Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > AUTOM Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Tuță George-Cristian
președinte din 14 feb. 2023
PNL  
2. Vicepreședinți Băltărețu Viorel
vicepreședinte din 14 feb. 2023
USR  
3.   Popescu Dan-Cristian
vicepreședinte din 14 feb. 2023
PSD  
4. Secretari Csép Éva-Andrea
secretar din 14 feb. 2023
UDMR  
5.   Predescu Ana-Loredana
secretar din 14 feb. 2023
AUR  
6. Membri Axinia Adrian-George AUR 15.02.2023
7.   Calista Mara-Daniela PNL  
8.   Cristea Andi-Lucian PSD  
9.   Firczak Iulius Marian Minoritati  
10.   Gliga Dumitrița PSD  
11.   Ignat Ion-Alin-Dan PNL 13.02.2024
12.   Ivan Bogdan-Gruia PSD  
13.   Panait Radu USR  
14.   Sărmaș Ioan-Sabin PNL  
15.   Solomon Adrian PSD  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Coleșa Ilie-Alin AUR 15.02.2023
2. Horga Maria-Gabriela PNL 20.12.2023

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 13 iunie 2024, 11:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro