Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.12.2019 > 10:17 Versiunea pentru printare
Miercuri, 18 decembrie 2019, ora 10:17

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:250 117 56 25 18 10 7 9 6 2
- voturi pentru (DA):250 117 56 25 18 10 7 9 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
2. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
3. Zainea Cornel USR DA
4. Weber Mihai PSD DA
5. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
6. Vosganian Varujan ALDE DA
7. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
8. Vîrză Mihăiță PSD DA
9. Vîlceanu Dan PNL DA
10. Vișan George-Gabriel PSD DA
11. Velcea Nicolae PSD DA
12. Varga Vasile PNL DA
13. Varga Glad-Aurel PNL DA
14. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
15. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
16. Țachianu Marian PSD DA
17. Tușa Adriana Diana PSD DA
18. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
19. Turcan Raluca PNL DA
20. Tudor Beatrice PSD DA
21. Tripa Florin-Dan PSD DA
22. Trăilă Cristina PNL DA
23. Toma Ilie PSD DA
24. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
25. Todor Adrian PSD DA
26. Terea Ioan PSD DA
27. Teiș Alina PSD DA
28. Teacă Alexandru PMP DA
29. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
30. Tabugan Ion ALDE DA
31. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
32. Ștefan Ion PNL DA
33. Ștefan Corneliu PSD DA
34. Șovăială Constantin PNL DA
35. Șova Lucian PSD DA
36. Șotcan Theodora PSD DA
37. Șișcu George PNL DA
38. Șimon Gheorghe PSD DA
39. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
40. Șarapatin Elvira PSD DA
41. Szabó Ödön UDMR DA
42. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
43. Suciu Matei PSD DA
44. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
45. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
46. Stancu Florinel PRO România DA
47. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
48. Stan Viorel PSD DA
49. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
50. Solomon Adrian PSD DA
51. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
52. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
53. Simonis Alfred - Robert PSD DA
54. Simion Lucian-Eduard PSD DA
55. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
56. Seres Dénes UDMR DA
57. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
58. Sefer Cristian-George PSD DA
59. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
60. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
61. Rotaru Alexandru PSD DA
62. Roșca Lucreția PSD DA
63. Romanescu Cristinel PNL DA
64. Roman Ioan Sorin PSD DA
65. Roman Florin-Claudiu PNL DA
66. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
67. Răduț Violeta PSD DA
68. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
69. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
70. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
71. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
72. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
73. Radu Anișoara PSD DA
74. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
75. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
76. Presură Alexandra PSD DA
77. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
78. Popescu Pavel PNL DA
79. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
80. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
81. Popa Florin PSD DA
82. Pop Rareș Tudor USR DA
83. Pop Andrei PSD DA
84. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
85. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
86. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
87. Petcu Toma-Florin ALDE DA
88. Păle Dănuț PSD DA
89. Pașcan Emil-Marius PMP DA
90. Paraschiv Rodica PSD DA
91. Pană Adriana-Doina PSD DA
92. Pambuccian Varujan Minoritati DA
93. Oteșanu Daniela PSD DA
94. Oros Nechita-Adrian PNL DA
95. Oprea Dumitru PNL DA
96. Olteanu Daniel ALDE DA
97. Nosa Iuliu PSD DA
98. Niță Nicu PSD DA
99. Nistor Laurențiu PSD DA
100. Nicolae Andrei PSD DA
101. Nicoară Romeo Florin PNL DA
102. Nechifor Cătălin-Ioan PRO România DA
103. Neață Eugen PSD DA
104. Neagu Nicolae PNL DA
105. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
106. Mușoiu Ștefan PSD DA
107. Movilă Petru PMP DA
108. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
109. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
110. Mînzatu Roxana PSD DA
111. Mircea Florin PSD DA
112. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
113. Mihalescul Dumitru PNL DA
114. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
115. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
116. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
117. Manole Petre-Florin PSD DA
118. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
119. Macovei Silviu Nicu PSD DA
120. Lupescu Dumitru USR DA
121. Lupașcu Costel PSD DA
122. Lungu Tudorița PNL DA
123. Lovin Dumitru ALDE DA
124. Longher Victoria Minoritati DA
125. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
126. Lazăr Sorin PSD DA
127. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
128. Korodi Attila UDMR DA
129. Kelemen Hunor UDMR DA
130. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
131. Itu Cornel PSD DA
132. Iordache Florin PSD DA
133. Ioniță Antoneta PNL DA
134. Ionescu George PNL DA
135. Ion Stelian-Cristian USR DA
136. Intotero Natalia-Elena PSD DA
137. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
138. Ibram Iusein Minoritati DA
139. Iancu Marius-Ionel PSD DA
140. Iancu Iulian PSD DA
141. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
142. Huncă Mihaela PRO România DA
143. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
144. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
145. Hărătău Elena PNL DA
146. Halici Nicușor PSD DA
147. Gudu Vasile PNL DA
148. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
149. Giugea Nicolae PNL DA
150. Gilia Claudia PSD DA
151. Ghilea Găvrilă PNL DA
152. Gherman Dumitru PSD DA
153. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
154. Gheorghiu Bogdan PNL DA
155. Gheorghe Tinel PNL DA
156. Georgescu Nicolae PSD DA
157. Georgescu Laura PSD DA
158. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
159. Gavrilă Camelia PSD DA
160. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
161. Furtună Mirela PSD DA
162. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
163. Floroiu Ionel PSD DA
164. Florea Oana-Consuela PSD DA
165. Fădor Angelica PNL DA
166. Farago Petru UDMR DA
167. Erdei Dolóczki István UDMR DA
168. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
169. Dunava Costel Neculai PSD DA
170. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
171. Drulă Cătălin USR DA
172. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
173. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
174. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
175. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
176. Dobre Victor Paul PNL DA
177. Dîrzu Ioan PSD DA
178. Dinu Cristina-Elena PSD DA
179. Dehelean Silviu USR DA
180. Dan Nicușor Daniel USR DA
181. Cupșa Ioan PNL DA
182. Cupă Ion ALDE DA
183. Culeafă Mihai PNL DA
184. Cucșa Marian-Gheorghe - DA
185. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
186. Csoma Botond UDMR DA
187. Csép Éva-Andrea UDMR DA
188. Cosma Lavinia-Corina USR DA
189. Constantin Daniel - DA
190. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
191. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
192. Cocoș Vasile PSD DA
193. Cobuz Maricela PSD DA
194. Cîtea Vasile PSD DA
195. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
196. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
197. Ciocan Dan PSD DA
198. Cioabă Petre PSD DA
199. Chiriac Viorel PSD DA
200. Chichirău Cosette-Paula USR DA
201. Cherecheș Viorica PNL DA
202. Cherecheș Florica PNL DA
203. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
204. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
205. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
206. Călin Ion PSD DA
207. Căciulă Aurel PSD DA
208. Calotă Florică Ică ALDE DA
209. Calista Mara-Daniela PNL DA
210. Burciu Cristina PSD DA
211. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
212. Bulai Iulian USR DA
213. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
214. Budăi Marius-Constantin PSD DA
215. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
216. Bran-Voinea Ioana PSD DA
217. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
218. Botez Mihai-Cătălin USR DA
219. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
220. Bontea Vlad PSD DA
221. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
222. Bogaciu Alexandra-Corina PRO România DA
223. Bodea Marius PNL DA
224. Bode Lucian Nicolae PNL DA
225. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
226. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
227. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
228. Bica Dănuț PNL DA
229. Benkő Erika UDMR DA
230. Benga Tudor - Vlad USR DA
231. Benedek Zacharie UDMR DA
232. Bende Sándor UDMR DA
233. Bejinariu Eugen PSD DA
234. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
235. Barna Ilie Dan USR DA
236. Banias Mircea Marius PRO România DA
237. Balint Liviu-Ioan PRO România DA
238. Balan Ioan PNL DA
239. Babuș Radu PSD DA
240. Axinte Vasile PSD DA
241. Avram Constantin ALDE DA
242. Ardelean Ben-Oni PNL DA
243. Anton Anton ALDE DA
244. Antal István-János UDMR DA
245. Andrușcă Dănuț PSD DA
246. Andronache Gabriel PNL DA
247. Anastase Roberta Alma PNL DA
248. Ampleev Andrian Minoritati DA
249. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
250. Achiței Vasile-Cristian PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 20 octombrie 2021, 10:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro