Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 11:22 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 11:22

Subiect vot: PL-x 151/2019 - Retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:154 64 36 18 10 7 11 4 4
- voturi pentru (DA):154 64 36 18 10 7 11 4 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
2. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
3. Vlăducă Oana-Silvia PRO România DA
4. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
5. Vîrză Mihăiță PSD DA
6. Vîlceanu Dan PNL DA
7. Vexler Silviu Minoritati DA
8. Vass Levente UDMR DA
9. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
10. Tudor Beatrice PSD DA
11. Trăilă Cristina PNL DA
12. Toma Ilie PSD DA
13. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
14. Tîlvăr Angel PSD DA
15. Terea Ioan PSD DA
16. Teiș Alina PSD DA
17. Teacă Alexandru PMP DA
18. Tabugan Ion PNL DA
19. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
20. Șovăială Constantin PNL DA
21. Șișcu George PNL DA
22. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
23. Șarapatin Elvira PSD DA
24. Szabó Ödön UDMR DA
25. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
26. Stativă Irinel Ioan PSD DA
27. Stan Viorel PSD DA
28. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
29. Solomon Adrian PSD DA
30. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
31. Simonis Alfred - Robert PSD DA
32. Simionca Ionuț PMP DA
33. Simion Lucian-Eduard PSD DA
34. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
35. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
36. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
37. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
38. Roșca Lucreția PSD DA
39. Romanescu Cristinel PNL DA
40. Roman Ioan Sorin PSD DA
41. Roman Florin-Claudiu PNL DA
42. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
43. Răduț Violeta PSD DA
44. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
45. Rădulescu Alexandru PSD DA
46. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
47. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
48. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
49. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
50. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
51. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
52. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
53. Popa Florin PSD DA
54. Pop Rareș Tudor USR DA
55. Pop Andrei PSD DA
56. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
57. Păle Dănuț PSD DA
58. Pașcan Emil-Marius PMP DA
59. Paraschiv Rodica PSD DA
60. Pană Adriana-Doina PSD DA
61. Oteșanu Daniela PSD DA
62. Oprea Dumitru PNL DA
63. Nosa Iuliu PSD DA
64. Niță Nicu PSD DA
65. Nicolae Andrei PSD DA
66. Neață Eugen PSD DA
67. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
68. Mohaci Mihai PRO România DA
69. Mircea Florin PSD DA
70. Mihalescul Dumitru PNL DA
71. Marica Petru-Sorin PRO România DA
72. Macovei Silviu Nicu PSD DA
73. Lupescu Dumitru USR DA
74. Lovin Dumitru - DA
75. Longher Victoria Minoritati DA
76. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
77. Lazăr Sorin PSD DA
78. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
79. Jivan Luminița-Maria PSD DA
80. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
81. Itu Cornel PSD DA
82. Iordache Florin PSD DA
83. Ion Stelian-Cristian USR DA
84. Intotero Natalia-Elena PSD DA
85. Ibram Iusein Minoritati DA
86. Huncă Mihaela PRO România DA
87. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
88. Hărătău Elena PNL DA
89. Halici Nicușor PSD DA
90. Gudu Vasile PNL DA
91. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
92. Giugea Nicolae PNL DA
93. Gilia Claudia PSD DA
94. Ghilea Găvrilă PNL DA
95. Gherman Dumitru PSD DA
96. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
97. Gheorghe Tinel PNL DA
98. Georgescu Laura PSD DA
99. Gavrilă Camelia PSD DA
100. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
101. Furtună Mirela PSD DA
102. Floroiu Ionel PSD DA
103. Fădor Angelica PNL DA
104. Erdei Dolóczki István UDMR DA
105. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
106. Dunava Costel Neculai PSD DA
107. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
108. Drulă Cătălin USR DA
109. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
110. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
111. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
112. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
113. Dobre Victor Paul PNL DA
114. Cupșa Ioan PNL DA
115. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
116. Csoma Botond UDMR DA
117. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
118. Csép Éva-Andrea UDMR DA
119. Cristache Cătălin PMP DA
120. Constantin Daniel PNL DA
121. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
122. Codreanu Constantin PMP DA
123. Cocoș Vasile PSD DA
124. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
125. Chiriac Viorel PSD DA
126. Cherecheș Florica PNL DA
127. Călin Ion PSD DA
128. Căciulă Aurel PSD DA
129. Calotă Florică Ică PNL DA
130. Calista Mara-Daniela PNL DA
131. Burciu Cristina PNL DA
132. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
133. Bulai Iulian USR DA
134. Bran-Voinea Ioana PSD DA
135. Botez Mihai-Cătălin USR DA
136. Borza Remus-Adrian PNL DA
137. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
138. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
139. Birchall Ana - DA
140. Bica Dănuț PNL DA
141. Benga Tudor - Vlad USR DA
142. Benedek Zacharie UDMR DA
143. Bejinariu Eugen PSD DA
144. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
145. Barna Ilie Dan USR DA
146. Balint Liviu-Ioan PNL DA
147. Balan Ioan PNL DA
148. Axinte Vasile PSD DA
149. Arsu Alin-Ionuț USR DA
150. Antal István-János UDMR DA
151. Andronache Gabriel PNL DA
152. Ampleev Andrian Minoritati DA
153. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
154. Achiței Vasile-Cristian PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 17 octombrie 2021, 6:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro