Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 23.10.2012 > 15:12 Versiunea pentru printare
Marți, 23 octombrie 2012, ora 15:12

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Prog. Neafil.
- prezenți:174 34 71 40 9 9 8 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Almăjanu Marin PNL
2. Amet Aledin Mino.
3. Ana Gheorghe PSD
4. Andronache Gabriel PD-L
5. Antal István UDMR
6. Antochi Gheorghe PSD
7. Apostolache Mihai Cristian PD-L
8. Avram Marian -
9. Balcan Viorel PNL
10. Barbu Sulfina PD-L
11. Bănicioiu Nicolae PSD
12. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
13. Berci Vasile PNL
14. Béres Ștefan Vasile UDMR
15. Bleotu Vasile PSD
16. Boabeș Dumitru PSD
17. Bobeș Marin PSD
18. Bordeianu Dan PNL
19. Bostan Emil Prog.
20. Brătianu Matei Radu PSD
21. Bud Nicolae PD-L
22. Buda Daniel PD-L
23. Budurescu Daniel-Stamate PNL
24. Buican Cristian PNL
25. Burcău Doina PSD
26. Burlacu Cristian-Ion PD-L
27. Calimente Mihăiță PNL
28. Călian Petru PD-L
29. Călin Ion PSD
30. Câmpeanu Mariana PNL
31. Chircu Doinița-Mariana PD-L
32. Chirilă Constantin PD-L
33. Chiriță Dumitru PSD
34. Chiuariu Tudor-Alexandru PNL
35. Ciobanu Gheorghe PSD
36. Ciocan Gheorghe PSD
37. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L
38. Ciuhodaru Tudor Prog.
39. Coclici Radu Eugeniu PSD
40. Covaci Dorel PSD
41. Cristea Victor PSD
42. Cristian Horia PNL
43. Croitoru Cătălin PSD
44. Damian Ioan PSD
45. Dascălu Constantin PD-L
46. Dobre Cristina Elena PD-L
47. Dobre Victor Paul PNL
48. Donțu Mihai-Aurel PNL
49. Dragomir Gheorghe PNL
50. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
51. Drăghici Sonia-Maria PSD
52. Dugulescu Marius Cristinel PD-L
53. Dumitrache Ileana Cristina PSD
54. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
55. Dumitrică George Ionuț PNL
56. Dumitru Georgică PNL
57. Erdei Dolóczki István UDMR
58. Farago Petru UDMR
59. Florescu Adrian PD-L
60. Gabor Gheorghe PNL
61. Ganț Ovidiu Victor Mino.
62. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
63. Geantă Florian Daniel PD-L
64. Gerea Andrei Dominic PNL
65. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L
66. Ghiveciu Marian PSD
67. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
68. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
69. Grama Horia PSD
70. Gust Băloșin Florentin PSD
71. Holdiș Ioan PD-L
72. Horj Pavel PNL
73. Hrebenciuc Viorel PSD
74. Ialomițianu Gheorghe PD-L
75. Iancu Iulian PSD
76. Ibram Iusein Mino.
77. Ionescu George PD-L
78. Iordache Florin PSD
79. Iordache Luminița Prog.
80. Iorguș Zanfir PD-L
81. Itu Cornel PSD
82. Kerekes Károly UDMR
83. Kötő Iosif UDMR
84. Lubanovici Mircea PD-L
85. Luca Ciprian-Florin PSD
86. Lupu Mihai PNL
87. Macaleți Costică PSD
88. Manda Iulian Claudiu PSD
89. Manolescu Oana Mino.
90. Martin Eduard-Stelian PSD
91. Máté András-Levente UDMR
92. Mazilu Constantin Prog.
93. Merka Adrian-Miroslav Mino.
94. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
95. Mircovici Niculae Mino.
96. Mitrea Manuela PSD
97. Mocanu Vasile PSD
98. Mocioalcă Ion PSD
99. Motreanu Dan-Ștefan PNL
100. Munteanu Ioan PSD
101. Nassar Rodica PSD
102. Negruț Clement PD-L
103. Nica Dan PSD
104. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
105. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
106. Nistor Laurențiu PSD
107. Niță Constantin PSD
108. Nițu Adrian Henorel PD-L
109. Nosa Iuliu PSD
110. Oltean Ioan PD-L
111. Oprișcan Mihai Doru PD-L
112. Orban Ludovic PNL
113. Pál Árpád UDMR
114. Palașcă Viorel PNL
115. Palăr Ionel PNL
116. Panțîru Tudor PSD
117. Pardău Dumitru PNL
118. Păduraru Nicușor PD-L
119. Păun Nicolae Mino.
120. Petrescu Cristian PD-L
121. Petrescu Petre PSD
122. Plăiașu Gabriel PNL
123. Pocora Cristina-Ancuța PNL
124. Pop Georgian PSD
125. Popa Octavian-Marius PNL
126. Popeangă Vasile PSD
127. Popescu Cosmin Mihai PD-L
128. Popescu Dan-Mircea PSD
129. Popov Dușan Mino.
130. Potor Călin PNL
131. Prigoană Vasile-Silviu -
132. Rățoi Neculai PSD
133. Rizea Cristian PSD
134. Roman Gheorghe PSD
135. Roman Ioan Sorin PSD
136. Roșca Lucreția PSD
137. Sava Andrei-Valentin PSD
138. Săniuță Marian-Florian -
139. Săpunaru Nini PNL
140. Scutaru Adrian George PNL
141. Seres Dénes UDMR
142. Socaciu Victor PSD
143. Solomon Adrian PSD
144. Stan Ioan PSD
145. Stan Nicolae PSD
146. Stanciu Anghel PSD
147. Stavrositu Maria PD-L
148. Steriu Valeriu-Andrei Prog.
149. Stragea Sorin Constantin PSD
150. Stroe Mihai PD-L
151. Stroe Radu PNL
152. Ștefan Viorel PSD
153. Tabără Valeriu PD-L
154. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
155. Tătaru Florin-Cristian PSD
156. Tîlvăr Angel PSD
157. Toader Mircea-Nicu PD-L
158. Tudose Mihai PSD
159. Tușa Adriana Diana PNL
160. Țaga Claudiu Prog.
161. Țintean Ioan PNL
162. Țîmpău Radu Bogdan PNL
163. Țurea Răzvan Prog.
164. Uricec Eugen Constantin PSD
165. Vainer Aurel Mino.
166. Vasile Aurelia Prog.
167. Vasilică Radu Costin PSD
168. Vîlcu Samoil PD-L
169. Vlase Petru Gabriel PSD
170. Vlădoiu Aurel PSD
171. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
172. Voicu Mihai Alexandru PNL
173. Zătreanu Dan-Radu PD-L
174. Zoicaș Gheorghe PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 18 septembrie 2020, 20:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro