Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2020 > 13:30 Versiunea pentru printare
Marți, 11 februarie 2020, ora 13:30

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:258 112 60 23 16 6 14 16 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
2. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
3. Zainea Cornel USR
4. Weber Mihai PSD
5. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
6. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
7. Vlad Sergiu Cosmin USR
8. Vîrză Mihăiță PSD
9. Vîlceanu Dan PNL
10. Vișan George-Gabriel PSD
11. Vexler Silviu Minoritati
12. Velcea Nicolae PSD
13. Văcaru Alin Vasile PRO România
14. Vass Levente UDMR
15. Vasilică Radu Costin PSD
16. Vasilescu Lia Olguța PSD
17. Vasile Daniel Minoritati
18. Ursu Răzvan-Ion PSD
19. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
20. Tușa Adriana Diana PSD
21. Turcescu Robert-Nicolae PMP
22. Tudor Beatrice PSD
23. Trăilă Cristina PNL
24. Toma Ilie PSD
25. Tîlvăr Angel PSD
26. Teiș Alina PSD
27. Teacă Alexandru PMP
28. Tănăsescu Alina-Elena PSD
29. Tabugan Ion -
30. Ștefan Corneliu PSD
31. Șovăială Constantin PNL
32. Șotcan Theodora PSD
33. Șișcu George PNL
34. Șimon Gheorghe PSD
35. Șerban Ciprian-Constantin PSD
36. Șarapatin Elvira PSD
37. Surgent Marius-Gheorghe -
38. Suciu Vasile-Daniel PSD
39. Suciu Matei PSD
40. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
41. Steriu Valeriu-Andrei PSD
42. Stănescu Alexandru PSD
43. Stativă Irinel Ioan PSD
44. Stancu Florinel PRO România
45. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
46. Stamatian Vasile-Florin PNL
47. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
48. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
49. Simonis Alfred - Robert PSD
50. Simionca Ionuț PMP
51. Simion Lucian-Eduard PSD
52. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
53. Seres Dénes UDMR
54. Seidler Cristian-Gabriel USR
55. Sefer Cristian-George PSD
56. Sebestyén Csaba-István UDMR
57. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
58. Săftoiu Ana Adriana PNL
59. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
60. Rotaru Alexandru PSD
61. Romanescu Cristinel PNL
62. Roman Ioan Sorin PSD
63. Roman Florin-Claudiu PNL
64. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
65. Răduț Violeta PSD
66. Rădulescu Dan-Răzvan USR
67. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
68. Rădulescu Alexandru PSD
69. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
70. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
71. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
72. Prună Cristina-Mădălina USR
73. Prișcă Răzvan Sorin PNL
74. Prisnel Adrian-Claudiu USR
75. Presură Alexandra PSD
76. Preda Cezar-Florin PNL
77. Popescu Pavel PNL
78. Popescu Nicolae-Daniel USR
79. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
80. Popa Mihai Valentin PRO România
81. Popa Florin PSD
82. Pop Georgian PSD
83. Pop Andrei PSD
84. Ponta Victor-Viorel PRO România
85. Podașcă Gabriela-Maria PRO România
86. Pistru Eusebiu-Manea -
87. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
88. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
89. Petric Octavian PRO România
90. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
91. Petrea Gabriel PRO România
92. Păle Dănuț PSD
93. Pau Radu - Adrian PRO România
94. Paraschiv Rodica PSD
95. Pană Adriana-Doina PSD
96. Pambuccian Varujan Minoritati
97. Palăr Ionel PNL
98. Oteșanu Daniela PSD
99. Oprea Dumitru PNL
100. Olteanu Daniel -
101. Nosa Iuliu PSD
102. Niță Nicu PSD
103. Niță Mihai PRO România
104. Nistor Laurențiu PSD
105. Nicolae Andrei PSD
106. Nicoară Romeo Florin PNL
107. Neață Eugen PSD
108. Neagu Nicolae PNL
109. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
110. Nasra Gabriel-Horia PSD
111. Mușoiu Ștefan PSD
112. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
113. Moldovan Sorin-Dan PNL
114. Moise Costin-Sebastian PMP
115. Mohaci Mihai PRO România
116. Mocioalcă Ion PRO România
117. Mînzatu Roxana PSD
118. Mircea Florin PSD
119. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
120. Mihalescul Dumitru PNL
121. Mărgărit Mitică-Marius PSD
122. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
123. Marica Petru-Sorin PRO România
124. Mareș Mara PNL
125. Manole Petre-Florin PSD
126. Magyar Loránd-Bálint UDMR
127. Macovei Silviu Nicu PSD
128. Lupescu Dumitru USR
129. Lupașcu Costel PSD
130. Lungu Tudorița PNL
131. Lovin Dumitru -
132. Longher Victoria Minoritati
133. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
134. Lazăr Sorin PSD
135. Kulcsár-Terza József-György UDMR
136. Jivan Luminița-Maria PSD
137. Iurișniți Cristina-Ionela USR
138. Itu Cornel PSD
139. Iordache Florin PSD
140. Ioniță Antoneta PNL
141. Ionescu George PNL
142. Intotero Natalia-Elena PSD
143. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
144. Ibram Iusein Minoritati
145. Iancu Marius-Ionel PSD
146. Iancu Iulian PSD
147. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
148. Huncă Mihaela PRO România
149. Holban Georgeta-Carmen PSD
150. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
151. Hărătău Elena PNL
152. Gudu Vasile PNL
153. Gilia Claudia PSD
154. Ghilea Găvrilă PNL
155. Gherman Dumitru PSD
156. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
157. Gheorghe Tinel PNL
158. Gheorghe Andrei Daniel PNL
159. Gerea Andrei Dominic -
160. Georgescu Nicolae PSD
161. Georgescu Laura PSD
162. Găină Mihăiță PNL
163. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
164. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
165. Gavrilă Camelia PSD
166. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
167. Furic Iarco Minoritati
168. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
169. Floroiu Ionel PSD
170. Florea Oana-Consuela PSD
171. Florea Damian PNL
172. Firczak Iulius Marian Minoritati
173. Fădor Angelica PNL
174. Farago Petru UDMR
175. Erdei Dolóczki István UDMR
176. Duruș Vlad-Emanuel USR
177. Durbacă Eugen PRO România
178. Dunava Costel Neculai PSD
179. Dumitrache Ileana Cristina PSD
180. Drulă Cătălin USR
181. Dohotaru Adrian-Octavian -
182. Dobrovie Matei-Adrian PNL
183. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
184. Dobrică Ionela Viorela PSD
185. Dobre Victor Paul PNL
186. Dobre Mircea-Titus PRO România
187. Dîrzu Ioan PSD
188. Dinu Cristina-Elena PSD
189. Dan Nicușor Daniel USR
190. Cupșa Ioan PNL
191. Cupă Ion PMP
192. Culeafă Mihai PNL
193. Cucșa Marian-Gheorghe PSD
194. Csoma Botond UDMR
195. Csép Éva-Andrea UDMR
196. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
197. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
198. Codreanu Constantin PMP
199. Cocoș Vasile PSD
200. Cobuz Maricela PSD
201. Cîtea Vasile PSD
202. Ciolacu Ion-Marcel PSD
203. Ciofu Tamara-Dorina PSD
204. Ciocan Dan PSD
205. Cioabă Petre PSD
206. Chiriac Viorel PSD
207. Chichirău Cosette-Paula USR
208. Cherecheș Florica PNL
209. Căruceru Aida-Cristina PSD
210. Călin Ion PSD
211. Căciulă Aurel PSD
212. Calista Mara-Daniela PNL
213. Burciu Cristina PNL
214. Bumb Sorin-Ioan PNL
215. Bulai Iulian USR
216. Buicu Corneliu-Florin PSD
217. Budăi Marius-Constantin PSD
218. Bucura-Oprescu Simona PSD
219. Bran-Voinea Ioana PSD
220. Botez Mihai-Cătălin USR
221. Borza Remus-Adrian PNL
222. Boroianu Aurel-Robert PNL
223. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
224. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
225. Bodea Marius PNL
226. Bode Lucian Nicolae PNL
227. Boboc Valentin Gabriel PSD
228. Boboc Tudorița-Rodica PSD
229. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
230. Biró Rozália-Ibolya UDMR
231. Biro Zsolt-Istvan UDMR
232. Birchall Ana -
233. Bica Dănuț PNL
234. Benkő Erika UDMR
235. Benga Tudor - Vlad USR
236. Benedek Zacharie UDMR
237. Bende Sándor UDMR
238. Bejinariu Eugen PSD
239. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
240. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD
241. Barna Ilie Dan USR
242. Banias Mircea Marius PNL
243. Balint Liviu-Ioan PNL
244. Balan Ioan PNL
245. Babuș Radu PSD
246. Axinte Vasile PSD
247. Avram Constantin -
248. Arsu Alin-Ionuț USR
249. Ardelean Ben-Oni PNL
250. Apjok Norbert UDMR
251. Anton Anton -
252. Antal István-János UDMR
253. Andronache Gabriel PNL
254. Andrei Alexandru-Ioan PNL
255. Anastase Roberta Alma PNL
256. Ampleev Andrian Minoritati
257. Adnagi Slavoliub Minoritati
258. Achiței Vasile-Cristian PNL

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 18 octombrie 2021, 18:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro