
137. Popov Dușan Mino.
138. Rățoi Neculai PSD
139. Rebenciuc Neculai PD-L
140. Roman Gheorghe -
141. Roman Ioan Sorin PSD
142. Roșca Lucreția PSD
143. Săpunaru Nini PNL
144. Seremi Ștefan PD-L
145. Seres Dénes UDMR
146. Solomon Adrian PSD
147. Spînu Teodor-Marius PD-L
148. Stan Ioan PSD
149. Stan Ion PSD
150. Stanciu Anghel PSD
151. Steriu Valeriu-Andrei Prog.
152. Stragea Sorin Constantin PSD
153. Stroe Ionuț-Marian PNL
154. Stroe Mihai PD-L
155. Surpățeanu Mihai PD-L
156. Știrbeț Cornel PD-L
157. Tabără Valeriu PD-L
158. Tătaru Florin-Cristian PSD
159. Tîlvăr Angel PSD
160. Toader Mircea-Nicu PD-L
161. Trășculescu Alin Silviu PD-L
162. Tușa Adriana Diana PNL
163. Țaga Claudiu Prog.
164. Țîmpău Radu Bogdan PNL
165. Varga Attila UDMR
166. Vișan Gelu PD-L
167. Vlase Petru Gabriel PSD
168. Vreme Valerian PD-L
169. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L
170. Zătreanu Dan-Radu PD-L
171. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
172. Zisopol Dragoș Gabriel Mino.
173. Zoicaș Gheorghe PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 21 octombrie 2019, 20:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro