Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.01.2020 > 15:33 Versiunea pentru printare
Marți, 28 ianuarie 2020, ora 15:33

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:253 111 70 21 4 10 9 12 11 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Andrușcă Dănuț PSD
2. Axinte Vasile PSD
3. Babuș Radu PSD
4. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
5. Bejinariu Eugen PSD
6. Boboc Tudorița-Rodica PSD
7. Boboc Valentin Gabriel PSD
8. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
9. Bontea Vlad PSD
10. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
11. Bran-Voinea Ioana PSD
12. Bucura-Oprescu Simona PSD
13. Budăi Marius-Constantin PSD
14. Buicu Corneliu-Florin PSD
15. Căciulă Aurel PSD
16. Călin Ion PSD
17. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
18. Căruceru Aida-Cristina PSD
19. Chiriac Viorel PSD
20. Cioabă Petre PSD
21. Ciofu Tamara-Dorina PSD
22. Ciolacu Ion-Marcel PSD
23. Cîtea Vasile PSD
24. Cobuz Maricela PSD
25. Cocoș Vasile PSD
26. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
27. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
28. Dinu Cristina-Elena PSD
29. Dîrzu Ioan PSD
30. Dobrică Ionela Viorela PSD
31. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
32. Dunava Costel Neculai PSD
33. Florea Oana-Consuela PSD
34. Floroiu Ionel PSD
35. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
36. Furtună Mirela PSD
37. Gavrilă Camelia PSD
38. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
39. Georgescu Laura PSD
40. Georgescu Nicolae PSD
41. Gherman Dumitru PSD
42. Gilia Claudia PSD
43. Holban Georgeta-Carmen PSD
44. Iancu Iulian PSD
45. Iancu Marius-Ionel PSD
46. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
47. Intotero Natalia-Elena PSD
48. Itu Cornel PSD
49. Jivan Luminița-Maria PSD
50. Lazăr Sorin PSD
51. Lupașcu Costel PSD
52. Macovei Silviu Nicu PSD
53. Manole Petre-Florin PSD
54. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
55. Mărgărit Mitică-Marius PSD
56. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
57. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
58. Mircea Florin PSD
59. Mînzatu Roxana PSD
60. Mușoiu Ștefan PSD
61. Nasra Gabriel-Horia PSD
62. Neață Eugen PSD
63. Nistor Laurențiu PSD
64. Niță Nicu PSD
65. Nosa Iuliu PSD
66. Oteșanu Daniela PSD
67. Paraschiv Rodica PSD
68. Păle Dănuț PSD
69. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
70. Pop Andrei PSD
71. Popa Florin PSD
72. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
73. Presură Alexandra PSD
74. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
75. Rădulescu Alexandru PSD
76. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
77. Răduț Violeta PSD
78. Roman Ioan Sorin PSD
79. Roșca Lucreția PSD
80. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
81. Sefer Cristian-George PSD
82. Simion Lucian-Eduard PSD
83. Simonis Alfred - Robert PSD
84. Stan Viorel PSD
85. Stativă Irinel Ioan PSD
86. Stănescu Alexandru PSD
87. Steriu Valeriu-Andrei PSD
88. Suciu Matei PSD
89. Suciu Vasile-Daniel PSD
90. Șerban Ciprian-Constantin PSD
91. Șimon Gheorghe PSD
92. Șotcan Theodora PSD
93. Șova Lucian PSD
94. Ștefan Corneliu PSD
95. Tănăsescu Alina-Elena PSD
96. Teiș Alina PSD
97. Tîlvăr Angel PSD
98. Todor Adrian PSD
99. Toma Ilie PSD
100. Tripa Florin-Dan PSD
101. Tudor Beatrice PSD
102. Tușa Adriana Diana PSD
103. Țachianu Marian PSD
104. Ursu Răzvan-Ion PSD
105. Vasilescu Lia Olguța PSD
106. Velcea Nicolae PSD
107. Vișan George-Gabriel PSD
108. Vîrză Mihăiță PSD
109. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
110. Weber Mihai PSD
111. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Alexe Costel PNL
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PNL
5. Andronache Gabriel PNL
6. Ardelean Ben-Oni PNL
7. Balan Ioan PNL
8. Balint Liviu-Ioan PNL
9. Banias Mircea Marius PNL
10. Bica Dănuț PNL
11. Bode Lucian Nicolae PNL
12. Boroianu Aurel-Robert PNL
13. Buican Cristian PNL
14. Bumb Sorin-Ioan PNL
15. Burciu Cristina PNL
16. Calista Mara-Daniela PNL
17. Cherecheș Florica PNL
18. Cherecheș Viorica PNL
19. Cîmpeanu Sorin Mihai PNL
20. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
21. Culeafă Mihai PNL
22. Cupșa Ioan PNL
23. Dobre Victor Paul PNL
24. Fădor Angelica PNL
25. Florea Damian PNL
26. Găină Mihăiță PNL
27. Gheorghe Andrei Daniel PNL
28. Gheorghe Tinel PNL
29. Gheorghiu Bogdan PNL
30. Giugea Nicolae PNL
31. Gudu Vasile PNL
32. Hărătău Elena PNL
33. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
34. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
35. Ionescu George PNL
36. Ioniță Antoneta PNL
37. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
38. Lungu Tudorița PNL
39. Mareș Mara PNL
40. Mihalescul Dumitru PNL
41. Moldovan Sorin-Dan PNL
42. Neagu Nicolae PNL
43. Nicoară Romeo Florin PNL
44. Olar Corneliu PNL
45. Oprea Dumitru PNL
46. Oros Nechita-Adrian PNL
47. Palăr Ionel PNL
48. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
49. Popescu Pavel PNL
50. Popescu Virgil-Daniel PNL
51. Prișcă Răzvan Sorin PNL
52. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
53. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
54. Roman Florin-Claudiu PNL
55. Romanescu Cristinel PNL
56. Săftoiu Ana Adriana PNL
57. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
58. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
59. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
60. Stamatian Vasile-Florin PNL
61. Șișcu George PNL
62. Șovăială Constantin PNL
63. Ștefan Ion PNL
64. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
65. Trăilă Cristina PNL
66. Turcan Raluca PNL
67. Varga Glad-Aurel PNL
68. Varga Vasile PNL
69. Vîlceanu Dan PNL
70. Voicu Mihai Alexandru PNL
1. Arsu Alin-Ionuț USR
2. Benga Tudor - Vlad USR
3. Botez Mihai-Cătălin USR
4. Cosma Lavinia-Corina USR
5. Dan Nicușor Daniel USR
6. Dehelean Silviu USR
7. Duruș Vlad-Emanuel USR
8. Iurișniți Cristina-Ionela USR
9. Lupescu Dumitru USR
10. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
11. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
12. Pop Rareș Tudor USR
13. Popescu Nicolae-Daniel USR
14. Prisnel Adrian-Claudiu USR
15. Prună Cristina-Mădălina USR
16. Rădulescu Dan-Răzvan USR
17. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
18. Seidler Cristian-Gabriel USR
19. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
20. Vlad Sergiu Cosmin USR
21. Zainea Cornel USR
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
2. Benedek Zacharie UDMR
3. Sebestyén Csaba-István UDMR
4. Seres Dénes UDMR
1. Anton Anton ALDE
2. Calotă Florică Ică ALDE
3. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
4. Cupă Ion ALDE
5. Gerea Andrei Dominic ALDE
6. Lovin Dumitru ALDE
7. Petcu Toma-Florin ALDE
8. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
9. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
10. Vosganian Varujan ALDE
1. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
2. Codreanu Constantin PMP
3. Cristache Cătălin PMP
4. Pașcan Emil-Marius PMP
5. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
6. Simionca Ionuț PMP
7. Teacă Alexandru PMP
8. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
9. Turcescu Robert-Nicolae PMP
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ampleev Andrian Minoritati
3. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
4. Firczak Iulius Marian Minoritati
5. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
6. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
7. Pambuccian Varujan Minoritati
8. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
9. Popescu Mariana-Venera Minoritati
10. Vasile Daniel Minoritati
11. Vexler Silviu Minoritati
12. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
1. Bogaciu Alexandra-Corina PRO România
2. Havrici Emanuel-Iuliu PRO România
3. Huncă Mihaela PRO România
4. Mocioalcă Ion PRO România
5. Mohaci Mihai PRO România
6. Niță Mihai PRO România
7. Petric Octavian PRO România
8. Pop Georgian PRO România
9. Spânu Ion PRO România
10. Stancu Florinel PRO România
11. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
1. Băișanu Ștefan-Alexandru -
2. Cucșa Marian-Gheorghe -
3. Dohotaru Adrian-Octavian -
4. Gavrilescu Grațiela Leocadia -
5. Iftimie Neculai -

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 25 octombrie 2021, 18:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro