Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2020 > 13:30 Versiunea pentru printare
Marți, 11 februarie 2020, ora 13:30

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:258 112 60 23 16 6 14 16 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Axinte Vasile PSD
2. Babuș Radu PSD
3. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD
4. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
5. Bejinariu Eugen PSD
6. Boboc Tudorița-Rodica PSD
7. Boboc Valentin Gabriel PSD
8. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
9. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
10. Bran-Voinea Ioana PSD
11. Bucura-Oprescu Simona PSD
12. Budăi Marius-Constantin PSD
13. Buicu Corneliu-Florin PSD
14. Căciulă Aurel PSD
15. Călin Ion PSD
16. Căruceru Aida-Cristina PSD
17. Chiriac Viorel PSD
18. Cioabă Petre PSD
19. Ciocan Dan PSD
20. Ciofu Tamara-Dorina PSD
21. Ciolacu Ion-Marcel PSD
22. Cîtea Vasile PSD
23. Cobuz Maricela PSD
24. Cocoș Vasile PSD
25. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
26. Cucșa Marian-Gheorghe PSD
27. Dinu Cristina-Elena PSD
28. Dîrzu Ioan PSD
29. Dobrică Ionela Viorela PSD
30. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
31. Dumitrache Ileana Cristina PSD
32. Dunava Costel Neculai PSD
33. Florea Oana-Consuela PSD
34. Floroiu Ionel PSD
35. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
36. Gavrilă Camelia PSD
37. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
38. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
39. Georgescu Laura PSD
40. Georgescu Nicolae PSD
41. Gherman Dumitru PSD
42. Gilia Claudia PSD
43. Holban Georgeta-Carmen PSD
44. Iancu Iulian PSD
45. Iancu Marius-Ionel PSD
46. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
47. Intotero Natalia-Elena PSD
48. Iordache Florin PSD
49. Itu Cornel PSD
50. Jivan Luminița-Maria PSD
51. Lazăr Sorin PSD
52. Lupașcu Costel PSD
53. Macovei Silviu Nicu PSD
54. Manole Petre-Florin PSD
55. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
56. Mărgărit Mitică-Marius PSD
57. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
58. Mircea Florin PSD
59. Mînzatu Roxana PSD
60. Mușoiu Ștefan PSD
61. Nasra Gabriel-Horia PSD
62. Neață Eugen PSD
63. Nicolae Andrei PSD
64. Nistor Laurențiu PSD
65. Niță Nicu PSD
66. Nosa Iuliu PSD
67. Oteșanu Daniela PSD
68. Pană Adriana-Doina PSD
69. Paraschiv Rodica PSD
70. Păle Dănuț PSD
71. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
72. Pop Andrei PSD
73. Pop Georgian PSD
74. Popa Florin PSD
75. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
76. Presură Alexandra PSD
77. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
78. Rădulescu Alexandru PSD
79. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
80. Răduț Violeta PSD
81. Roman Ioan Sorin PSD
82. Rotaru Alexandru PSD
83. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
84. Sefer Cristian-George PSD
85. Simion Lucian-Eduard PSD
86. Simonis Alfred - Robert PSD
87. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
88. Stativă Irinel Ioan PSD
89. Stănescu Alexandru PSD
90. Steriu Valeriu-Andrei PSD
91. Suciu Matei PSD
92. Suciu Vasile-Daniel PSD
93. Șarapatin Elvira PSD
94. Șerban Ciprian-Constantin PSD
95. Șimon Gheorghe PSD
96. Șotcan Theodora PSD
97. Ștefan Corneliu PSD
98. Tănăsescu Alina-Elena PSD
99. Teiș Alina PSD
100. Tîlvăr Angel PSD
101. Toma Ilie PSD
102. Tudor Beatrice PSD
103. Tușa Adriana Diana PSD
104. Ursu Răzvan-Ion PSD
105. Vasilescu Lia Olguța PSD
106. Vasilică Radu Costin PSD
107. Velcea Nicolae PSD
108. Vișan George-Gabriel PSD
109. Vîrză Mihăiță PSD
110. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
111. Weber Mihai PSD
112. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Anastase Roberta Alma PNL
3. Andrei Alexandru-Ioan PNL
4. Andronache Gabriel PNL
5. Ardelean Ben-Oni PNL
6. Balan Ioan PNL
7. Balint Liviu-Ioan PNL
8. Banias Mircea Marius PNL
9. Bica Dănuț PNL
10. Bode Lucian Nicolae PNL
11. Bodea Marius PNL
12. Boroianu Aurel-Robert PNL
13. Borza Remus-Adrian PNL
14. Bumb Sorin-Ioan PNL
15. Burciu Cristina PNL
16. Calista Mara-Daniela PNL
17. Cherecheș Florica PNL
18. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
19. Culeafă Mihai PNL
20. Cupșa Ioan PNL
21. Dobre Victor Paul PNL
22. Dobrovie Matei-Adrian PNL
23. Fădor Angelica PNL
24. Florea Damian PNL
25. Găină Mihăiță PNL
26. Gheorghe Andrei Daniel PNL
27. Gheorghe Tinel PNL
28. Ghilea Găvrilă PNL
29. Gudu Vasile PNL
30. Hărătău Elena PNL
31. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
32. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
33. Ionescu George PNL
34. Ioniță Antoneta PNL
35. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
36. Lungu Tudorița PNL
37. Mareș Mara PNL
38. Mihalescul Dumitru PNL
39. Moldovan Sorin-Dan PNL
40. Neagu Nicolae PNL
41. Nicoară Romeo Florin PNL
42. Oprea Dumitru PNL
43. Palăr Ionel PNL
44. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
45. Popescu Pavel PNL
46. Preda Cezar-Florin PNL
47. Prișcă Răzvan Sorin PNL
48. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
49. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
50. Roman Florin-Claudiu PNL
51. Romanescu Cristinel PNL
52. Săftoiu Ana Adriana PNL
53. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
54. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
55. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
56. Stamatian Vasile-Florin PNL
57. Șișcu George PNL
58. Șovăială Constantin PNL
59. Trăilă Cristina PNL
60. Vîlceanu Dan PNL
1. Arsu Alin-Ionuț USR
2. Barna Ilie Dan USR
3. Benga Tudor - Vlad USR
4. Botez Mihai-Cătălin USR
5. Bulai Iulian USR
6. Chichirău Cosette-Paula USR
7. Dan Nicușor Daniel USR
8. Drulă Cătălin USR
9. Duruș Vlad-Emanuel USR
10. Iurișniți Cristina-Ionela USR
11. Lupescu Dumitru USR
12. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
13. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
14. Popescu Nicolae-Daniel USR
15. Prisnel Adrian-Claudiu USR
16. Prună Cristina-Mădălina USR
17. Rădulescu Dan-Răzvan USR
18. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
19. Seidler Cristian-Gabriel USR
20. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
21. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
22. Vlad Sergiu Cosmin USR
23. Zainea Cornel USR
1. Antal István-János UDMR
2. Apjok Norbert UDMR
3. Bende Sándor UDMR
4. Benedek Zacharie UDMR
5. Benkő Erika UDMR
6. Biro Zsolt-Istvan UDMR
7. Biró Rozália-Ibolya UDMR
8. Csép Éva-Andrea UDMR
9. Csoma Botond UDMR
10. Erdei Dolóczki István UDMR
11. Farago Petru UDMR
12. Kulcsár-Terza József-György UDMR
13. Magyar Loránd-Bálint UDMR
14. Sebestyén Csaba-István UDMR
15. Seres Dénes UDMR
16. Vass Levente UDMR
1. Codreanu Constantin PMP
2. Cupă Ion PMP
3. Moise Costin-Sebastian PMP
4. Simionca Ionuț PMP
5. Teacă Alexandru PMP
6. Turcescu Robert-Nicolae PMP
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ampleev Andrian Minoritati
3. Firczak Iulius Marian Minoritati
4. Furic Iarco Minoritati
5. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
6. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
7. Ibram Iusein Minoritati
8. Longher Victoria Minoritati
9. Pambuccian Varujan Minoritati
10. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
11. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
12. Vasile Daniel Minoritati
13. Vexler Silviu Minoritati
14. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
1. Dobre Mircea-Titus PRO România
2. Durbacă Eugen PRO România
3. Huncă Mihaela PRO România
4. Marica Petru-Sorin PRO România
5. Mocioalcă Ion PRO România
6. Mohaci Mihai PRO România
7. Niță Mihai PRO România
8. Pau Radu - Adrian PRO România
9. Petrea Gabriel PRO România
10. Petric Octavian PRO România
11. Podașcă Gabriela-Maria PRO România
12. Ponta Victor-Viorel PRO România
13. Popa Mihai Valentin PRO România
14. Stancu Florinel PRO România
15. Văcaru Alin Vasile PRO România
16. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
1. Anton Anton -
2. Avram Constantin -
3. Birchall Ana -
4. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
5. Dohotaru Adrian-Octavian -
6. Gerea Andrei Dominic -
7. Lovin Dumitru -
8. Olteanu Daniel -
9. Pistru Eusebiu-Manea -
10. Surgent Marius-Gheorghe -
11. Tabugan Ion -

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 22 octombrie 2021, 22:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro