Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 10:21 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 10:21

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:128 61 30 14 12 3 6 1 1
- voturi pentru (DA):127 61 30 13 12 3 6 1 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
2. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
3. Vlad Sergiu Cosmin USR Abținere
4. Vîlceanu Dan PNL DA
5. Varga Vasile PNL DA
6. Tudor Beatrice PSD DA
7. Toma Ilie PSD DA
8. Terea Ioan PSD DA
9. Teiș Alina PSD DA
10. Teacă Alexandru PMP DA
11. Tabugan Ion PNL DA
12. Șovăială Constantin PNL DA
13. Șișcu George PNL DA
14. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
15. Șarapatin Elvira PSD DA
16. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
17. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
18. Stănescu Alexandru PSD DA
19. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
20. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
21. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
22. Simonis Alfred - Robert PSD DA
23. Seres Dénes UDMR DA
24. Sefer Cristian-George PSD DA
25. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
26. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
27. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
28. Romanescu Cristinel PNL DA
29. Roman Ioan Sorin PSD DA
30. Roman Florin-Claudiu PNL DA
31. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
32. Răduț Violeta PSD DA
33. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
34. Rădulescu Alexandru PSD DA
35. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
36. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
37. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
38. Preda Cezar-Florin PNL DA
39. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
40. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
41. Popa Florin PSD DA
42. Pop Andrei PSD DA
43. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
44. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
45. Pașcan Emil-Marius PMP DA
46. Paraschiv Rodica PSD DA
47. Pană Adriana-Doina PSD DA
48. Oteșanu Daniela PSD DA
49. Oprea Dumitru PNL DA
50. Nosa Iuliu PSD DA
51. Nistor Laurențiu PSD DA
52. Neață Eugen PSD DA
53. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
54. Mușoiu Ștefan PSD DA
55. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
56. Mircea Florin PSD DA
57. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
58. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
59. Macovei Silviu Nicu PSD DA
60. Lupescu Dumitru USR DA
61. Lupașcu Costel PSD DA
62. Lungu Tudorița PNL DA
63. Lovin Dumitru - DA
64. Longher Victoria Minoritati DA
65. Lazăr Sorin PSD DA
66. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
67. Jivan Luminița-Maria PSD DA
68. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Iordache Florin PSD DA
71. Ionescu George PNL DA
72. Ion Stelian-Cristian USR DA
73. Intotero Natalia-Elena PSD DA
74. Huncă Mihaela PRO România DA
75. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
76. Hărătău Elena PNL DA
77. Halici Nicușor PSD DA
78. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
79. Gherman Dumitru PSD DA
80. Georgescu Laura PSD DA
81. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
82. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
83. Floroiu Ionel PSD DA
84. Florea Oana-Consuela PSD DA
85. Fădor Angelica PNL DA
86. Erdei Dolóczki István UDMR DA
87. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
88. Dunava Costel Neculai PSD DA
89. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
90. Drulă Cătălin USR DA
91. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
92. Dobre Victor Paul PNL DA
93. Dîrzu Ioan PSD DA
94. Dehelean Silviu USR DA
95. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
96. Csép Éva-Andrea UDMR DA
97. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
98. Codreanu Constantin PMP DA
99. Cocoș Vasile PSD DA
100. Ciocan Dan PSD DA
101. Cioabă Petre PSD DA
102. Chiriac Viorel PSD DA
103. Cherecheș Florica PNL DA
104. Călin Ion PSD DA
105. Calista Mara-Daniela PNL DA
106. Burciu Cristina PNL DA
107. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
108. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
109. Buican Cristian PNL DA
110. Botez Mihai-Cătălin USR DA
111. Bontea Vlad PSD DA
112. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
113. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
114. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
115. Bica Dănuț PNL DA
116. Benedek Zacharie UDMR DA
117. Bende Sándor UDMR DA
118. Bejinariu Eugen PSD DA
119. Barna Ilie Dan USR DA
120. Balan Ioan PNL DA
121. Axinte Vasile PSD DA
122. Arsu Alin-Ionuț USR DA
123. Apjok Norbert UDMR DA
124. Antal István-János UDMR DA
125. Andronache Gabriel PNL DA
126. Ampleev Andrian Minoritati DA
127. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
128. Achiței Vasile-Cristian PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 25 octombrie 2021, 6:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro