Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Parlamentul României > Comisii > Controlul SIE Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Weber Mihai
președinte din 14 dec. 2021
deputat PSD  
2. Vicepreședinți Stroe Felix senator PSD  
3. Secretari Voiculescu Liviu-Dumitru
secretar din 19 apr. 2023
senator PSD  
4. Membri Chelaru Mircia deputat AUR 19.12.2022
5.   Cozmanciuc Corneliu-Mugurel deputat PNL 26.03.2024
6.   Fălcoi Nicu deputat USR  
7.   Turos Lóránd senator UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Fălcoi Nicu deputat USR 14.12.2021
2. Secretari Tănase Antonel deputat Neafiliați 14.12.2021

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Badiu Georgel deputat AUR 22.06.2022 19.12.2022
2. Roman Nicolae deputat Neafiliați   05.04.2022
3. Tănase Antonel deputat Neafiliați   14.12.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 29 mai 2024, 2:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro