Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.03.2020 > 16:55 Versiunea pentru printare
Luni, 9 martie 2020, ora 16:55

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:144 51 33 21 15 6 10 1 7
- voturi pentru (DA):142 50 33 21 14 6 10 1 7
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Axinte Vasile PSD DA
2. Bejinariu Eugen PSD DA
3. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
4. Bontea Vlad PSD DA
5. Bran-Voinea Ioana PSD DA
6. Căciulă Aurel PSD DA
7. Călin Ion PSD DA
8. Chiriac Viorel PSD DA
9. Cioabă Petre PSD DA
10. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
11. Cîtea Vasile PSD DA
12. Cocoș Vasile PSD DA
13. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
14. Dinu Cristina-Elena PSD DA
15. Dîrzu Ioan PSD DA
16. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
17. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
18. Florea Oana-Consuela PSD DA
19. Floroiu Ionel PSD DA
20. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
21. Gavrilă Camelia PSD DA
22. Gherman Dumitru PSD DA
23. Halici Nicușor PSD DA
24. Iordache Florin PSD DA
25. Itu Cornel PSD DA
26. Lazăr Sorin PSD DA
27. Mircea Florin PSD DA
28. Neață Eugen PSD DA
29. Oteșanu Daniela PSD DA
30. Pană Adriana-Doina PSD DA
31. Paraschiv Rodica PSD DA
32. Păle Dănuț PSD DA
33. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
34. Popa Florin PSD DA
35. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
36. Radu Anișoara PSD DA
37. Răduț Violeta PSD DA
38. Roman Ioan Sorin PSD DA
39. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
40. Simion Lucian-Eduard PSD DA
41. Simonis Alfred - Robert PSD DA
42. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
43. Solomon Adrian PSD DA
44. Stativă Irinel Ioan PSD -
45. Stănescu Alexandru PSD DA
46. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
47. Șarapatin Elvira PSD DA
48. Teiș Alina PSD DA
49. Tudor Beatrice PSD DA
50. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
51. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Balan Ioan PNL DA
3. Balint Liviu-Ioan PNL DA
4. Banias Mircea Marius PNL DA
5. Bica Dănuț PNL DA
6. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
7. Borza Remus-Adrian PNL DA
8. Buican Cristian PNL DA
9. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
10. Burciu Cristina PNL DA
11. Calista Mara-Daniela PNL DA
12. Cherecheș Florica PNL DA
13. Cupșa Ioan PNL DA
14. Dobre Victor Paul PNL DA
15. Fădor Angelica PNL DA
16. Gheorghe Tinel PNL DA
17. Giugea Nicolae PNL DA
18. Gudu Vasile PNL DA
19. Hărătău Elena PNL DA
20. Ioniță Antoneta PNL DA
21. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
22. Lungu Tudorița PNL DA
23. Mareș Mara PNL DA
24. Neagu Nicolae PNL DA
25. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
26. Roman Florin-Claudiu PNL DA
27. Romanescu Cristinel PNL DA
28. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
29. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
30. Șișcu George PNL DA
31. Șovăială Constantin PNL DA
32. Trăilă Cristina PNL DA
33. Varga Vasile PNL DA
1. Arsu Alin-Ionuț USR DA
2. Barna Ilie Dan USR DA
3. Benga Tudor - Vlad USR DA
4. Bulai Iulian USR DA
5. Chichirău Cosette-Paula USR DA
6. Dehelean Silviu USR DA
7. Drulă Cătălin USR DA
8. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
9. Ion Stelian-Cristian USR DA
10. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
11. Lupescu Dumitru USR DA
12. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
13. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
14. Pop Rareș Tudor USR DA
15. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
16. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
17. Prună Cristina-Mădălina USR DA
18. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
19. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
20. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
21. Zainea Cornel USR DA
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Benedek Zacharie UDMR DA
4. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
5. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
6. Csép Éva-Andrea UDMR DA
7. Csoma Botond UDMR DA
8. Erdei Dolóczki István UDMR DA
9. Farago Petru UDMR DA
10. Kelemen Hunor UDMR DA
11. Kulcsár-Terza József-György UDMR NU
12. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
13. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
14. Szabó Ödön UDMR DA
15. Vass Levente UDMR DA
1. Codreanu Constantin PMP DA
2. Movilă Petru PMP DA
3. Pașcan Emil-Marius PMP DA
4. Simionca Ionuț PMP DA
5. Teacă Alexandru PMP DA
6. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
4. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
5. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
6. Ibram Iusein Minoritati DA
7. Longher Victoria Minoritati DA
8. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
9. Vexler Silviu Minoritati DA
10. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
1. Niță Mihai PRO România DA
1. Anton Anton - DA
2. Birchall Ana - DA
3. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
4. Calotă Florică Ică - DA
5. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
6. Lovin Dumitru - DA
7. Tabugan Ion - DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 22 octombrie 2021, 4:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro