Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Parlamentul României > Comisii > Statut Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bejinariu Eugen deputat PSD  
2. Vicepreședinți Trăilă Cristina deputat PNL  
3. Secretari Murariu Oana
secretar din 19 apr. 2023
deputat USR 19.04.2023
4. Membri Császár Károly Zsolt senator UDMR  
5.   Ibram Iusein deputat Minoritati  
6.   Moagher Laura-Mihaela senator PSD  
7.   Moisin Radu-Marin deputat PNL  
8.   Stoica Ciprian-Titi deputat AUR  
9.   Șoldan Gheorghe deputat PSD 22.06.2022

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Dehelean Silviu deputat USR 19.04.2023

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Dehelean Silviu deputat USR 19.04.2023
2. Halici Nicușor deputat PSD 01.03.2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 18 iunie 2024, 18:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro